Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç moral bozma canım instagramda birgebeningunlugu sayfasinda hamile kalanlarin röportajlari var onlarin arasında vardi amh düşük oldugu halde hamile kalanlar, bitkisel kürler var sirf bunlara yönelik, günümüzde herseyin caresi var hic üzülme lütfen
biraz moralim düzelir gibi olmuştu ama yime bozuldu malesef bakalım dr ne dicek? O sayfayı çok duydum biraz bakayım
C Life duydum naturalleni de duydum canım iyice araştır . Evet incir de çok iyi ama dikkatli kullan prolaktini yükseltiyor incir. Prolaktin yüksekliğide gebelıgı engelliyor.
Arı sütünün orjinalini bul kullan tecrübeli aktarlardan.
İki macundan birini düşünüyorum.incir zaten pek sevemediğimden fazla yiyemedim.biraz bakayım kürlere
yengec4 yengec4 ben naturallen kullandim canım o ay çok güzel pik yapmıştı yumurtlama testim ve hamile kaldim Allah'ın izniyle. Denemekte fayda var içeriği cok zengin
Benim pik yaptığında bile hiç koyu olmuyodu acaba bu yüzden miymiş?
Canım hiç üzülme amh düşük olupta hamile kalan çok kişi var. Bununla ilgili biraz araştırma yapıp bitkisel kürler uygulayabilirsin mesela🤗
sorma prensesim ya sonucu ekranda gördüm dondum kaldım ben şok🙄 kür,macun bir şey kullancam araştırıp bakalım

Rabbim en kısa zamanda bize güzel haberler vermeni nasip etsin🤲🏻 Güncelliyorum canım üzme kendini zamanını bekliyordur miniğin😌
İnşallah ben 1 buçuk senedir bekliyorum artık her ay negatifi görmekten acaba hamile miyimdir diye düşünürken regl olmaktan sıkıldım psikolojik olarak yorgunum artık 😞

Benim amh nasıldı hic bilmiyorum bakilmadi ama bak 6 ay ovulasyon testi yaptım bunun 3 veya 4ünde cok net pik olmadi, ayni koyulukta oldu, hep yumurtalıklarım tembel diyodum dr giderim yumurta geliştirici ilac verir ama birkac ay kendim deneyim diye bekledim. ilk ay ve son ay ilk cizgiden daha koyu cok güzel pik yapti canım. Artık herşeyi bu amh degerine bağlarsin sen ama bak benim de dediğim gibi oldu, ilk ay cok koyu oldugu halde hamilelik olmadı, ve her ay bal tarçın çörekotu veya başka kürler yapiyodum, son 2 ay naturallen kullandım, son ay çok iyi pik oldu, sen o macunu bi dene bence sifa Allah'tan

Kızlarrr iy hafta sonlarııı 💃 neler yapıyorsunuz bakalım 😍 benm adete 10 gün kaldı. Bakalım neler olacak ☺️ 65 ten 61 kiloya düşmüşüm bu da beni çook motive etti :KK49:
Harikasiñ canım valla tebrik ederimm👍👍👍
Ben ilaçlarımı kullanmaya devam ediyorum
c life macuna başladım ekstra iyot ve probiyotik takviyesi alıyorum artık yemeklerden sonra kendimi şiş hissetmiyorum
Ayrıca yumurtlama dönemim bitti. Normalde bu dönemde gögüslerim şismeye ve ağrımaya başlardı hiçbiri yok valla. Sadece kasık ağrım var o da yumurtlamadan sanırım. Haftaya doktora gidicem onu bekliyorum.

Kızlarrr iy hafta sonlarııı 💃 neler yapıyorsunuz bakalım 😍 benm adete 10 gün kaldı. Bakalım neler olacak ☺️ 65 ten 61 kiloya düşmüşüm bu da beni çook motive etti :KK49:
Maşallah canım bende 3 haftada 3 kilo verdim inşallah daha fazla veririz🙏🏻 Benimde adetim bitti yumurtlama bekliyorum bugün ovülasyona başlayacağım inşallah. Bu ay ManyakPrenses ManyakPrenses in içtiği çaydan içiyorum bakalım inşallah sebep olur. Seninde az kalmış inşallah sağlıklı bir bebiș vardır oralarda bir yerlerde 😍

c life macuna başladım ekstra iyot ve probiyotik takviyesi alıyorum artık yemeklerden sonra kendimi şiş hissetmiyorum
Ayrıca yumurtlama dönemim bitti. Normalde bu dönemde gögüslerim şismeye ve ağrımaya başlardı hiçbiri yok valla. Sadece kasık ağrım var o da yumurtlamadan sanırım. Haftaya doktora gidicem onu bekliyorum.
Bende dün araştırdım c life macunu yaa. Çok aklıma yattı. Ama içindeki 3 maddeden şu an çay içiyorum zaten. İlerleyen zamanlarda deneyim diye düşündüm gebelik olmazsa. İnşallah faydasını görürsün 🙏🏻

Bende dün araştırdım c life macunu yaa. Çok aklıma yattı. Ama içindeki 3 maddeden şu an çay içiyorum zaten. İlerleyen zamanlarda deneyim diye düşündüm gebelik olmazsa. İnşallah faydasını görürsün 🙏🏻
Çayı ben de denedim ama böyle tüketmesi daha kolay oluyor diye denemek istedim. Insallah hepimiz faydasini görürüz canımm🙏🙏

Süpersin canım hepsi cok guzel takviyeler. Benmde probiyotik almam gerek şiş oluyo karnım hep diyette oldugum halde ☺️ göğüslerin ağırmadıysa belki gebelik olusuyodur 😍 bazılarının adete yakın göğsü ağrıyosa gebe iken ağırmıyomus. Ben de öyleydim ilk gebeliğimde şişlik vardı ama ağrı hiç yoktu 😇

Maşallah canım bende 3 haftada 3 kilo verdim inşallah daha fazla veririz🙏🏻 Benimde adetim bitti yumurtlama bekliyorum bugün ovülasyona başlayacağım inşallah. Bu ay ManyakPrenses ManyakPrenses in içtiği çaydan içiyorum bakalım inşallah sebep olur. Seninde az kalmış inşallah sağlıklı bir bebiș vardır oralarda bir yerlerde 😍
Ooo süpersin haftada 1 kilo gayet iyi canım 3 kilo bile insanı çok hafifletiyo 😍 devamların olur ınsallah. İçtiğin çayın etkisini görürsün ovulasyon testlerinde bak gör 😍😍 ınsallah cok güzel yumurtlarsında bebişin sana kavusur nazlı çıktı bizim bebişler 🤭

Süpersin canım hepsi cok guzel takviyeler. Benmde probiyotik almam gerek şiş oluyo karnım hep diyette oldugum halde ☺️ göğüslerin ağırmadıysa belki gebelik olusuyodur 😍 bazılarının adete yakın göğsü ağrıyosa gebe iken ağırmıyomus. Ben de öyleydim ilk gebeliğimde şişlik vardı ama ağrı hiç yoktu 😇
Bu ay gebelik olmayacak canım korunuyoruz çünkü.
Doktor bu ay korunun dedi akıntı tedavisi de gördüğüm için😊
Martta rahim filminden sonra başlıcaz tekrar denemeye canım

Ooo süpersin haftada 1 kilo gayet iyi canım 3 kilo bile insanı çok hafifletiyo 😍 devamların olur ınsallah. İçtiğin çayın etkisini görürsün ovulasyon testlerinde bak gör 😍😍 ınsallah cok güzel yumurtlarsında bebişin sana kavusur nazlı çıktı bizim bebişler 🤭
Aynen baya incelediğimi hissediyorum pantolonlarda falan inşallah fit fit hamile kalırız sağlıkla 😍 Ay inşallah görürüz o kadar emek sarfediyoruz nazlı bebekler daha da bekletmez bizi umarım 🤗 şimdi yumurtlamaya kadar da yumurtlama masajı yapcam inşallah o da faydalı olur🤲🏻

Bende bir problem çıkmadı eşimin değerleri cok düşüktü ileri hareketlisi %0 dı, geçen ay varikosel ameliyatı oldu, ama sigarayı bırakmadığı sürece cok sağlam sonuç alamayacağız
Bu düşük hareketililik için Havuç suyu ve keçi boynuzu pekmezinin iyi geldiğini okumuştum bi yerde deneyebilirsiniz eşiniz için aslında. Sigarayı bırakmadı iyi olurdu tabii ama bırakamıyorsa bile azaltsa keşke.. burda hareketlisi %0 olup hamile kalanda okumuştum😇 Allahtan ümit kesilmez🤲🏻

İnşallah faydasını görürsün canım bende akıntı artışı olmuştu bitkileri içerken sende de oldu mu🙊 ( rahimi hazırlıyor o yüzden artıyor )

X