Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
geçmiş olsun canım sende baya şey yaşamışsın.her şeyin hayırlısı tabi ki sabırsızlanmak istemiyorum.ama şöyle bir şey var.işyerimde mutlu değilim,bir kaç kere çıkmayı düşündüm ama hamilelik olursa zaten çıkcam yer değiştirmeyeyim az sabredeyim dedim.ee hamilelik olmayınca işyerinde de gerildikçe aklıma sürekli hamilelik geliyor malesef.
Canımm geçmiş olsun inşallah hemen iyileşirsinUmut her zaman vardır Bugün kandil dua edicem size bol bol
inşallah canım çok sağol.bugün kadın doğum dr randevu aldım dayanamayıp.hem aklımdakileri sorarım hemde regl olursam hormonlarıma baktırırım 3 gün sonra diye düşündüm

Güzel arkadaşlarım kandiliniz mübarek olsun bu hayırlı güzel günde ettiğimiz tüm dualar hayırlısıyla kabul olsun inşallah zor bi surectesiniz, psikolojik olarak da bedensel olarak da yıpranıyosunuz ama nolur sabredin, Rabbim kulunu asla unutmaz, bekletiyosa hayırlı zamanı bekletiyodur, hic bilmiyoruz o zaman ne zaman..
yengec4 hiç canını sıkma canım gelince üst üste gelir, illaki moral bozukluğu olur ama pes etmeden bir sonraki ay ne yapabilirim ne deneyebilirim diye araştır, hep öyle yaptım ben adetim gelmeden 2-3 gün önceden test yapar emin olurdum biraz canım sıkılırdı ama yeni ay yeni umut diyerek hemen araştırmaya başlardım lütfen yılma

Canımm geçmiş olsun inşallah hemen iyileşirsinUmut her zaman vardır Bugün kandil dua edicem size bol bol
Hepimizin kandili kutlu olsun kızlar bugün hepimiz birbirimize manevî destekte olalım birbirimize dua edelim hamile anneler özellikle sizlerden dua istiyorum

Haklısın canım o zaman stresli işyeri hiç çekilmiyor. Ben de düğün yapıp ayrılırım diye seviniyodum düğün tarihi uzayınca çalısmak zorunda kalmsıtım anlıyorum seni o yüzden.
Adet ol dediğin gibi hormonlarına baktır hiç gebe kalmadın dimi ?
Eşin de bir sperm testi versin ne olur ne olmaz baktırın canım

Ben de cektiricem canım cok agridi mı? Korkuyorum ben biraz
Biraz basınç hissi oluyo, hani özellikle evlenmeden önce regl ağrısı yaşardık ya, tam o ağrı. Ama hiç öyle abartıldığı gibi bişi değil. Daha önce doğum yapmamış olanlar bence zorlanıyor. Yani zor olduğu için değil de ben kendimden biliyorum doğum yapmadan önce daha nazik oluyor insan. 10 gün hsg olacam diye korku yaşadım. Hiç korkulcak bişi değilmiş. İçin rahat git. Bi de şöyle düşün: hsgyi çektiren kaç bin kadın var. Hiçbirine bişi olmamış, "benim neyim eksik" de

Hsgde 4 kez ilaç gönderdi sol taraf açılsın diye. Israrla açılmadı. Yine gönderin dedim ama göndermediler. Belki zararlı olduğu için göndermemişlerdir, bilmiyorum

Benim regl agrım hic gecmedi ki

aynen canım o stres olmasa yine salıvercem aklıma getirmicem belki de.
bir saat sonra dr randevum var muayene olcak mı ne yapcam bilmiyorum.
daha önce normal yollarla hamile kaldım çok şükür oğlum var 4 yaşında :) ikinci çocuk için uğraşıyorum(bazıları laf ediyo haline şükret bi tane var diye ama orası ayrı bi konu ) ilki doğal yollarla ilk denemede olunca sonra ikinciyi deneyip olmayınca insan daha da çok düşünüyo neden diye.
eşimi 2 hafta önce gönderdim kontrole her şey normal çıktı

Hepimizin kandili kutlu olsun kızlar bugün hepimiz birbirimize manevî destekte olalım birbirimize dua edelim hamile anneler özellikle sizlerden dua istiyorum
Bu akşam inşallah dualarımı yapıcam canımm Namaz arkasından da hep dua ediyorum size ve tüm anne olmak için bekleyenlere de Rabbim inşallah bu güzel günün hürmetine edilen duaları hayırlısıyla kabul etsin

Canım çok iyi yapmışsın en azından kafan rahatlar sorularını sorarsın dediğin gibi. İnşallah güzel çıkar sonuçların sadece zamanını bekliyordur kuzucun. Olsa bile çok şükür artık her şeyin tedavisi var Haber ver bize de doktordan çıkınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…