Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar benimde bu ay yumurtlamam 4 gün sürdü ovülasyondan 9 gün sonra test yaptım cıkmadı daha erken mi yoksa yok mu
belirtim arada kasık ağrısı ve baçaklarım belimden kaldıramıyorum aşırı ağrıyor sızlıyor

Canım sıkma canını daha bak yeni yumurtlamışsın hemen çıkmaz birde senin yaşadıklarının aynısı yum dan Bi kaç gün sonra yaşamaya başladım baş dönmesi mide ağrısı ishal dedim kesin zehirlendim ama hamileymiş meğer sen 2 gün sonra idrar testi bidaha yap
Ay benim de 2 gündür baş dönmem var ama hamilelik olması imkansız yeni yumurtladım stresden olabilir bence benimki

Canm zaten gecen gün doktora gititn doktor sana yumurtluyosn degerlendir dedi daha 2 gün önce. Yumurtlamadan 10 gün sonra kanda cıkar hamileysen zaten canm benim suan zaten nefatif olur
Canım ben onun için değil başım döndüğünden doktora gittim doktor kendi yaptı testi. Ayağımın altından yer kaydı.

Selam kuzular 👋 hiç bir gruba yazmazdım ama buraya yazasım geldi ☺☺
Benim bat tarihi 1 ağustos .. eşim dün eve geldi ben 4 gün önce ve dün sesfaf akıntı yaşadım baya .. bu çatladığını anlamına mı geliyor acaba .. aslında bilgim vardı ama bayadır kendimde belirti görmüyordum ondan dolayı soruyorum .. şimdi dün geceyi ve bu sabahı değerlendirdik 🤗
bu geceyi es geçelim dedik sabah yine değerlendirme yapıcaz malum sabahları daha iyi oluyor .. suan ve dün bel ve kasık ağrım vardı baya .. bide sol göğüs ağrım ..
Ayy inşallah bu ay olur ya .. 2 senedir beklemedeyim daha önce yani geçen sene Temmuz da bir kimyasal yaşamıştım ☺☺
cok uzun oldu bana belirtilerinizi yazar mısınız 👌
Canım aramıza hoşgeldinn🌸 bizi seçmene çok sevindik☺️ Şimdi cevaplarıma gelirsek yumurtlama dönemindesin büyük ihtimal şeffaf uzayan akıntı yumurtlamaya 1-2 gün kaldığını gösterir yani hız kesmeden çalışmalara devam etmelisin🥰 benim yumurtlamam yeni bitti o yüzden daha hamilelik belirtisi olacağını sanmıyorum ama bişeyler hissedince hemen yazıyorum buraya 😋 Bu topik te hamile arkadaşlarımız da var burda birlikte öğrendik hatta inşallah sana da bu topik şans getirir ve hemen hanile kalırsın🌸❤️

Canım aramıza hoşgeldinn🌸 bizi seçmene çok sevindik☺ Şimdi cevaplarıma gelirsek yumurtlama dönemindesin büyük ihtimal şeffaf uzayan akıntı yumurtlamaya 1-2 gün kaldığını gösterir yani hız kesmeden çalışmalara devam etmelisin🥰 benim yumurtlamam yeni bitti o yüzden daha hamilelik belirtisi olacağını sanmıyorum ama bişeyler hissedince hemen yazıyorum buraya 😋 Bu topik te hamile arkadaşlarımız da var burda birlikte öğrendik hatta inşallah sana da bu topik şans getirir ve hemen hanile kalırsın🌸

Hoşbuldum canım🌺 Benim belirtiler de öyleydi hatta bayadır ilk defa belirti yaşıyorum o yüzden afalladım inşallah bu burası hepimize hayırlı gelir hepimiz o güzel haberi alırız tez zamanda 🤲🤲
Kırmızılar gelene kadar düşünmemeye çalışacağım ne kadar mümkünse ☺😅😅

Hoşbuldum canım🌺 Benim belirtiler de öyleydi hatta bayadır ilk defa belirti yaşıyorum o yüzden afalladım inşallah bu burası hepimize hayırlı gelir hepimiz o güzel haberi alırız tez zamanda 🤲🤲
Kırmızılar gelene kadar düşünmemeye çalışacağım ne kadar mümkünse ☺😅😅
Kırmızılar hiç gelmesinn bu ayy inşallah🌸 bende çok sabırsızım nasıl geçicek zaman inan bilmiyorum. Daha eğer tuttuysa 2 haftaya anca öğrenirim ama testlerim var toplu aldım internetten. Hazırlıklıyım 1 hafta sonra başıcam testleri yapmaya😂😂

Benim test negativ çıktı 😁
Şu an eğlence parkında binmediğin şey kalmadi. Kizlarla 2 hafta önce sozlesmistik. İçim rahat etsin diye, Eğlence parkında erken gebelik testi yaptım resmen evde vaktim yoktu çünkü testim de yoktu yolda aldim🤦‍♀️ inşallah test doğru diyordur. Yoksa bebeğim bugün baya bir eglendi 😐

Şu an eğlence parkında binmediğin şey kalmadi. Kizlarla 2 hafta önce sozlesmistik. İçim rahat etsin diye, Eğlence parkında erken gebelik testi yaptım resmen evde vaktim yoktu çünkü testim de yoktu yolda aldim🤦‍♀️ inşallah test doğru diyordur. Yoksa bebeğim bugün baya bir eglendi 😐
Ahhahah Aa gülümsettin beni canım valla varsada baya eğlenmiştir. 😁 Ne kadar kaldı bata. Ay hadi güzel haberler verin yaa tek başıma kalmak istemiyorum😁hep beraber kusalım🤣

Canım varsa da Allah korur sen merak etme keyfine bak😍 ben daha test yapma aşamasına bile gelemedim şu zaman geçsede yapsam artık:işsiz:

X