Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay bende onu soracaktım. Ben Arapça okuyamıyorum Türkçe yazılışını okusam olur mu diyecektim 🤗
Olur canım neden olmasın sadece kelimelere dikkat etmen yeterli. Ben hep böyle okuyorum :)
Önce açtım arapça halini dinledim nasıl okundugu kafamda şekillendi . Ben de öyle okudum hurma elimdeyken sonra hurmamı yedim niyetimi edip

bende bu ay başlamak istiyorum ama reglin 3.günündeyim daha başlayamadım o yüzden.
Basla canım kesınlıkle faydası var. Benm sol yumurtalığımda yumurtam hiç gelişmezdi bu ay çok şükür ki büyük bir yumurtam vardı solda. Gerçi yine sağdaki çatladı ama olsun 41 gün okumak gerek :))

Daha coj erken şimdiden ümidini kesme.
Benim de adete bir hafta kala hep göğüslerim ağrır dolar bildim bileli. Bu ay da yine aynı şeyleri yaşadım. Gebelikte özellikle göğsün koltuk altı ile birleşti bolge ve yan kısımlarda daha fazla ağrı oluyormus hatta.
Yaaa gerçekten miii ?
Benm de şuan ki ağrım o şekilde. Anlayamadım bir ağrı var bu ay koltukaltımdan ağrıyor yan kısımlar acıyor ortada birşey yok. Normalde orta kısımda ağırırdı . Canım ağzından bal damlıyo insallah

Yaaa gerçekten miii ?
Benm de şuan ki ağrım o şekilde. Anlayamadım bir ağrı var bu ay koltukaltımdan ağrıyor yan kısımlar acıyor ortada birşey yok. Normalde orta kısımda ağırırdı . Canım ağzından bal damlıyo insallah
Senin hamile kalman için dua edeceğim.🥰 Rabbim sana hayırlı Salih bir evlat nasip etsin İnsAllah 🥀

Senin hamile kalman için dua edeceğim.🥰 Rabbim sana hayırlı Salih bir evlat nasip etsin İnsAllah 🥀
Canım benım Allahım razı olsun ben buradaki herkese o kadar içten dua ediyorum ki .Sanki yakın arkadasımmıssınız gibi dua ediyorum gerçekten . Sağol kuzum benım :KK36: Rabbim senin de tez zamanda kucağını doldursun canım daha fazla bekletmeden hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin :KK36:

Canım benım Allahım razı olsun ben buradaki herkese o kadar içten dua ediyorum ki .Sanki yakın arkadasımmıssınız gibi dua ediyorum gerçekten . Sağol kuzum benım :KK36: Rabbim senin de tez zamanda kucağını doldursun canım daha fazla bekletmeden hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin :KK36:
Cümlemizden inşAllah.. Aminn

Yaaa gerçekten miii ?
İnşallah canım moralini hep yüksek tut 🤩

Olur canım neden olmasın sadece kelimelere dikkat etmen yeterli. Ben hep böyle okuyorum :)
Önce açtım arapça halini dinledim nasıl okundugu kafamda şekillendi . Ben de öyle okudum hurma elimdeyken sonra hurmamı yedim niyetimi edip
Tamamdır canım bende başlayım o zaman ben pek hurma sevmem sadece okuyum bari🤭🤗

ManyakPrenses ManyakPrenses cim söylemiştin ama aklımdan çıktı üzerinede çok yazı yazıldı bulamadım.. Meryem suresine hangi gün başlamıştın bi hatırlatıverirsen çok sevinicem😊
Canım adet bitiminin 3. Günü başlamıştım ben🤗 41 gün okunuyor. Her sure bitiminde secde ayeti olduğu için namazı var çok kolay youtube de var tilavet secdesi diye☺️ Hala devam ediyorum çok rahatlatıyo😇

X