Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba ovulasyon testiyle hamile kalan varmi?
Cinsiyet hesaplamak icin cat gunu ve saati onemli ve bebeginizin cinsiyetini ogrendiyseniz bana ozelden cat ve saatini yazarmisiniz??

Kızlar doktora gittim, alttan muayene etti.
Kese fln göründü, bebeğim şu an 2mm,5+5 görünüyor dedi. Kalp atışı yok henüz. Ve kanama var dedi biraz, nedeni tam gelişmemiş olabilmesiymis. Haftaya randevu verdi. İnşallah haftaya kadar tekrar kanamam olmaz..Başka da hiçbir şey demedi. Hayırlısı artık yapacak bir şey yok, beklemek yineee beklemek 🙄
Canım bol bol elma ye dinlen. Olumsuz bir şey düşünme. Emin ol hiç bir şey olmayacak Allahın izniyle ❤️

Kızlar akşam bir kaç damla kahverengi leke gördüm günlük pedimde. Biraz baktım netten yumurtlama kanaması diye birşey varmış. Aranızda böyle birşey yaşayan oldu mu? Bacak ve kasık ağrım da var
Screenshot_2021-01-27-00-47-45-026_com.instagram.android.jpg

Bende de hiç olmadı da normalmiș olması 🤗

Günaydın kızlar ben bugün keseyi gördüm, normalde 6+4 ama gec yumurtlama olduğu icin ve kalp atışı henüz olmadığı icin 5+4 gibi düşünebilirsin haftaya gel kalp atışını görmemiz gerek dedi kesenin yeri şekli güzel dedi bakalım 😊
Çok sevindim canım sağ salim keseyi de görürsün insallah :)

Günaydın kızlar ben bugün keseyi gördüm, normalde 6+4 ama gec yumurtlama olduğu icin ve kalp atışı henüz olmadığı icin 5+4 gibi düşünebilirsin haftaya gel kalp atışını görmemiz gerek dedi kesenin yeri şekli güzel dedi bakalım 😊
Ne güzel maşallah canım herşey yolunda gidiyor çok şükür haftaya kalp atışını duyunca daha rahat hissedersin

X