Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet canım günde 2 tane yaptğım bile oluyordu inanılmaz fark oluyor koyulukta. Tabii bu benm bünyem için geçerli.
Bu ay yapmadım 2-3 tane yaptım doktora gittimya iğne de oldum iiğne olunca hep pozitif çıkıyor testler
Birgebeningunlugu sayfasinda Ebru hanım hep her idrarda lh yoğunluğu farkli olur kafanız karışmasın hergun tek sefer aynı saatte yapın diyodu canim 2-3 tane yapan herkeste farkli çıkar bos yere kafani karıştırma bu senden kaynakli değil yani. İğne dediğin çatlatma ignesi mi? O hcg hormonunu da pozitif çıkariyo sanırım

Birgebeningunlugu sayfasinda Ebru hanım hep her idrarda lh yoğunluğu farkli olur kafanız karışmasın hergun tek sefer aynı saatte yapın diyodu canim 2-3 tane yapan herkeste farkli çıkar bos yere kafani karıştırma bu senden kaynakli değil yani. İğne dediğin çatlatma ignesi mi? O hcg hormonunu da pozitif çıkariyo sanırım
Evet canım çatlatma iğnesi oldum hani dedimya silik çıktı diye pazar günü. O gün doktora gttim yumurtalar çok büyümüş iğne hemen yapalım dedi yaptık

Amin canım inşallah. Cuma günü gidicez dr a bakalım inşallah görürüz keseyi. Benimde rahmim ters ya bazılarında zor veya geç görünebiliyomuş. İnşallah görünür de strese girmem
Hadi hayırlısı görünür inşallah canım stres yapma :) belkkı kalp atısı bile duyulur

Yumurtaların baya büyümüş dediği gün avulasyon testi silikmi çıktı 🤔
Kızlar ya hep birgebeningunlugu sayfasini diyorum ama kadin msjlar paylasiyo, test yapan kızlar yaziyo iste dr bugun yumurtlama günün dedigi halde test silik çıktı ben 3 gün sonra pik gördüm yine gittim ve doktor yanılmışım bugün asıl günün dedi, testler daha dogru falan yazanlar cok oluyodu ama bilemiyorum ben hic takip yaptirmadigim için öyle bir tecrubem olmadi

Ay cok heyecanlı insallah güzel sonuc alırsın canım 😍 yine de teste devam mı ediyosun
Yok canım hiç yapmadım doktora gittikten sonra.
Test yaptğım da silik çıkmıstı doktora koştum hemen erkenmi çatladı diye .
Doktor büyümüş yumurtalar bugun yapalım iğne dedi. İğne oldum sonra da test yapmadım . Çünkü LH testi de gebelık testi de poztiif çıkıyor adete kadar iğne etkiisiyle . Valla çok heyecanlı o kadar dua ediyorum ki rabbim inşallah nasip eder bu ay :dua:

Yok canım hiç yapmadım doktora gittikten sonra.
Test yaptğım da silik çıkmıstı doktora koştum hemen erkenmi çatladı diye .
Doktor büyümüş yumurtalar bugun yapalım iğne dedi. İğne oldum sonra da test yapmadım . Çünkü LH testi de gebelık testi de poztiif çıkıyor adete kadar iğne etkiisiyle . Valla çok heyecanlı o kadar dua ediyorum ki rabbim inşallah nasip eder bu ay :dua:
Ben de hep dua ediyorum canim insallah ayni heyecanlari subatta da sizler yaşarsınız 😍

Kızlar ya hep birgebeningunlugu sayfasini diyorum ama kadin msjlar paylasiyo, test yapan kızlar yaziyo iste dr bugun yumurtlama günün dedigi halde test silik çıktı ben 3 gün sonra pik gördüm yine gittim ve doktor yanılmışım bugün asıl günün dedi, testler daha dogru falan yazanlar cok oluyodu ama bilemiyorum ben hic takip yaptirmadigim için öyle bir tecrubem olmadi
Evet benimde kafam karışıyor buna benzer yazılar okudum avulasyon testi yapmayı bıraktım hatta bu ay tekrar başlicam ama tam adetimin 12 13 günlerinde doktora gidicem bakalım uyumlumu testler ve doktorun söyledi gi birbirini tutuyor mu en çokta bunu merak ediyorum

Yumurtaların baya büyümüş dediği gün avulasyon testi silikmi çıktı 🤔
Evet canım cumartesi pik gibiydi. PAzar silikleşti. allah allah dedim acaba idrarım da mı sıkıntı var dedim .
Sonra 1 saaat sonra yine yaptım bi tık daha koyu ama yine silikti. Dedm heralde çatladı yumurta hemen gittim doktora.
Doktor gayet iyi büyümüş dedi iğne vuruldum. ben de anlamadım hiç böle olmazdı. Pik'e doğru hep düzgün koyulasırdı

Evet canım cumartesi pik gibiydi. PAzar silikleşti. allah allah dedim acaba idrarım da mı sıkıntı var dedim .
Sonra 1 saaat sonra yine yaptım bi tık daha koyu ama yine silikti. Dedm heralde çatladı yumurta hemen gittim doktora.
Doktor gayet iyi büyümüş dedi iğne vuruldum. ben de anlamadım hiç böle olmazdı. Pik'e doğru hep düzgün koyulasırdı
Senin üç yumurtan vardı bu ay acaba onun bı etkisi mi olduki

X