Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim 9 gün sürdü ve daha dün bitti çok şükür. Tırnak ucu kadar falanda değildi bazen pedi değiştirme ihtiyacı hissedecek kadar oluyordu. Hiç korkma bence seninde kesilecek yakında

Dün doktoru da aradım normal dedi. Çoğalırsa gel dedi 😇 içim rahatladı çok şükür sen de böyle yazinca

Bende az önce içtim tadı biraz baskın geldi acımsı keskin bişey seninde demledigin zaman aynı oluyormuydu.yoksa ben fazlamı attım bitkiyi acaba
Canım ben mesela ottan 2 şer parça koyuyodum çok fazlası acı olur. Ama zaten kendisi de acı bir bitki ikiside. Şimdi sen macunda yiyomuşsun o yüzden bence daha az koysan ve sadece akşamları 1 bardak içsen daha iyi olur sanki

O zaman bu ay sadece macun deniyim ben şimdi benimde içime sinmedi böğürtlen kökü bulamadım zaten bide ekstrem olarak avulasyon testi kullanicam bu ay
Canım aslında tek macunu denesen daha iyi olur çünkü Gereksiz06 Gereksiz06 arkadaşımız zaten o bitkilerin içinde olduğunu söylemişti.. Fazla gelir bişey olur

Kızlar ben de civanperçemi ile testere dişliye başlıcam şubat ayı adetimde. İnşallah olmam da gerek kalmaz :)
Ben de cok okudum aslında ama baslayamadım bir türlü. 13 gün var adetime bakalım
İnşallah gerek kalmaz canım.bende araştırdım biraz çok iyiymiş gerçekten.ben bu ay avulasyon testi kullanicam bide

Hayır unuttum bakk yaa sen solemistin bana aslında laboqucik sipariş ettim neyse zaten 24 lu olandan aldım olmazsa diğer ay innovita alırım artık
olsun canım sıvıya dikkat et ben uyanıyorum hiç su içmiyorum. öğlene kadar hiç içmeyince en doğru şekilde gösteriyor.
12 bucuk gibi de yapıyordum.

Ben sabah ilk is wc gidiyodum sonra kahvaltı kahvaltidan 1-2 saat sonra yapıyodum canim kendini kasma bu kadar ac ac beklemene gerek yokki
Canm benm bünyem çok değişik. Çok denedm biliyomusun. 1 yudum su bile içsem idrarım açık renk oluyor. İdrarım açık renk olunca da doğru çıkmıyordu. Çok denedm en son boyle yapmaya karar verdm

Sen bilirsin canim nasıl rahat edeceksen öyle yap o zaman
evet canım günde 2 tane yaptğım bile oluyordu inanılmaz fark oluyor koyulukta. Tabii bu benm bünyem için geçerli.
Bu ay yapmadım 2-3 tane yaptım doktora gittimya iğne de oldum iiğne olunca hep pozitif çıkıyor testler

X