Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hepinize merhaba şimdi yeni üye oldum ama aürekli bu topiği takip ediyordum :) hepinizi sevgiler selamlar bende 2 senelik evliyim 6 aydır bebiş deniyoruz bakalım bu ay ne olacak benim bat tarihim 12 temmuzdu 4 gün geciktim ama test yapmadım biraz daha bekliycem hayal kırıklığına uğramak istemiyorum çünkü .. benide listeye eklerseniz çok mutlu olurum :KK54:
Canım bence yap 4gun geçmiş zaten ben 4gün kala öğrenmiştim bir gebeligimde ☺️

Ben
Kızlaar utanarak bişey sorucam sigara kullanan var mı? Ben içiyorum da ya hamile kaldığımı öğrenince hemen bırakmak istiyorum. Benimle birlikte içen varsa bırakmak için ne yapıcaz ya çok takılıyo bu kafama. İnşallah bırakabilirim😒
Ben kullanıyorum kuzum malesef :KK43:

Ben bugün siligi görsem bile içiyorum mesela çünkü her ne kadar olumlu yorum olsada olumsuzda var kesin net duyana kadar kapılmak istemiyorum onu bırakmak da benim icin büyük umut anlamına gelecek sanki 🙄
Aynen canım bende çift çizgiyi net görünce son sigara mı içer bırakırım yani Allah nasip ederse😇

Kızlaar utanarak bişey sorucam sigara kullanan var mı? Ben içiyorum da ya hamile kaldığımı öğrenince hemen bırakmak istiyorum. Benimle birlikte içen varsa bırakmak için ne yapıcaz ya çok takılıyo bu kafama. İnşallah bırakabilirim😒
Ben ve hala içiyorum kanda öğrendikten sonra azalttım keseyi görünce allahtan bir güç gelirse tamamen kesmeyi düşünüyorum

X