Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nasıl geçti rahim filmi canm cok ağrılı falan diyolar bi problem cıkmadı insallhh
Iyi geçti aslında ilk başta hiç agrım felan yoktu anestezi de yapmadılar ama ilaç bir yumurtaligima gidip diğer yumurtalığıma gitmemiş 1 doz daha verdiler bide hepsini birden verdiler öncekini yavaş yavaş verdikleri için acımadı sanırım ama 2.Çok ağrıdı baya bi kasıldım yani ama inşallah güzel şeyler olacak 3 haftavoluyir işte 1 hafta ilişki olmadı şimdi karnımda kasılmalar kasıklarımda felan ağrılar başladı bekliyorum heyecanla

İnsallah canm cok sevindm senin adına hadi bakalm hayırlı haberler olsn insallah

Kist engel mi oluyormuş canım benimde ilk gebeliğimde gebelikle beraber oluşmuştu.
Bazı kistler adetle birlikte atılıyor ama bazıları ilaç tedavisi gerektiriyor. Ona dr karar verir ama bizim bi ablanın kızında kist varmış dr demiş uğraşırsın bebek için biraz demiş ama o da nasıl olsa olmıcak diye düşünmüş ama o ay hamile kalmışş olabiliyor yanii takmayın kafaya.. Ama ciddi bişeyse dr ilaç verir zaten merakligzm senin soruyada cevap vermiş oldum sanırım

Kızlar hepinize merhaba şimdi yeni üye oldum ama aürekli bu topiği takip ediyordum :) hepinizi sevgiler selamlar bende 2 senelik evliyim 6 aydır bebiş deniyoruz bakalım bu ay ne olacak benim bat tarihim 12 temmuzdu 4 gün geciktim ama test yapmadım biraz daha bekliycem hayal kırıklığına uğramak istemiyorum çünkü .. benide listeye eklerseniz çok mutlu olurum

Kızzz test yapsanaaaa belkide varsaaa Hem yoksa daha fazla umutlanmazsn böylesi daha kötü varsa cıkar zaten bence hemn yap

Ayy canım hoşgeldin aramızaa hamile olabilirsinn daha fazla bekleme bence yarın ilk idrarla testini yap koy bakalımm ekliyorum senide tabloya

sağol canım smear sonucu çıksın gidicem doktora bakalım hayırlısı

Ayy canım hoşgeldin aramızaa hamile olabilirsinn daha fazla bekleme bence yarın ilk idrarla testini yap koy bakalımm ekliyorum senide tabloya
Yarın yapayım o zaman hoşbuldumm Allah hiçbirimizin kucağını bol bırakmasın inşallah ünsan çok yıpranıyor gerçekten burada herkes birbirine destek oluyor süpersiniz hepiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…