Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adete bir iki gün kala eğer hamilelik varsa, ilişki zararlı olur mu? Bir bilginiz var mı? Normalde hamilelikte zararı olmadığını biliyorum, bu hamileliğin ilk haftaları için de geçerli mi eger hamilelikte bir risk yok ise?
Kisidenk kisiye degisiyor riskli ve düsük tehlikesi olsnlarda önerilmiyor yasaklanıyor. Ama normalde sıkıntı olmuyo ilişki yasanabiliyo canm.. bunu bilemeyiz ama yüzde seksenlik bir oranla bisey olmaz😍

Kızlar günaydın 7-9-11-12-13-14-15 denemelerim. Artık kafama eserse deneyeceğim. Şimdi Salda Gölünden dönüyoruz. Anneme doğum günü hediyesi olarak gittik. Siz nasılsınız canlarım cigerlerim 😍
Hadi bakalmmm daha değerlendirme gerek yok bosver dinlenn canm🥰 esimle film izliyoruz biyandan kafamda hep deli sorular acaba acaba acaba acabaaaaaaa diye delirtecek sorular cevapsız sorular😂😂😂 Allahm bi an önce yüzümüzü güldür

Hadi bakalmmm daha değerlendirme gerek yok bosver dinlenn canm🥰 esimle film izliyoruz biyandan kafamda hep deli sorular acaba acaba acaba acabaaaaaaa diye delirtecek sorular cevapsız sorular😂😂😂 Allahm bi an önce yüzümüzü güldür
Kız fıstık ne sorusu haydi sor sor 🙃

Valla canm kafamdaki sorular söylee cevabı olmayan😂😂🤣 acaba bi problemm mi var acaba cocugumz olmıcak mı acaba neden olmuyo acaba bu ayda mı olmadıı acaba hic anne olamıycakmıyım kafamı kemiren deli sorular :KK43:

Sorulara gel, hangimizin aklından geçmiyor bunlar. Bir de çocuk paylaşımları görünce nasıl canım çekiyor 😋😋

Kisidenk kisiye degisiyor riskli ve düsük tehlikesi olsnlarda önerilmiyor yasaklanıyor. Ama normalde sıkıntı olmuyo ilişki yasanabiliyo canm.. bunu bilemeyiz ama yüzde seksenlik bir oranla bisey olmaz😍

Anladim, teşekkürler canim :) kafama takıldı çünkü geçen ay ilk defa 3 gün adetim gecikti. Sonra ki gün ilişkiden sonra adet oldum. Gerci testim negativ çıkmıştı ama yine de şüpheler birakmiyor peşimi 😅

Valla canm kafamdaki sorular söylee cevabı olmayan😂😂🤣 acaba bi problemm mi var acaba cocugumz olmıcak mı acaba neden olmuyo acaba bu ayda mı olmadıı acaba hic anne olamıycakmıyım kafamı kemiren deli sorular :KK43:
Kuzum niye öyle düşünüyorsun asla öyle düşünme eminim çok güzel bir anne olacaksın 🌼 Kuzucuklar azıcık bekletiyor sadece 😊

Kızlar günaydın 7-9-11-12-13-14-15 denemelerim. Artık kafama eserse deneyeceğim. Şimdi Salda Gölünden dönüyoruz. Anneme doğum günü hediyesi olarak gittik. Siz nasılsınız canlarım cigerlerim 😍
Ne guzel bir hediye 🤗
Biz bıraktığın yerde gün saymaya değerlendirmelere devam 😅

Kız saçmalama öyle şey mi olur. Gayet doğurgansın sen kendini olumla hep

Ne guzel bir hediye 🤗
Biz bıraktığın yerde gün saymaya değerlendirmelere devam 😅
Aynen ben anneme babama özellikle de kardeşime çok değer veriyorum. Özellikle de kardeşim dememin sebebi kız kardeşler bir ayrı ailenden yadigar oluyor. 😇

Kız saçmalama öyle şey mi olur. Gayet doğurgansın sen kendini olumla hep
İnsallh canm. Gerçi daha 7. Ayımız olucak bu ay ilk 2 ay ovulsyon testi yapmadm ve dikkat etmedim günlere öyle olunca 5.ayda diyebilrz ovulasyon testiyle düzenli kontrol ettiğim zaman.. ama ne bilym insanın icnde oluyo umutsuzluk. İnsanalr cocuk düsünüyo bi bakıyosn 1 ay 2 ay sonra hamile hayret ediyorm yanii:KK14::KK14:

Kuzum niye öyle düşünüyorsun asla öyle düşünme eminim çok güzel bir anne olacaksın 🌼 Kuzucuklar azıcık bekletiyor sadece 😊
İnsallah bitanemm, insallh hepimz güzel anneler oluruzzz😣 bazen cocugu olan insanlara gıptayla bakıyorm sanki kendileri yapmıs güzel is basarmıs gibi😂 rabbim verdi onlarada tabiki ama işte ne bilym insan kendini eksik gibi hissediyo bazen. Olacak insallah Allahn izniyle bakalm🥰🥰

Kızlar kültür testi sonucum cıkmıs.. şu sekilde yazıyor
Lökositler,Epitel Hücreleri Ve Gram(-) Basiller görüldü. Ne demek acab bu sonuco_Oo_Oo_O

İnsallah bitanemm, insallh hepimz güzel anneler oluruzzz😣 bazen cocugu olan insanlara gıptayla bakıyorm sanki kendileri yapmıs güzel is basarmıs gibi😂 rabbim verdi onlarada tabiki ama işte ne bilym insan kendini eksik gibi hissediyo bazen. Olacak insallah Allahn izniyle bakalm🥰🥰
Hepimizin aynı haberin bekleyicisiyiz kuzum elbet bizde bir gün burada güzel haberler vereceğiz hiç üzülme nolur 🌼❣️😍

X