Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hcg değerim 0.11 çıktı afetim 2 gün geçikti değer çok mu düşük umut yok mu

Hamilelikte 10dan yukarı olması gerekiyor hcg değeri canım. Ama belki geç döllenme olmuştur bekle bir iki gün daha sonra tekrar ölçütür adet olmazsan.

Ahaha hadi hayırlısı olsun canım bir şans daha vermiş sana Allah demek ki yumurtan boş kalmayacak yani inşallah öyle olur

telefondaki uygulamaya göre yarın yumurtlama tarihim ama yarın akşamı değerlendiremicem malesef
telefondaki uygulamalara ainanmıyorum ben. Telefona göre benim bugün yumurtlama günüm. Ovulasyon testi yaptım cooook silik. Cünkü 4 gün önce yumurtladım. Telfondaki uygulama yanıltıyor. Pazartesi doktora gittiğimde yumurtan catlamıs dedi doktor düsün

telefondaki uygulamaya göre yarın yumurtlama tarihim ama yarın akşamı değerlendiremicem malesef
Aa neden canım bir yere mi gidiceksiniz.. Birde bak normalde benim bugün olarak gösteriyor yumurtlamayı ama dün afedersin şeffaf uzayan akıntı geldi. O sana denk geldi mi belki önceden olmuştur yumurtlaman. Akıntı takibi yapmak çok mantıkı ben hemen değerlendirdim dün görünce akıntıyı..

bende test yapıyorum uygulamaya güvenmediğim için dün biraz belirmeye başladı.bugün daha yapmadım bi saat sonra falan yapcam
ben yarın akşam yazlığa gitcem canım eşim pazar günü gelcek bugün kesin değerlendirmem lazım hatta yarın sabah erken kaldırayım ben onu

Ahahahah çok tatlısın ya sabah daha hareketli oluyormuş spermler hee haberin olsun iyi olur yani sabah yakala adamı hiiç biyere gidemezsin de yapış yakasına

Bencedee kesinliklee ben bıraktm 2 gündür. Pazartesi yumurtan catlamıs demisti cnkü doktor yapsamda bise degismez zaten artk

Ahahahah çok tatlısın ya sabah daha hareketli oluyormuş spermler hee haberin olsun iyi olur yani sabah yakala adamı hiiç biyere gidemezsin de yapış yakasına
yaa dün akşam zaten bişey yaptıramadım tutturdu yorgunum uyucam diye
değerlendiremedim dünü içimde patladı uyuyamadım sinirimden
Bencedee kesinliklee ben bıraktm 2 gündür. Pazartesi yumurtan catlamıs demisti cnkü doktor yapsamda bise degismez zaten artk
hayırlısı olsun canım inşallah

Kızlaaar napıyosunzzz durumlar ne kaç gün kaldı geri sayımmmmm baslaadııı mııı
Son 7 gün kuşum benim kasıklarda batma hala aynı şekilde devam ediyor bele vuruyor arada Biraz önce dayanamadım test yaptım belli belirsiz bir hayali çizgi oluştu ama emin olamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…