Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de buğun dayanamadım bat 4 veya 6 emin değilim. Gebelik testi yaptım, tertemiz negativ ama üzülmedim nasib. Benim de adet olacak misim gibi ağrılarım var o yüzden de cok heveslenmek istemiyorum

Hiç kendinde farklılık hissediyor musun?
Bana mı dedin canım.eğer bana dediysen karnım ve belim ağrıyo regl olcakmışım gibi ama daha 5gün var bu kadar erken gelmez yada ağrım başlamaz.ya üşüttüm yada diğer ihtimal bide başım ağrıyo ve ara sıra midem bulanır gibi oluyo.belki de bu kadar belirtiyi ben uydurdum psikolojik mi bilmem

Benim sabahtan beri başım ağrıyor normalde reglden bir gün önce ağrır başım ama bugun bat günü hala belirti yok gögüslerimde bile tık yok

Benim arkdasın eşinin de iyiydi ama simdi daha da iyi oldu masallah aksma yapsan sabah aç karnına içebilir süzdükten sonra kupa bardağa bırak bir cay tabağı kapat üstüne sabah içer

Canım bendede sivilce oldu yüzümde belkide hapın etkisi bilmiyorum.adetini bekle bence dayanabilir sen tabiki ben bu ay hiç test yapmicam akışına bıraktım inşallah hapın ilk ayından bize mujde verirsin

iĺk sizinle gebeligimi paylasmistim. keseyi de sizinle paylasmak istedim kizlar 5+2 ama dr cok kucuk dedi. oglumu daha erken gormustuk. persembe yine gel dedi. bi sorun mu var dedigimde yok ama gel dedi. neden bu kadar kucuk ki acaba

Eklentiler

• 16047649200711744080830.jpg
    119,6 KB · Görüntüleme: 38
iĺk sizinle gebeligimi paylasmistim. keseyi de sizinle paylasmak istedim kizlar 5+2 ama dr cok kucuk dedi. oglumu daha erken gormustuk. persembe yine gel dedi. bi sorun mu var dedigimde yok ama gel dedi. neden bu kadar kucuk ki acaba
Canım Allah sağlıkla büyümesini sağlasın inşallah. Geç döllenmemiydi senin belki ondandır küçüklüğü

Canım bendede sivilce oldu yüzümde belkide hapın etkisi bilmiyorum.adetini bekle bence dayanabilir sen tabiki ben bu ay hiç test yapmicam akışına bıraktım inşallah hapın ilk ayından bize mujde verirsin
Bende bi tane sivilce çıktı canım bilmiyorum haptan mı çok yok ama okumuştum sivilce yapanda olmuş bu hap

Evt sana sormuştum Yaa benimde ayni karnım ve belim ağrıyor çok erken 3 gün önce olurdu normalde. Hem ümitliyim hem değilim testim negativ kafam çok karışık

Benim sabahtan beri başım ağrıyor normalde reglden bir gün önce ağrır başım ama bugun bat günü hala belirti yok gögüslerimde bile tık yok
benim de göğüslerimde tık yok hassaslık yada koyulaşma falan.zaten herkeste farklı oluyo belirtiler hatta belirtisi olmadan hamile olan çok kişi var
Evt sana sormuştum Yaa benimde ayni karnım ve belim ağrıyor çok erken 3 gün önce olurdu normalde. Hem ümitliyim hem değilim testim negativ kafam çok karışık
Ben daha önce karbonat testinden bahsetmiştim burda.az önce karbonat testi yaptım öncekilerden farklı oldu bu sefer bişey mi var bilemedim.emin olmak için biraz sonra eşim üzerinde denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…