Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben 27 yaşındayım 3 yıllık evliyim. Artık çocuk düşünüyoruz ve önümüzde ki ay Allah izin verirse çalışmalara başlayacağız. Bende baktım temmuz başlığı yok açayım dedim :skandal: Burada paylaşım olarak test yorumlarız, gebelik belirtilerinden bahsederiz, sağlıklı beslenme, kürler vs.. Stressiz geçirmek için makara yaparız falan. Gelin Birlikte bekleyelim. Bebek hazırlığıyla ilgili tecrübeli arkadaşlarda yazarsa sevinirim :KK51: Beni yalnız bırakmayın çok heyecanlıyım gelin heyecanımızı paylaşalım:KK5:

-Ben ön hazırlık olarak folik asit takviyesine başladım.

-Bebek yapma düşüncesi bile çok güzel ama kafama takmayacağım. Burada ve çevremde duyduğum bebeğe en engel olan hiç bir sorun olmamasına rağmen stresten bebeklerin olmaması..
Böyle işte şimdilik hazırlığım böyle olacak nasip diyelim..
Canım merhabalar durumumuz benziyormuş seninle ben de 26 yaşındayım 3.yılım evlilikte 7 aydır korunmuyoruz. Adetlerim çok düzenlidir gecikmem hiç. Bir de ovülasyonu akıntı ve kaşık ağrısından takip etmeyi öğrendim artık. Dün adet olmam gerekiyordu olmadım. İlk kez göğüs ağrısı yaşıyorum ( normalde 3-4 gün önce olur ve adetten bir gün önce biter ağrı) bugün eczane öğlene kadar açık gidip test almalı mıyım? Testte negatif çıkınca kendimi çok kötü hissediyorum yani adet olunca bile o tek çizgiyi gördüğümdeki gibi yıkılmıyorum. Ne dersiniz pazartesiyi bekleyeyim mi kan için ?

Kesinlikle. Tavsiyem proxeed plus alın ileri hareketi arttırmak istiyorsanız bir de keçiboynuzu kaynatın ben başka bir şey söylemiyorum bana dua edeceksiniz kızlar bir,5 aydır kullanıyor eşim ve 3 Aydan Fazla kullanmayı düşünüyorum hayırlısı bakalım ben ikna edemesem edemezdim eşim cok ters bu konuda ama canım cicim güzel dille ikna ettim onu keçiboynuzuna cok da güzel tadı var ayrıca
Proxeed plus daha mı ucuz bakalım hemen biz keci boynuzu özüne başladık .kaynatmaya vaktimiz yok calsiuyiruz ikimizde. Takviye birde bu dediğinize bakayım diğeri 220 TL en ucuzu :/

O ilaca da bakayım genelde içerikleri aynı oluyor ama deneyen daha iyi bilir tabi. Keçi boynuzu özü aldım eşim kokusunu bile beğenmiyor suyla karıştırdım meyve suyu gibi onun da tadına baktı midem kalktı imkanı yok icemem dedi biraz inatçı benim ki tatli dili de denedim 🙈🤦🏻‍♀️
Kuzum benim bu ikisini yaparsan gerçekten degeleriniz tavan yapacak benden söylemesi başka bir söze gerek yok eşine konus denemiş olan arkdasımın tavsiyesi diye söyle ben de tavsiye ile yaptım cok şükür Allah’a

Proxeed plus daha mı ucuz bakalım hemen biz keci boynuzu özüne başladık .kaynatmaya vaktimiz yok calsiuyiruz ikimizde. Takviye birde bu dediğinize bakayım diğeri 220 TL en ucuzu :/
Kuzum evet aynı para ben Eczacıbaşı’ndan aldım internetten sabah aksma içecek 15 gun gidiyor ama gerekli olan ileri hareket icin en yüksek değerler ve vitaminler bu ilacın iceriginde var bir kaç arldaısmın eşi ve benim de eşimin değerleri yukseldi cok şükür tavsiyem asla fiyatına takılmayın bir iki ay içinde test verin keci boynuzu ise aksma yatmadan önce sen 3 dk kaynat kapağını kaptık 20 dk dinlendir soğuyunca eşine ver yatmadan önce içsin akşam yap yemekten sonra soğuyunca yatarken içer akşamları evde oluyorundur dene ama ballı keçiboynuzu al ben trendyoldan aldım taze yeni mahsul olsun kilosu 37.50 ama indirime girer yarına

Kuzum benim bu ikisini yaparsan gerçekten degeleriniz tavan yapacak benden söylemesi başka bir söze gerek yok eşine konus denemiş olan arkdasımın tavsiyesi diye söyle ben de tavsiye ile yaptım cok şükür Allah’a
brn keciboynuzu ozu pekmezini ogluma aliyprum. kan degerleri icin cok iyi. yetiskin erkeklere iyi geldigini bilmiyodum

Kuzum evet aynı para ben Eczacıbaşı’ndan aldım internetten sabah aksma içecek 15 gun gidiyor ama gerekli olan ileri hareket icin en yüksek değerler ve vitaminler bu ilacın iceriginde var bir kaç arldaısmın eşi ve benim de eşimin değerleri yukseldi cok şükür tavsiyem asla fiyatına takılmayın bir iki ay içinde test verin keci boynuzu ise aksma yatmadan önce sen 3 dk kaynat kapağını kaptık 20 dk dinlendir soğuyunca eşine ver yatmadan önce içsin akşam yap yemekten sonra soğuyunca yatarken içer akşamları evde oluyorundur dene ama ballı keçiboynuzu al ben trendyoldan aldım taze yeni mahsul olsun kilosu 37.50 ama indirime girer yarına
Ben hünnap marka soğuk sıkım keçi boynuzu özü aldım günde iki kaşık aç karnına içiyor. Keçi boynuzu nu geceden yapıp sabah icebilir miki ben tazr icilen birşey biliyorum bizim değerlerimiz iyi de ben biraz daha ii olması için destek istiyorum. Evet aynı fiytmislar bilemedim ki şimdi ya ne yapsak

Ben hünnap marka soğuk sıkım keçi boynuzu özü aldım günde iki kaşık aç karnına içiyor. Keçi boynuzu nu geceden yapıp sabah icebilir miki ben tazr icilen birşey biliyorum bizim değerlerimiz iyi de ben biraz daha ii olması için destek istiyorum. Evet aynı fiytmislar bilemedim ki şimdi ya ne yapsak
kizlar kan degerlerini ucurmasin bu. oglumun doktoru bile kontrollu tuketin demisti. aynisi bizimki de soguk sikim.

kizlar kan degerlerini ucurmasin bu. oglumun doktoru bile kontrollu tuketin demisti. aynisi bizimki de soguk sikim.
Bilmem ki canım içen arkadaş var yanı eşi iki üç aydır kullaniyrmus Sperm değerleri çok iyi çıkmış tahlilleri de bence etkisi var diyor keçi boynuzunun. Dr dedi hatta bana keçi boynuzu özü alın icirin eşinize diye. iki şişe aldım icsiyi şimdilik bitince yenilemem buda sanırım gider iki üç ay

Bilmem ki canım içen arkadaş var yanı eşi iki üç aydır kullaniyrmus Sperm değerleri çok iyi çıkmış tahlilleri de bence etkisi var diyor keçi boynuzunun. Dr dedi hatta bana keçi boynuzu özü alın icirin eşinize diye. iki şişe aldım icsiyi şimdilik bitince yenilemem buda sanırım gider iki üç ay
spermle ilgili durumunu bilmiyodum kuzum. ama benim oglanin kan degerleri cok dusuk degildi sinirdaydi. bayadir keciboynuzu kullaniyoruz. cocuk doktoru kan degerini olaganin ustune cikarmamaliyiz vucut reaksiyon gosterir. teni cok sicak olmaya baslar ki bu kadari bizim istedigimiz bi sey degil o yuzden kontrollu tuketim yapin ve bir sure fatklilik gozlemlerseniz kan degerlerine baktirin dedi.

spermle ilgili durumunu bilmiyodum kuzum. ama benim oglanin kan degerleri cok dusuk degildi sinirdaydi. bayadir keciboynuzu kullaniyoruz. cocuk doktoru kan degerini olaganin ustune cikarmamaliyiz vucut reaksiyon gosterir. teni cok sicak olmaya baslar ki bu kadari bizim istedigimiz bi sey degil o yuzden kontrollu tuketim yapin ve bir sure fatklilik gozlemlerseniz kan degerlerine baktirin dedi.
vucut isisi gereginde fazla yuksek olmamaliymis.

bir ara kan degerine baktirin isterseniz. erkekler malum regl olamadigi icin kan vucutta birikiyo. pihtilasma yapmasin.

kızlar bata 5 gün var evde ovulasyon testi vardı sabah yaptım ikinci çizgi çıktı normal mi yoksa hamile olma ihtimalim var mı? Çok umutlanmak ta istemiyorum hamilelik testi yapmadım üzülüyorum sonra ayy bi heyecanlandım

kızlar bata 5 gün var evde ovulasyon testi vardı sabah yaptım ikinci çizgi çıktı normal mi yoksa hamile olma ihtimalim var mı? Çok umutlanmak ta istemiyorum hamilelik testi yapmadım üzülüyorum sonra ayy bi heyecanlandım
hamile olbilirsin burda bi kaç arkdaşda oyle yapmıstı hamileler şuan hadi işallah bebisin geliyodur

hamile olbilirsin burda bi kaç arkdaşda oyle yapmıstı hamileler şuan hadi işallah bebisin geliyodur
ayy inşallah canım daha 5gün var çıkar mı acaba yada tekrar yumurtluyo olabilir miyim? karnim da ağrıyo arada regl olcak gibi ama belirti mi kendimi mi kandırıyorum bilmiyorum
Dua et bizim için hamilelerin duası kabul olurmuş🥰

X