Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet günün geçtikten sonra idrar testi yapın emin olursanız kan verin emin olun kan testinde negatif görmek daha yıkıcı

Kızlar baş ağrım kesinlikle gecmiyor ve elim ayağim titriyor tansiyonum düşmüş gibi yemek yedim tatlı yedim hala aynı ve son olarak yüzüm yanıyor sanki ama ateşim yok bir kaç damla açık kahve leke gördüm tuvalette ama devamı yok karnım da ağrımıyor bu gece de adet olmazsam yarin test yapıcam

Paylassana canm ovulasyon testine bakaym. Benimde adete 5 gün kala ovü koyuydu hamileydm

Yaa canım geçmiş olsun inşllah pozitif çıkar

Şimdi ilk yumurtlamaya göre mi adet tarihin geçti ? Eğer öyleyse 2. Yumurtlama tarihini bekle bakalım. 2 kez yumurtlama da şans gerçekten
Evet canım ilk yumurtlamaya göre geçti diğerine göre hesaplarsam yarın olmam lazım bakalım şimdilik gelen giden yok. Geçen ayda 2 kez yumurtladım ama ilkine göre adet oldum yani bilemiyorum bakalım beklemedeyim

Adet günün geçtikten sonra idrar testi yapın emin olursanız kan verin emin olun kan testinde negatif görmek daha yıkıcı
İlişki biraz geç oldu yani ben 11.gün yumurtlama yaşadım 16.gün birliktelik oldu birlikteliğin üzerinden 11 gün geçti idrarda çıkar mı ki? Hala adet olmadım bu arada ümitlenmek de istemiyorum ümidimi kaybetmek de çok değişik hissediyorum

Bende varımmm Bat 14 kasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…