Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar dusuk olmuş yatis yaptilar kurtaja alacaklar bekliyorum coknuzgunum
çok üzüldüm canım Allah sabır versin yardımcın olsun
Bunların az yakanları var kızlar bende onu alıp deneyeyim bari ama yumurtlama günüm prş yada cuma şimdi kullanabilir miyim ki?

senin biraz genetik yapiyla alakali belli ki. ama yooo ip atlama en olmayack olani hem ip atlama gobekte ise yaramaz. genel efor sarfetmis olursun. mekigi zorlanmadan cekebiliyosan sklasma saglar tabi oncesinde hamile diyetine baslaman lazim. ekmekten degil de muhtemelen birikmis yag kutlesi var gobekte. ondan kurtulmak kolay degil ama dedigin gibi yuruyus de genel vucuda fayda saglar. hamilelik olursa normal dogum icin de faydali

giii ben bebis bekliyorum ya. batimi niye cizdin

Merhaba arkadaşlar benide ekleyiinnn. Bat 26 kasım. İlk denememiz geçen aydı ama malesef olumlu sonuç alamadık. Şuan adet günümdeyim. İnşallah rabbimin izniyle kasım ayında nasib olacak artık

selam kızlar..
hayırlı kandiller hepimizin duaları kabul olsun inşallah
ben de bugün yakı aldım ama az ısıtıp az yakanlardan 2 gün kullanmayı denicem bakalım.bir iki gün içinde yumurtlama olcak bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…