Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kesinlikle. Aminn inşallah sizin de gönlünüze göre olur hersey. Sağlıkla ilerler inşallah. 🤲 Kasım adetindemi başlıcaksınz tüp bebeğe. Gelişmeleri yazın olurmu😊
Kuzum bugün baya araştırdım da resmî kurumlarda iki embriyo yapmıyorlarmış yas sınırına dikkat ediyorlarmış ama özlellerde isteğe göre 2 3 embriyo tarasferi yapabılıyormussun sen doktorun ikiz bebek istediğini söylersin 🥰🙈

Kızlar bundan aldım ilişkiden sonra yapıştırıcam zabaha kadar. Burda okudum böyle hamile kalan biri vardı☺️ herşeyi deniyorum işi şansa bırakmam artık😂Eki Görüntüle 2711547
Ben de denedim duramadim yaa biber dökmüş gibi yandı belim 15 dk zor dayandım hemen çıkardım sonra bile yandı epey ama ben de fayda görenleri okudum. Bence yumurtlamadan sonra yapıştırma canım ben adet bitiminden yumurtlamaya kadar yapistiriliyo diye biliyorum

Kızlar bundan aldım ilişkiden sonra yapıştırıcam zabaha kadar. Burda okudum böyle hamile kalan biri vardı☺️ herşeyi deniyorum işi şansa bırakmam artık😂Eki Görüntüle 2711547
Bunu biliyorum caniko 😂😂 ben bunuda denedim haahahaha . Ama bunu adet bitiminden sonra 3 gün takılı kalıyor hem yumurtayı geliştiriyor hem bebişin tutunmasını sağlıyor sıcaklıkla. Ben öle okumustum. Yumurta sıcağı seviyoya 😂😂

Kuzum bugün baya araştırdım da resmî kurumlarda iki embriyo yapmıyorlarmış yas sınırına dikkat ediyorlarmış ama özlellerde isteğe göre 2 3 embriyo tarasferi yapabılıyormussun sen doktorun ikiz bebek istediğini söylersin 🥰🙈
Ayyy yaşasın yuppii 😍😍 benm de kafama takılmıştı yaşıt olan arkadasım tüp bebek yaptırdı ona iki transfer yaptıklarını söylemişti. İkisi tuttumu tutmadımı bilmiyorum da ondan emindim yani 🤭 3 transfer yapmıyolar galiba riskli oldugu için. İnşallah rabbim gönlümüze göre verir 😍

heh sanki benim çok normal :KK70: :KK70: :KK70:

sorma bende hamile misin diye soranlara yok göbek diyorum geçiştiriyorum ama içten içe kendimi yiyorum üzülüyorum sinirleniyorum sinirlendikçe de kendimi yemeğe vurucam yakında :KK70:
benim bağışıklık hak getire zaten iyi mi kötü mü bilmiyorum aylardır rahatsızlığım bitmiyor :işsiz:
bende diyet değil de artık evden mi getirsem yemeklerimi ve kahvaltımı diyorum..

canım bu yöntemi bir kaç yerde gördüm ama hiç denemedim deneyeni duymadım fayda etti mi diye sen bizim için test et bakalım :KK70:
Mantıklı canm işyeri yemekleri hem yağlı oluyo bide aldımmı hepsinden alası geliyo insanın

Ben de denedim duramadim yaa biber dökmüş gibi yandı belim 15 dk zor dayandım hemen çıkardım sonra bile yandı epey ama ben de fayda görenleri okudum. Bence yumurtlamadan sonra yapıştırma canım ben adet bitiminden yumurtlamaya kadar yapistiriliyo diye biliyorum
Evet öyle oluyor bir kaç gün belde kalması gerekiyor.sadece banyo esnasında çıkarılıyor 😊

Ben dayanamadım canım ya duranlar nasıl duruyor hic böyle olcani düşünmemiştim aşırı acıdı belim
Benm taktığım yakı hiç yakmadı. Karasakız yakısıydı 🤔 yakmadığı içinmi yaramadı acaba bilemedim. Hatta hiç yakmaynca şaşırmştm. Sordum yakması gerekmiyor dedi. Anlamadm gitti. Eczanedeki yakılar feci yakıyormus. Kıpkırmızı oluyormus deri

Aaa tamam canım sağol bende yum oldu zaten yapmayım o zaman kalsın adet olursam yaparımm

Bunu biliyorum caniko 😂😂 ben bunuda denedim haahahaha . Ama bunu adet bitiminden sonra 3 gün takılı kalıyor hem yumurtayı geliştiriyor hem bebişin tutunmasını sağlıyor sıcaklıkla. Ben öle okumustum. Yumurta sıcağı seviyoya 😂😂
Hımm canım sağol öyle yapayım o zaman şuan bi bebek varsa sıkıntı olmasın dimi🥰

Benm taktığım yakı hiç yakmadı. Karasakız yakısıydı 🤔 yakmadığı içinmi yaramadı acaba bilemedim. Hatta hiç yakmaynca şaşırmştm. Sordum yakması gerekmiyor dedi. Anlamadm gitti. Eczanedeki yakılar feci yakıyormus. Kıpkırmızı oluyormus deri
Aynen kıpkırmızı oldu cok yandı, hem yanma hem acı oldu bende dayanamadım çıkardım yıkadım orayi soguk suyla, ona rağmen hemen düzelmedi. Alerji gibi de degil normal yanık gibiydi. Üstünde kaplan resmi vardi benimkinin, adını hatırlamıyorum da

X