Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hücre bölünmesi okur çoğul gebelik sayısı artar diye Fazla bırakmıyorlar evet

Son düzenleme:
Ovulasyon 13. Gün
Beyaz akıntı var çamaşırım da ıslak gibi bu ay çok tuhaf oldu anlamadım

Eklentiler

• IMG_20201028_124621.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 22
Aaa tamam canım sağol bende yum oldu zaten yapmayım o zaman kalsın adet olursam yaparımm
Evet aman aman sakın bak mesela ben de bunu kullandım daha önce cok yakıyor ama haberin olsun adetten sonra yapılır gebelik şüphesi olmaması gerekir zaten eczaneler gebelik şüphen varsa kullanmamanı söylerler

Daha yumurtlamadim bile sen geç mi yumurtladin benim hep 13-14. Günlerde olurdu
Ovulasyon 13. Gün
Beyaz akıntı var çamaşırım da ıslak gibi bu ay çok tuhaf oldu anlamadım
Yumurtlamadan sonraki olarak anladım kuzum ben yok erken oluyor ben de övü ama her an pik yaoabılır akıntın başladıysa tamamdır bri iki güne pik yapar takip etmeye devam et kuzucum

Selam kızlarrrrr
Kendi hikayemi anlatayım müsadenizle. 29 yaşındayım, eşim 41 yaşında. Nişanlıyken ikimiz de çocukları çok sevdiğimizi, evlenir evlenmez çocuk istediğimizi konuştuk. 2019 Mayıs'ta evlendik ve hic korunmadık. Başlarda olur elbet diye düşünürken eşimin yaşıni çok kafasina taktığını gördüm. Bir yıl boyunca doğal kürler denedik, ovülasyon testleri denedik olmadı. Bir yıl biter bitmez doktora gittik ve düşük amh, erken menapoz tehlikesi, anovülasyon derken bir sürü sey cıktı. 6 aydır doktor takibiyle ilerliyorum yine sonuc alamadım. Amh de düşük olunca tüp bebek deneyelim dedik. Bu ay kısmetse transferim var. Artık hamilelik planlamıyorum hamilelik umuyorum. Inşallah olur.

Opu işlemi oldumu canım süreci biraz anlatabilirmisin

Kızlar bu arada doktorun verdiği fitil çok kuvvetliymiş. Daha ilk kullanışımda gün boyu yemyeşil katı yoğun akıntılarım oldu. Hala da oluyor. İçerdeki iltihabı dşarı atıyomuş. Demekki baya iltihap varmıs bendeee

Kızlar bir deee ben dün röntgen çekildim. Hamile değilim dedim içime kurt düştü. Bugun ovülasyon testi yaptım böyle koyu çıktı. Ama gebelik yaptım gölge bile çıkmadı. Bu ne şimdi ben tekrar mı yumurtlamısım silikleşmiş. Yarın adet günüm

Opu işlemi oldumu canım süreci biraz anlatabilirmisin
Eylülde tedaviye başladık 2 doz merional 1 doz cetrodite kullandım 10 gün boyunca. Sonra opu oldu progesteron yüksek çıkınca embriyoları dondurdular. Geçen ay cyclo-pregynova ve lucrin depot kullandım. Bugün de estrofem başladım. 16 Kasım'da transfer olacak inşallah. 4 tane 5.gün embriyom var.

İyi çok güzel. Opuda kaç yumurtan toplandı. Toplama işleminden sonra kendini nasıl hissettin karnın şiştimi kilo alımı nasıl oldu. Birde kaç tane transfer edecekler 2 mi

İyi çok güzel. Opuda kaç yumurtan toplandı. Toplama işleminden sonra kendini nasıl hissettin karnın şiştimi kilo alımı nasıl oldu. Birde kaç tane transfer edecekler 2 mi
Canım opu zaten anestezili bir işlem. Toplamda ayılma bayılma derken 1 saatte hastaneden çıktık. Eşimle çıkışta balık ekmek yemeye gitmiştik gayet iyiydim yani. Sonrasında adete kadar ara ara batmalar oldu ama rahatsız etmedi. Kilo aldım evet ilaçlar iştahımı açtı baya. Opudan sonra degil de öncesinde karnım çok şişti patlamak üzereydim ama opu sonrasi şişlik de geçti.
Benim toplamda 15 yumurtam toplanmıştı 8 tanesi döllendi. 4 tanesi 5.güne geldi. Tek transfer olacak

Adete yakın böle çıktımı hiç daha önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…