Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yasın cok genç kuzum tek embriyo diye biliyorum yumurta toplama işleminden sonra adet yaklaşıyor zaten sen ilaç kullanıyor olacağın icin adet olmayacaksın zaten canım ilaçlar adet olmanı geciktiriyor yumurta toplamadan sonraki adet günü bile transfer olan var canım

6 Mart 2010'da yürürlüğe giren Tüp Bebek Yönetmeliği ile transfer edilen embriyosayısında yasal sınırlamalar getirilmişti. Yeni düzenlemeyle 35 yaş altında birinci ve ikinci uygulamada sadece bir embriyo, üçüncü ve sonraki uygulamalarda iki embriyo, 35 yaş sonrasında ise ancak iki embriyo transferine izin veriliyor.

Aa çok şaşırdım ben adet biter öyle yapar diye düşünmüştüm. Anladımm ben yine de ısrar edeceğim 2 tane transfer etmeleri için yumurta toplandıktan 3veya 5 gün sonra transfer yapacak o zaman uygun görürse sanırım doğru anladım değilmi. Ben de pco oldugu için yüksek ihtimal ohss riski oluşacak bunu doktorla detaylı konusmam lazım

Üzüldüm açıkçası. Çok istiyorum ikiz olsun ama herseyın hayırlısı tabii

Evet kuzum aynen ve eğer ohss olura embriyoları donduracaklar daha sonraki aylara kalacak ya ilk adet sonrası ya da iklnci adet rahim durumuna göre bakar doktorun karar verecek şartlar her şey uygunsa donruulmus olması daha iyi hakkımızda hayırlısı olsun rahminde dinlenmesi daha iyi yumurta toplamdan sonra kendini toplaması açısından

Evet kesinlikle. Aminn inşallah sizin de gönlünüze göre olur hersey. Sağlıkla ilerler inşallah. Kasım adetindemi başlıcaksınz tüp bebeğe. Gelişmeleri yazın olurmu

Evet kesinlikle. Aminn inşallah sizin de gönlünüze göre olur hersey. Sağlıkla ilerler inşallah. Kasım adetindemi başlıcaksınz tüp bebeğe. Gelişmeleri yazın olurmu
Evet Kasım adetinde kuzum hayırlısıyla sana da hayırlı güzel haberler vermeni diliyorum gelişmeleri buraya yazarım sende yas kuzum Rabbim herseyin hahyırlısnı versin evladın da insallah senin de her şey yolunda gider ve güzel yumurta ve dollenmis bir sürü bebiş olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…