Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bence tum belirtiler bosuna degil. cunku durduk yere olacak seyler degil. insallah tutmustur canim. ben de simdi hastanedeyim. beta degerine bakcklar iki katina cikmis mi diye.

Amin insAllah canim umut herzaman olmali tabi umutsuz yasam olmaz kendini yipratmadan ama yoksa her ay sonu uzucu oluyor

Aynen canım aynı belirtler bende de vardı ve hala var. Kasıklarım Varya ilk gebeliğimde ki gibi ağrıyor resmen. Aynı şekilde. Nie ağrıyor anlamadm. Öğürme yok bende ama kasık batması feci var. Yumurta geliştirici ilaç kullandm bu ay ama 3 hafta olcak bırakalı o mu ağrı yapıyo anlamadm ki. Sinirlenmeye basladım artk ağrıdan dolayı sürekli umitleniyorum

bence tum belirtiler bosuna degil. cunku durduk yere olacak seyler degil. insallah tutmustur canim. ben de simdi hastanedeyim. beta degerine bakcklar iki katina cikmis mi diye.
Ne diyim canım hayırlısı artık inşallah güzel haberler verirsin artmıştır değerin sonucu bizede yaz

Bende haptan şüphelendim hiç böle kasık batması yaşamadım.sabahlari ve geceleri daha çok oluyor.ogurme bı kere oldu sen test yaptinmi

Bende haptan şüphelendim hiç böle kasık batması yaşamadım.sabahlari ve geceleri daha çok oluyor.ogurme bı kere oldu sen test yaptinmi
Bu sabah yaptım 3 gün kala negatifi gördüm yine canım
Zten belirtimde yok kasık ağrısı dışında. Çarşamba aksamı Perşembe olurum büyük ihtimal

Canım taze transfer yumurta toplandığı ay hemen yapılıyor doktorun beklemek istememiş demek ki yumurta toplama işleminden sonra ohss olmaz isen 3 yada 5.güne giden dollenmis embriyoyu taransfer edecek insallah cok sayıda kaliteli embriyoların oluşur ve yasınız 38 üzeri ise 2 tane de embriyo bırakılıyor zaten genelde doktorlar bu yaştakilere 2 tane bırakıyor bir tane bıraksa bile hücre bölünmesi oluyor çoğu zaman ve çoğul gebelik oluşuyor ben cok araştırdım ben de tüp bebek icin gün aldım Kasım’da başlayacağız hayırlısı bakalım

Canım cevap verdiğin için teşekkürler. Ben de şimdi araştırıyorum. Ohss olan çok varmış yumurta toplama işleminden sonra. Bakalım neye karar vericek doktor. Pekala yumurta toplandıktan sonra adet görülüyormuş hangi esnada transfer edecek? Onu çözemedim. Bir de şunu anlayamadım bir tane embriyo bıraksa bile 2'ye bölünüyor dedinya ikizmi oluyor yani. Ben 2tane transfer etmelerini istesem yapmazlarmı. Yaşım 26

Hayırlısı canım gerçekten çok belirtin var inşallah vardır ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…