Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben dış gebelik geçirdim ve ameliyat ile bir tüpüm alındı. Şansım bir anda %50 ye indi. 6 ay olacak ameliyat olalı. Olmuyor o zamandan bu zamana. Tek tüpüm var o da hafif tıkalıydı. Olmadı zaten pco da var . İlaçsız yumurtlayamıyorum. Yumurtlasam bile olmadı. Şimdi rahim filmi ile tüpte sıvı varmı iltihap varmı onu görmeleri gerekmiş. Sonra ki adetimde de yumurta geliştirme toplama işlemi dedi doktor. Senin bilgin varmı pekala taze transfer yapacağım dedi pek anlamadım araştırmadım da
Anladım canım hayırlısı olsun inşallah tüp bebekte hemen tutar . Canlı transfer ben böyle bisey duymadım açıkçası genelde dinlenip 3.gün veya 5. Gün embriyosu konur . Canlı demek istediği budur sanırım

@ferafera @Hirasarem sonsuz2020 sonsuz2020 canlarım teşekkürler yanıtlarınız için. Bende kasık ağrısı ve sızısı var. Böyle sabahta hafif midem bulandı gibi oldu ama öğürcek kadar değil. Göğüslerim çok hafif hassas normaş bence. Böyle biraz ateşim oluyo işte. Bakalım hayırlısı her ay aynı şeyleri yaşayıp negatif görüyorum ama inşallah bu ay farklı olur❤️
gogusler hamileligin belirtisi canim su an ayni seyi ben de yasiyorum. insallah bu ay farkli olacak. kendimi gectim valla sizin mutlu haberinizi okumak icin sabirsizlaniyorum🤗

Bende kazayla oldu diyenlere iflet oluyorum.Ne bu kardeşim kazayla oluyor.korunursun adam gibi kazayla olmaz. İstiyorduk yaptık de gitsin. Hele ileri yaşta olan insanlar bir de yeni evliler bunu çok yapıyor
yok gii oyle deme😄 benim ilk gebeligim gercekten kazayla olmus oldu. yeni evliydim. hao falan kullanma dediler. malum geri cekilmeyle korunuyoduk. kismen de prez. kullaniyoduk. kacak oldugunu dusundugumuz gun ertesi gun hapi da aldim. ama su an 2.5 yasinda bir oglum var. istemiyoduk. ama ertesi gun hapina ragmen tutunan cocugumu aldirmayi aklimin ucundan dahi gecirmedim. iyi ki dogmus. o kadar istemiyoduk ki bi kursa kaydolmustum. 2.500 odemeyi de yapmistik. o para da yandi. yani herkesi bilmem ama benim basima birebir geldi. temmuzun basinda evlendim agustosta hamile kaldim.

Kızlar bu ay adetimden sonra rahim filmi çekilicem. Tüp bebek doktorum öyle söyledi. Kasımın sonuna doğru olan adetimde de tüp bebeğe başlıcaz. Kesin kararımızı verdik. Zaten doktorumda hazır . Daha fazla oyalanmayacağız. İnşallah hakkımızdan hayırlısı olur.
İnşallah canım hayırlısı olsun belki rahim filminden sonra nasip olur çok sevindim tedavin hayırlı olsun en iyi kararı vermişsin daha önce soylucektim seni etkilemek istemediğim için soylemedim.tek tüp le de mümkün ama şansın düşük bizlere kıyasla benim şansım olduğu halde bende birdahaki aya tüp Bebek baslicam hayırlısı olsun bizler için 🥰

Anladım canım hayırlısı olsun inşallah tüp bebekte hemen tutar . Canlı transfer ben böyle bisey duymadım açıkçası genelde dinlenip 3.gün veya 5. Gün embriyosu konur . Canlı demek istediği budur sanırım
Evet öyle dedi. İnşaallah fazla beklemeden tutar çok sağol canım benim 🤲

yok gii oyle deme😄 benim ilk gebeligim gercekten kazayla olmus oldu. yeni evliydim. hao falan kullanma dediler. malum geri cekilmeyle korunuyoduk. kismen de prez. kullaniyoduk. kacak oldugunu dusundugumuz gun ertesi gun hapi da aldim. ama su an 2.5 yasinda bir oglum var. istemiyoduk. ama ertesi gun hapina ragmen tutunan cocugumu aldirmayi aklimin ucundan dahi gecirmedim. iyi ki dogmus. o kadar istemiyoduk ki bi kursa kaydolmustum. 2.500 odemeyi de yapmistik. o para da yandi. yani herkesi bilmem ama benim basima birebir geldi. temmuzun basinda evlendim agustosta hamile kaldim.
bu arada ertesi gun hapini aldiktan bi sure sonra istifrar etmistim. hap disari cikmayinca kana karismis sanmistim. megerse hepten cikarmisim.

İnşallah canım hayırlısı olsun belki rahim filminden sonra nasip olur çok sevindim tedavin hayırlı olsun en iyi kararı vermişsin daha önce soylucektim seni etkilemek istemediğim için soylemedim.tek tüp le de mümkün ama şansın düşük bizlere kıyasla benim şansım olduğu halde bende birdahaki aya tüp Bebek baslicam hayırlısı olsun bizler için 🥰
Sorma kuzum benim durumumda kim olsa tüp bebeğe giderdi. Arkadaslarım hep öyle diyor. Bak sen bile tüp bebek diyorsun. Bazen sorun olmadığında bile olmayabiliyor. Napalım nasibimiz böyleymiş. Çook sağol canım benim inşşallah o kadar isterim ki rahim filminden sonra bebişimin olmasını hiçbişeye gerek kalmadan 🤲🤲 inşallah seninde tez zamanda oluverir. Tüp bebekle inşallah ikizlerimiz olur öyle dua edelim 😊

Heyy maşallah canım ışık hızıyla olmuş 🤣🤣 nasip olduktan sonra ne olursa olsun o gelmiş iyikide gelmiş

🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

Sorma kuzum benim durumumda kim olsa tüp bebeğe giderdi. Arkadaslarım hep öyle diyor. Bak sen bile tüp bebek diyorsun. Bazen sorun olmadığında bile olmayabiliyor. Napalım nasibimiz böyleymiş. Çook sağol canım benim inşşallah o kadar isterim ki rahim filminden sonra bebişimin olmasını hiçbişeye gerek kalmadan 🤲🤲 inşallah seninde tez zamanda oluverir. Tüp bebekle inşallah ikizlerimiz olur öyle dua edelim 😊
Sende istermiydin ikiz 😁bende çok istiyorum 🤗

aslinda kasette adet gunu gelmeyene kadar cikmayabiliyor. eger erken test almayi dusunmuyosan yine de bekle kuzum. bi ilac falan alma. nolur nolmaz
Bu ay çok belirtim var canım çok umutlydum aslında özellikle geceleri karın ağrısı sürekli kasık batması can yakıyor anı hareket yapınca özellikle göğüs yanlardan çok hassas bide iki gün önce karbonat yoğurt maskesi yapıyordum kokusu çok kötü geldi ogurdum bi anda herşey hayırlısı ne diyim Çarşamba bat günüm beklicem artık günüm geçerse testi tekrarlarim

X