Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Diyer ay bebisli ayin olur ins ikici hamilelikde benimde ilk defa 24 gun cekmis diyer ay hamile kalmisdim saglikli ilerlemedi benim ama rabbim sizlere saglikli evlat nasip eder ins canim duzen bozilmaya baslayinca gebelik tez olur derler
Yaaa oylemi olur inşallah canım ya bi umut oldun şuan bana bunları söyleyerek. Alllah hepimize sağlıklı gebelik nasip etsin

Yaaa oylemi olur inşallah canım ya bi umut oldun şuan bana bunları söyleyerek. Alllah hepimize sağlıklı gebelik nasip etsin
Benim oyle oldu aralikda 24 gunde oldum ocak ayinin ilk haftasi hamile oldugumu ogrendim ins canim kasimda senin ayin olur saglikli sihatli

Eklentiler

• Screenshot_20201026-113214.png
    167 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20201026-113349.png
    174,5 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20201026-113154.png
    218,6 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20201026-113431.png
    195,1 KB · Görüntüleme: 29
Tatlış hamişlere bir sorun var. Sizin bu rahim ve kasık ağrılarınız tam olarak yumdan kaç gün sonra başlamıştı acaba
ya ben yumurta catladı 11. gün falan belım agırdı.yanı reglıye 3- 4 gün kala oldu.
ama ne akıntı ne bısı sadece reglı hıssı.bel agrısı vardı hatta dedımdı doktıra gıdıcem dıe :)
suanda da hıc bı hıs yok. daha görmedim belkı ondan mı? anlamadım.

Tatlış hamişlere bir sorun var. Sizin bu rahim ve kasık ağrılarınız tam olarak yumdan kaç gün sonra başlamıştı acaba
valla canım hic hamile oldumu bilmiyodum rötgene gircektim hamilemisiniz diye sordular yok dedim ama tes yaptirayım oyle geleyim dedim hic beklemiyodum hamile oldumu görendim sora hep boyle adet olcak gibi agrılarım vardı hata adet olcam zanetim 3 hafta pek emin olmadım taki kalbinin sesini duyasaya kadar işallah bu ay sana cok uğrulu gelir

F ferafera Hirasarem sonsuz2020 canlarım teşekkürler yanıtlarınız için. Bende kasık ağrısı ve sızısı var. Böyle sabahta hafif midem bulandı gibi oldu ama öğürcek kadar değil. Göğüslerim çok hafif hassas normaş bence. Böyle biraz ateşim oluyo işte. Bakalım hayırlısı her ay aynı şeyleri yaşayıp negatif görüyorum ama inşallah bu ay farklı olur

Yok canim 23 de gitmisim cuma gunu dr iki haftaya duyulur kalp atisi dedi
anladım cnm. sanırım aynı zamanda gitmıs olucam bende senınle. gecen hafta beta dan sonra doktor haftaya görüşelim dedi. bende bu hafta içi kısmetse gidicem. ay hadı hayırlısı pıt pıt haber beklıyorum senden .. :)

Bak canim yumdan sonraki kayitlar
Kuzum senin 3 hafta 2 günlükken silik çıkmış. Ben 3 hafta 5im şuan yine negatifi gördüm sabah. 3 gün kaldı regle. Bu ay da olmadı. Zaten ilaca baslıcam o yüzden acele ediyodum öğrenmek için basladım sonundaa

canım peki sende böyle bata 1 hafta kala falan yumurta akı gibi akıntı oldu mu 2/3 gün süren

Bat'a 7 kaldı kuzum akıntım acaip fazlalaştı ama doktor dediya olmaz diye hiç umudum yokk bence iltihap oluştu bende kokusuz beyaz krem gibi sarımsı krem gibi
yaa o akıntı bende de oldu Bata 1 hafta falan kala böyle ymurta akı gibi ki bende hiç olmaz yani ovu haftası bile olmaz. Kokusuz renksiz. Ama mesela 2 gündür yok gitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…