Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ateşim hep 36.8 ve kasıklarım ağrıyo çok değişik ya acaba idrar enfeksiyonum geçmedi mi ki🥺
Ay cok gecmis olsun canım ya. Benm de ateşim o civardayken kendimi huzursuz hissediyorum. Kişiden kişiye değişio bence ateş durumu bana göre yüksek mesela. İlaçların bittimi canım doktora tekrar bir görünsen Allah korusun annem geçen yıl idrsr yolundan enfeksiyonu vucuduna dağılmıştı iğnelerle temizlediler sakın ihmal etme 😔

Kızlar aylardaki aralığım ,28,28,28,26,27,24 hazirandan beri bu sekildeymis bu ay 24.günde kanamam oldu. Bana çok erken geldi 1 2 gün hadi farkeder ama bide gittikçe düşüyor noluyor acaba böyle olan varmı hiç

Kızlar ya size sinir olduğum bişeyi anlatıcam. Benim karşı komşu yeni evli.(1-1,5 yıllık falan) Bundan 3 ay önce kapıda konuşmuştuk hatta eşide eşimle sohbet etti. Neyse laf arasında bebek düşünmeye başladınız mı falan dedim. Oda evet başladık dedi. Neyse ben hissettim geçenlerde aa dedim komşum hamile heralde kilo almış. Ertesi gün instagramdan paylaşmış. İşte hediye almışlar bebeğe oda story atmış. Aa çok sevindim vallahi içime doğmuştu falan diye böyle bi msj attım. Kızlarr sonra ne dedi biliyo musunuz "Teşekkürler canım bize de süpriz oldu aslında" yaa gerçekten sinir oldum. Söylemiştin ya deniyoruz diyee. Neden böyle bişey söylüyosun. Sanki 3 ay sonra bebeğinin olması sorunmuş gibi. Ay çatlıcaktım birine söylemesem. Unuttu tabi bana deniyoruz dediğini. Ama ben laf sokucam bi denk geleyimde. Dicem ki yaa evet çok sevindim zaten konuşmuştuk denemeye başlamıştınızz. Bunu demem lazım çatlarım yoksa insanı saf yerine koyuyo manyak. Ay çok uzun oldu sinirdenn
heheheh harıkasın ya. lafı sokunca bana da haber et. mıllet böle yapıyor hep hıc bılmıyorduk :)heheeh

ilac hic yaparmi bilmiyorum balim bende umutsuzdum yok diyenden korkacan pirtlatiyor bebeyi :KK48: ama kasik agrisi oluyor benim de cok oldu regli gelecek sanmisdim heran hele bata birgun kala aglayacakdim agridan simdide oluyor gunde bir iki defa 10 dk geliyor kivrandiriyor gidiyor bu arada bugun kesemizi gorduk balim cok mutluyum rabbim sana ve ManyakPrenses ManyakPrenses @Betulyusuf @Hafize2511 @Caglunal @Minnak89 adini hatirlayamadigim diyer arkadaslara nasip etsin bu duyguyu bu ay ve kasim ayi hepimizin guzel hatirlayacagi bebisli ayi olsun insallah
ya cok sevındım hadı hayırlısı :)

Kızlar aylardaki aralığım ,28,28,28,26,27,24 hazirandan beri bu sekildeymis bu ay 24.günde kanamam oldu. Bana çok erken geldi 1 2 gün hadi farkeder ama bide gittikçe düşüyor noluyor acaba böyle olan varmı hiç
Canım rahim gebeliğe hazırlanıyor. Kime sorsam hamile kalmadan önceki aylar hep düzensizleşmiş. Bu iyi bişey. Benimde düzensizleşti günü gününe olurdum normalde..

Diyer ay bebisli ayin olur ins ikici hamilelikde benimde ilk defa 24 gun cekmis diyer ay hamile kalmisdim saglikli ilerlemedi benim ama rabbim sizlere saglikli evlat nasip eder ins canim duzen bozilmaya baslayinca gebelik tez olur derler

X