Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende kazayla oldu diyenlere iflet oluyorum.Ne bu kardeşim kazayla oluyor.korunursun adam gibi kazayla olmaz. İstiyorduk yaptık de gitsin. Hele ileri yaşta olan insanlar bir de yeni evliler bunu çok yapıyor

Ben çalışıyorum canım fakat boş zamanım oluyor çoğu zaman ve bebek hep aklımda ama stres yaptığımı düşünmüyorum ben buna anca şiddetle istemek derim yanii
Bende senin gibiiym Manyak bu yüzden ben siteyte ara verdim baya bayadır girmiyorum. Şimdi şu keçibynuzu kürüne bakayım diye girdim. kendimi burada buldum

Amin canim bu cuma duyamayabiliriz dedi kese boyutu icin cagirdi ins guzel haberlerimiz olur hep beraber

Yok kızlar malesef iki farklı marka aldım negatif çıktı bu ayda yok olsa çıkardı iki gün var çünkü

Ne güzel programmış bu ya bisey sorcam 2 hafta demissin ya mesela adet haftasını 1. Hafta mi sayıyo yoksa adet bitince mi basliyor saymaya?
Benim adet biteli tam 2 hafta oldu test yaptım negatif tabiki. Gülmeyin
Ben gebeyim dedigim icin hafta hesaplamasi yapmis regliyi baz alarak canim yumurtlama ayin birindeydi benim 4 de baslamis belirtiler ara ara olmus uygulama guzel her ay neler yasamisim takip ettim

Ben gebeyim dedigim icin hafta hesaplamasi yapmis regliyi baz alarak canim yumurtlama ayin birindeydi benim 4 de baslamis belirtiler ara ara olmus uygulama guzel her ay neler yasamisim takip ettim
1inde yumurtlama oldu 10unda negatif 12sinde pozitif gördün yani. Ben niye bu kadar aceleciyim acaba bu ay adam akıllı tam bir pik bile göremedim halbuki, en koyu olduğu günü pik varsayiyorum, daha onun üstünden 1 hafta geçti aslında hiç umut yok bu ay ama iste

Yok kızlar malesef iki farklı marka aldım negatif çıktı bu ayda yok olsa çıkardı iki gün var çünkü
Hayirlisi olsun kuzum bu ay cok bekledin nazlaniyor minnak annesi biraz rahat birak diyer ay kendini bak nasil geliyor tipis tipis cimcime kizin olacak herhal ya hep kiz sozcukleri geliyor icimden allah buyuktur bugun hepinize cok duva edecegim

Kızlar instagramda birgebeningunlugu sayfasını takip ediyo musunuz? Orda paylaştığı son 2 postta pko ya rağmen hamile kalanlar epey yorum atmış. Okuyunca biraz içim rahatladi, kimisi aylarca adet olamadığı halde hamile kalmış, kimisi çok kötü hormon degerlerine ragmen, doktorlarin umutsuz konusmalarina hatta bilmem kac kere negatif tüp bebek denemesine rağmen kendiliğinden hamile kalanlar yorum yazmış. İçi bunalan umudu azalan olursa oraya baksın

Hayirlisi olsun kuzum bu ay cok bekledin nazlaniyor minnak annesi biraz rahat birak diyer ay kendini bak nasil geliyor tipis tipis cimcime kizin olacak herhal ya hep kiz sozcukleri geliyor icimden allah buyuktur bugun hepinize cok duva edecegim
İnşallah canım benim bu ay rahat birakicam zaten olmadı tüp Bebek denicez çok yıprandım gerçekten inşallah duaların Allah kabul eder bu topikdeki herkese Allah yüzünü güldürsün inşallah

Bakiyim bı canım

Umut yok dedigin ay gelir bebis evt biraz acele etmissin varsa bile henuz yol kat ediyor evine gitmeye calisiyordur. Ben bu ay test de yapmayacakdim elimde test bile yokdu 3 taneydi esimin dogum gunu 12 siydi 10 yaptim ve 12 yaptim cikdi o kadar umutsuz dum ki artik diyer aya ovulasyon ve gebelik testi bile siparis etmedim icimden hic gelmiyordu almak

İnşallah canım benim bu ay rahat birakicam zaten olmadı tüp Bebek denicez çok yıprandım gerçekten inşallah duaların Allah kabul eder bu topikdeki herkese Allah yüzünü güldürsün inşallah
Amin kuzum aynen bak tup bebek yapacagini dusun ve kendini o zaman rahat birakirsin aklindan cikar ve iste ozaman gelir esin bile stres yapmasi etkiliyor bebek olmasini zaten bir yerde bikkinlik geliyor insan soguyor o bebek isteginden o an gelince supriz oluyor ins senin o ana gerek kalmadan kasim ugurlu gelir duva. Lar kabul buyurur bebisimiz gelir

Ya ben olmucak diye umutsuzluk yaşamıyorum tam tersi mantıken olmaz bu ay ama yine de hep bi umut icimde, bu da cok yorucu, keske gercekten birakabilsem rabbim senin mutluluğunu daim etsin, aynısını bizlere de nasip etsin insallah

İnşallah canım sildim zaten takvim uygulamasını bu ay takip falan etmicem hiç

Kizlar merhaba bugun doktor randevum vardi beni hatirladiniz mi adetten 13 gun falan gecti bugun doktor karindan bakti keseyi gordu ama kucuk bir kese gorunuyor 5 haftalik dedi bebek gormedi daha erken dedi 10 gun sonra anca bebek gorunur dedi ve 5 sise kan aldirdi sonuclar yarinn cikacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…