Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımmm benimmm oyy keseyi gördünüz demekk benim gibi dış gebelik geçiren biri olarak beni ümitlendirdin canım.. inşallah sağlıklıca büyür fasulyeniz
Amin canim evet cok sukur gorduk bugun varmi kese diye diye dr inanamadim ciddimisiniz var degilmi bukez diyerek ne duvalar ettim cok agladim dr zor susturdu o endiseyi korkuyu atlatamamisim meyer rabbime bin sukur zor surecden geciyoruz herbirimiz ama mukafatinida veriyor allahim, herbirinizinde en yakin zamanda saglikli bebekleri olacak allahim duvalarinizin bos cevirmeyecek insallah

Amin canim duvalarim hepineze kasimda guzel haberlerin olsun insAllah

Cok guzel duva etmissin kuzum benim ben cok sulu goz oldum bu ara duvalariniz dilekleriniz duygulandiriyor ne mutlu bana rabbim izin ederde saglikla ilerlerse tele not ediyorum erkek olursa hissinin kuvvetli oldugunu sende birkez daha teyit etmis olursun kizi var oglumda olur rabbim ne eylerse guzel eyler hayirli kul saglikli hayirli evlatlarimiz olsun gelen basimiz ustune

Amin inşallah canım

canim benim ya. okurken duygulandim. Allah seni de bebisini de her turlu zorluktan sikintidan korusun

Bende sizin gibi hiç çekinmiyordum aman diyordum ne var herkes bilsin deniyoruz düşünüyoruz diyordum hiç de takılmıyorum öyle ne olcak diyordum sonra deniyoruz deniyoruz olmuyor olmuyor olmuyor aylar geçti yıl geçti yok benim böyle istediğimi denediğimi bilen Arkadaslaırm arkamdan konuşmaya başlamışlar bebek düşünmek istemek suç mu arkadasım geldi dedi burda brş daha hiç söyleme bebek istediğini arkandan konuşuyorlar dedi şok oldum hele içlerinden biri geldi bana senin neden olmuyor diyecek kadar yüzsüz oldu 3 yıldır deneyen arkadasım bile bana dendiğini söylemiyor sanki ben bilmiyorum onun denediğini beni salak yerine koyuyordu bu arada hamile kaldı o da ılgınc bir detay neyse basen saf duygularla söylüyoruz ama karşımızdakiler hiç öyle değil bizim düşündüğümüz gibi düşünmüyor eksik görüyorlar sanki bir görev var da bunu başaramamış gibi ve bunu da bu şekilde bakışları ile bile hissedebiliyorum basen içi açmak da maalesef kötü sonuçlanıyor herkesi kendimiz gibi biliyoruz

Ya insanlar ne garip gerçekten.. ben daha 4 aydır deniyorum ama 3 senelik evliym, önceki oturduğum yerde bolca yaşlı teyze yaşardı, komşuluk da fazlasiyla vardı birbirimize gider gelirdik, bana hep kizarlardi ne zaman çocuk yapcaksin diye ama bi yandan da istediğimi ama olmadığını düşünülerdi duyardim arkamdan bu tarz "dualar" ettiklerini icten ice cocuk istiyodum ama beklememiz gerekiyodu cok üzülürdüm öyle yapmalarına. İnsanlardan tamamen soyutlanmak gerek aslında hicbirine gerek yok, özellikle böyle hassas bi surecte

canim benim ya. okurken duygulandim. Allah seni de bebisini de her turlu zorluktan sikintidan korusun
Amin cok amin Allah razi olsun canim benim gonlundekinin en guzelini hayirlisini versin Rabbim cumlemizle beraber korunsun Allahim kaldiramayagimiz zorluklarla imtihan etmesin bizleri..

Evet canım aynen bazen soyutlanmak gerek bebegi olan arkadasın bile sana bakışı yaklaşımı farklı oluyor senin istediğini beklediğini biliyor tavrını bakışını değiştiriyor hemen kendini daha üstün görmeye başlıyor bunu birebir yaşadım artık hiç kimseyle paylaşmıyorum Burda zaten içimi döküyorum insanlar bu noktaya kadar getirebiliyor maalesef kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…