Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ee canım silik çizgi varsa hamişsin o zaman hadi inşallah vardır 24 ü ise 1 gün kaldı kanda da çıkar naptın kan testi vericekmisin
yok canim 28 i normalde. hic regl olacak gibi hissetmiyorum. tum gun cok yogundum. ve su an ilk hamileligimdeki gibi uykum geliyo hamile miyim vucudum kendini hamile mi saniyo anlamadim. acile gitsem test yaparlar mi

yok canim 28 i normalde. hic regl olacak gibi hissetmiyorum. tum gun cok yogundum. ve su an ilk hamileligimdeki gibi uykum geliyo hamile miyim vucudum kendini hamile mi saniyo anlamadim. acile gitsem test yaparlar mi
İsteğe bağlı yapmazlar ama ağrım var gebelik şüphesi var derseniz yaparlar tecrübeyle sabittir

Canım benm inşallah yaa şimdi bulasığı zor yıkadım valla kasık ağrımdan. Yumurta geliştirici ilaçmı yapıyor acaba hiç ümidm yok bu ay
ilac hic yaparmi bilmiyorum balim bende umutsuzdum yok diyenden korkacan pirtlatiyor bebeyi ama kasik agrisi oluyor benim de cok oldu regli gelecek sanmisdim heran hele bata birgun kala aglayacakdim agridan simdide oluyor gunde bir iki defa 10 dk geliyor kivrandiriyor gidiyor bu arada bugun kesemizi gorduk balim cok mutluyum rabbim sana ve ManyakPrenses Betulyusuf H Hafize2511 Caglunal Minnak89 adini hatirlayamadigim diyer arkadaslara nasip etsin bu duyguyu bu ay ve kasim ayi hepimizin guzel hatirlayacagi bebisli ayi olsun insallah

ilac hic yaparmi bilmiyorum balim bende umutsuzdum yok diyenden korkacan pirtlatiyor bebeyi ama kasik agrisi oluyor benim de cok oldu regli gelecek sanmisdim heran hele bata birgun kala aglayacakdim agridan simdide oluyor gunde bir iki defa 10 dk geliyor kivrandiriyor gidiyor bu arada bugun kesemizi gorduk balim cok mutluyum rabbim sana ve ManyakPrenses Betulyusuf H Hafize2511 Caglunal Minnak89 adini hatirlayamadigim diyer arkadaslara nasip etsin bu duyguyu bu ay ve kasim ayi hepimizin guzel hatirlayacagi bebisli ayi olsun insallah
Canım çook sevindim keseyi gördüğünee Amin inşallah bizede nasip eder

Canımmm benimmm oyy keseyi gördünüz demekk benim gibi dış gebelik geçiren biri olarak beni ümitlendirdin canım.. inşallah sağlıklıca büyür fasulyeniz

Canımmm benimmm oyy keseyi gördünüz demekk benim gibi dış gebelik geçiren biri olarak beni ümitlendirdin canım.. inşallah sağlıklıca büyür fasulyeniz
Canım benim yaa çok tşk ederim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.ne mutlu sana keseyi görmüşsün yakında kalbinide dinlersin inşallah canım Allah sana bağışlasın bebisimizi maşallah size bu arada benim içimden gelen bı ses senin oğlun olacağını söylüyor bilemem doğru cikarmi ama sanki oğlun olacak gerçi hayırlısı olsun sağlıklı olsun gerisi boş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…