Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ilac hic yaparmi bilmiyorum balim bende umutsuzdum yok diyenden korkacan pirtlatiyor bebeyi :KK48: ama kasik agrisi oluyor benim de cok oldu regli gelecek sanmisdim heran hele bata birgun kala aglayacakdim agridan simdide oluyor gunde bir iki defa 10 dk geliyor kivrandiriyor gidiyor bu arada bugun kesemizi gorduk balim cok mutluyum rabbim sana ve ManyakPrenses ManyakPrenses @Betulyusuf @Hafize2511 Caglunal Caglunal Minnak89 Minnak89 adini hatirlayamadigim diyer arkadaslara nasip etsin bu duyguyu bu ay ve kasim ayi hepimizin guzel hatirlayacagi bebisli ayi olsun insallah
İnşallah duaların kabul olur canım çok sağol 🥰🙏 senin de sağlıkla dünyaya gelir inşallah bebişin ❤️

Ya insanlar ne garip gerçekten.. ben daha 4 aydır deniyorum ama 3 senelik evliym, önceki oturduğum yerde bolca yaşlı teyze yaşardı, komşuluk da fazlasiyla vardı birbirimize gider gelirdik, bana hep kizarlardi ne zaman çocuk yapcaksin diye ama bi yandan da istediğimi ama olmadığını düşünülerdi duyardim arkamdan bu tarz "dualar" ettiklerini 😁 icten ice cocuk istiyodum ama beklememiz gerekiyodu cok üzülürdüm öyle yapmalarına. İnsanlardan tamamen soyutlanmak gerek aslında hicbirine gerek yok, özellikle böyle hassas bi surecte
Tebrik ederim canım 🤗

evet canim silik erken gebelikti. son yaptigim erken gebelik testindeki cizgi daha da belirginlesmisti. ardindan normalleri denedim. onlar da ayni cikti. tesekkur ederim🤗
Kuzum yarın 4 gün kalmış olacak benim. Normal gebelik testiyle yapsam çıkarmı diye düşündüm de ondan sordum. Erken gebelik testlerim gelmedi kargodan bir türlü de 🤦

Kuzum yarın 4 gün kalmış olacak benim. Normal gebelik testiyle yapsam çıkarmı diye düşündüm de ondan sordum. Erken gebelik testlerim gelmedi kargodan bir türlü de 🤦
normalle baya isiga tutunca zar zor gorundu bende canim ya. ama yine de dene ne zarari olur ki. benim bir erken bi de normal testin sonucunu foto cekmistim. hani varsa oglumda cubugu saklamistim bunda da fotoyu saklayayim ani kalsin diye. tabi fotoyu cektigimde ustunden baya zaman gecmisti. sen yine de yap ne zarari olur ki. cizgiyi goremezsen zaten daha erken dersin. gorursen de beraber mutlu oluruz 🤗

erken olani

Eklentiler

• 16035328527761370387580.jpg
    16035328527761370387580.jpg
    167,4 KB · Görüntüleme: 32
normalle baya isiga tutunca zar zor gorundu bende canim ya. ama yine de dene ne zarari olur ki. benim bir erken bi de normal testin sonucunu foto cekmistim. hani varsa oglumda cubugu saklamistim bunda da fotoyu saklayayim ani kalsin diye. tabi fotoyu cektigimde ustunden baya zaman gecmisti. sen yine de yap ne zarari olur ki. cizgiyi goremezsen zaten daha erken dersin. gorursen de beraber mutlu oluruz 🤗
Sağol canım benim haklısın normal testte daha zor olmadı 3 gün kala deniyim 🤭

Paylasırım muhakak canım kesin kalbim kadar temiz çizgisiz bir test ile karsı karsıya kalırım 🤭 benm hiç umudum yok belirtim de yok 😊peki senin Belirtin varmıydı canım?
yok yok insallah kabak gibi 2. cizgiyle karsi karsiya kalirsin😉 benim belirtim uyku halim yumurtaliklarda minik kramplar ve eksi yemek istemem. normalde eksiyi sevmem. en cok ordan anladim bi seyler olabileceginim hos benden once esim anladi. ben ilk gebeligimde de eksi yemeye baslamistim. aserme degil ama istek gibi bi sey. yoksa normalde bu zamanlarda aserme baslamaz. dunden beri de goguslerimde sislik var. benim memisler adet zamani yaklastiginda sisen turden degil😄 hamile olunca sinyal veren turden

Adete kaç gün kala silik çıktı canım testin ilk testi kaç gün kala yapmistin

yok yok insallah kabak gibi 2. cizgiyle karsi karsiya kalirsin😉 benim belirtim uyku halim yumurtaliklarda minik kramplar ve eksi yemek istemem. normalde eksiyi sevmem. en cok ordan anladim bi seyler olabileceginim hos benden once esim anladi. ben ilk gebeligimde de eksi yemeye baslamistim. aserme degil ama istek gibi bi sey. yoksa normalde bu zamanlarda aserme baslamaz. dunden beri de goguslerimde sislik var. benim memisler adet zamani yaklastiginda sisen turden degil😄 hamile olunca sinyal veren turden
Baya belirtin varmıs canım isabet olmuş valla. 😊 İnşallah sağlıkla ilerler gebeliğin 😊

X