Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Döllenme ye bağlı cikanda var çıkmayan da bilemiyorum ki sen bilirsin ben dün altı gün kalaydi yaptım negatif gördüm
senin ki normal testmiydi erken gebelik mi .yapsam bende negatifi görcem sanırım ama işte şeytan geldi girdi aklıma ama yok yapmıcam sanırım . oturup kaderimi beklicem

Hiracim canım sen adete kaç gün kala testin negatifti son yaptığın benim dün altı gün vardı normal kaset test negatif çıktı erkenmi yaptım sence
Evet erken yapmissin canim yumdan 10 gun sonra negatifti 12 ci gun pozitif yani 6 gun kala negatif 4 gun kala diyelim canim yani 16 sinda regli olacakdim 12 sinde yaptim cikti

Ben günlerdir gribimm hamileyim diye ilaç içemiyorum direniyorum 5 gün oldu belli olsada ilaç içsem bari
Ay cok gecmis olsun canim benim 4 ay once bende idrar yolu enfeksiyonu oldum ilac. Icmedim bol su ile atlattim bebek vardir diye simdi yine var sanirim enfeksiyon dr da ilac vermedi az kalmis seninde bol su ic meyve ye cabuk gecer ins

Ay cok gecmis olsun canim benim 4 ay once bende idrar yolu enfeksiyonu oldum ilac. Icmedim bol su ile atlattim bebek vardir diye simdi yine var sanirim enfeksiyon dr da ilac vermedi az kalmis seninde bol su ic meyve ye cabuk gecer ins
Canımm nasıl anlamıstın idrar yolu enfeksiyonu oldugunu. Mesela idrarda sorunum yok benim yanma felan. Şimdi evi süpürdüm kasık ağrısından bayılcaktım. Birde akıntı var arada bir gelen. Kokusuz ama
. Yarın doktordan ilaç isticem ne bu anlamadım

Bak Hirasarem ne diyorr 6 gün kala negatifi görmüş 4 gün kala pozitifi görmüşşş. Ben de o yüzden hüsrana uğramayaym diye yapmıyorum ama erken gebelk testinde çıkabilir
Evet kızlar erken gebelik testindede en erken 4 5 gün kala cıkıyo yumrtlamanın 10.günü cıkmıstı benimde. 6 gün kala yapmıstm cıkmamıstı 5 gün kala cıkmıstı

Bak Hirasarem ne diyorr 6 gün kala negatifi görmüş 4 gün kala pozitifi görmüşşş. Ben de o yüzden hüsrana uğramayaym diye yapmıyorum ama erken gebelk testinde çıkabilir
evet canım 4 gün kala daha garanti gibi yok bende beklicem yapmıcam zaten dışarıda ıkmadım elimde de hiç test yok az önce tuvalete gittim beyazımsı akıntı vardı sizde de varmı

evet canım 4 gün kala daha garanti gibi yok bende beklicem yapmıcam zaten dışarıda ıkmadım elimde de hiç test yok az önce tuvalete gittim beyazımsı akıntı vardı sizde de varmı
Aynen canım çok fazla geliyor hemde gün içinde. Beyaz krem gibi. Bazen sarımtırak şekilde. Tamam 4 gün kala yapalım

Evet erken yapmissin canim yumdan 10 gun sonra negatifti 12 ci gun pozitif yani 6 gun kala negatif 4 gun kala diyelim canim yani 16 sinda regli olacakdim 12 sinde yaptim cikti
Tmm canım tşk ederim bende erken diye düşünüyorum zaten meraktan yaptım ama üzülmedim erken sonuçta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…