Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 yıl doldu mu canim ben de Dr a gittim bir sorun yoksa 1 yıl dolmadan bırak tüp bebeği yumurtlama takibi yumurta çatlatma vs. bile yapmadı o kadar inanıyor olacağına 😂😂
Yok yavrum dört beş aydır deniyoruz biz zaten mayıs ayında kaybim var bitane benim bebeğim oluyor ben tüp bebeği vakit kaybetmemek için istiyorum zaten üç ay daha denicem normal yollarla olmazsa denicez inşallah gerek kalmaz

Yok yavrum dört beş aydır deniyoruz biz zaten mayıs ayında kaybim var bitane benim bebeğim oluyor ben tüp bebeği vakit kaybetmemek için istiyorum zaten üç ay daha denicem normal yollarla olmazsa denicez inşallah gerek kalmaz
inşallah gerek kalmaz kendiliğinden gelir annesii :)

yok walla bugün normalim hiç belirtide yok gibi bugün umudum yok sanırım :KK43: walla hergün başka kafa ile yaşıyorum zor ya varmı yok mu diye bekliyorum .test yapıp kurtulsak mı acaba bu deli sorulardan :KK70:
Cikmazki çok erken daha canım benim beş gün kaldı yine erken bence

beş gün kala öğrenen çok var kuşum yaa hadi senin biraz daha erken benden ben 7 .sende varmı belirti
Dün yaptım çıkmadı önceki gün yine çıkmadı bugün yapmicam pazartesi günü yapicam arada sağ kasık batması oluyor baş dönmesi yok bu ay ciddi derecede akıntı ve kabızlık yaşıyorum ama hayıt hapı kullanıyorum belki ondandır bilmiyorum gaz çok var bu şekilde

Dün yaptım çıkmadı önceki gün yine çıkmadı bugün yapmicam pazartesi günü yapicam arada sağ kasık batması oluyor baş dönmesi yok bu ay ciddi derecede akıntı ve kabızlık yaşıyorum ama hayıt hapı kullanıyorum belki ondandır bilmiyorum gaz çok var bu şekilde
aynen pazartesiyi bekleyelim ozaman pazartesi kesin çıkar senin inşallah çift çizgileri görürüz .

Kızlar ya size sinir olduğum bişeyi anlatıcam. Benim karşı komşu yeni evli.(1-1,5 yıllık falan) Bundan 3 ay önce kapıda konuşmuştuk hatta eşide eşimle sohbet etti. Neyse laf arasında bebek düşünmeye başladınız mı falan dedim. Oda evet başladık dedi. Neyse ben hissettim geçenlerde aa dedim komşum hamile heralde kilo almış. Ertesi gün instagramdan paylaşmış. İşte hediye almışlar bebeğe oda story atmış. Aa çok sevindim vallahi içime doğmuştu falan diye böyle bi msj attım. Kızlarr sonra ne dedi biliyo musunuz "Teşekkürler canım bize de süpriz oldu aslında" yaa gerçekten sinir oldum. Söylemiştin ya deniyoruz diyee. Neden böyle bişey söylüyosun. Sanki 3 ay sonra bebeğinin olması sorunmuş gibi. Ay çatlıcaktım birine söylemesem. Unuttu tabi bana deniyoruz dediğini. Ama ben laf sokucam bi denk geleyimde. Dicem ki yaa evet çok sevindim zaten konuşmuştuk denemeye başlamıştınızz. Bunu demem lazım çatlarım yoksa insanı saf yerine koyuyo manyak. Ay çok uzun oldu sinirdennn:kızgın:

Kızlar ya size sinir olduğum bişeyi anlatıcam. Benim karşı komşu yeni evli.(1-1,5 yıllık falan) Bundan 3 ay önce kapıda konuşmuştuk hatta eşide eşimle sohbet etti. Neyse laf arasında bebek düşünmeye başladınız mı falan dedim. Oda evet başladık dedi. Neyse ben hissettim geçenlerde aa dedim komşum hamile heralde kilo almış. Ertesi gün instagramdan paylaşmış. İşte hediye almışlar bebeğe oda story atmış. Aa çok sevindim vallahi içime doğmuştu falan diye böyle bi msj attım. Kızlarr sonra ne dedi biliyo musunuz "Teşekkürler canım bize de süpriz oldu aslında" yaa gerçekten sinir oldum. Söylemiştin ya deniyoruz diyee. Neden böyle bişey söylüyosun. Sanki 3 ay sonra bebeğinin olması sorunmuş gibi. Ay çatlıcaktım birine söylemesem. Unuttu tabi bana deniyoruz dediğini. Ama ben laf sokucam bi denk geleyimde. Dicem ki yaa evet çok sevindim zaten konuşmuştuk denemeye başlamıştınızz. Bunu demem lazım çatlarım yoksa insanı saf yerine koyuyo manyak. Ay çok uzun oldu sinirdennn:kızgın:
😁 Hey Allahım yaa niye bunu ego meselesi yapmış acaba ilginc. Ben çoğu konuştuğum kişiye söylüyorum 3-4 aydır deniyoruz henüz olmadi bakalım falan diye ne var bunda.. yazık değişik bi karakteri var demekki takılma bosver. Bence cok daha erkenden denemeye basladilar anca şimdi oldu da o yüzden surpriz havasi estiriyo. Gayet normal ama o ego meselesi yapmış bence

Canım böle egosu baya yüksek insanlar var tabiki aramızda ben gülüyorum onlara çünkü baya komik oluyorlar gerçekten ama farkında değiller 😁sen boşver takılma hiç sende yazsaydın yorumun altına "ne sürprizi kizzz deniyoruz istiyoruz demiştin ya bana hahaha sevindim senin adına hayırlı uğurlu olsun, böle yazsaydın 🤣🤣🤣🤣🤣bende az değilim ayyy

İnşallah gerek kalmaz kendiliğinden olur canım 🙏🤗

Ayy kimisi öyle canım ya, samimiyetsiz kişiler. Ne var yani yüksekten atmasalar ölürler. Ben olsam hiç muhatap olmazdım. Onu önemsediğini , Kafaya taktığını düşünür şimdi iyice egolanır . Boşver salla gitsin. Sen de inşallah hamile kaldığında sorarsa,senin gibi sürpriz oldu bize de dersin imalıca. İnsanlar hiç samimi değil ya ben o yüzden baska insanlarla dertleşmek istemiyorum hiç. Bir arkadasım var durumu kötüydü ameliyatlar geçirdi tüp bebek yaptırdı hepte dertleşiyorduk. Hamile oldugunu duydum aradım acmadı. Mesaj attım hamile oldugunu söylemedi nazar değer diye galiba (haklı olabilir). Ama zaten herkes duymuski bende duydum yani hep dertleştiği insana da inssn yalan söylememeli bence 🤷 kısaca insanlar bir garip

Ah canm sorma. Yedigim ne varda ona zararı olur mu diye dikkat ediyosun Yaptıgım her harekette ona bise olur mu diye dikkat ediyosun sabah en ufak bi agrıda bisey olcak diye endiseleniyosn aklın cıkıyo bise olcak diye. Ne zor seymis anne olmak henüz olmadan bu kadar düsünmek korumak kollamak gözünden sakınmak kendini önemsemeyip tek önemli şeyin hayatnda olması. Annelik bebek rahme düsünce baslıyomus meğer zor bi görev rabbm hepimizin yardımcısı olsun. Herkese yasatsn bu güzel duyguları❤️
Amin canim daha anne olmadan basliyor bak aslinda hepimiz burada olmadan dikkat ediyoruz belki hamileyimdir diye

X