Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım normalde benim bat 5 Kasım ama yumurtlama erken oldu o yüzden yumurtlamadan sonra sayarsam bat 28 Ekim oluyor yani haftaya Çarşamba istersen 28 Ekim güncelle sen doğrusu böle oluyo demi yumurtlamadan sonra 14 gün oluyor
Benim de öne çekilir mi yumurtlama ya kafamda soru işareti oluştu şimdi. Yarın adetten sonraki 8. Gün ama şeffaf akıntıyı daha görmedim sadece beyaz az bir akıntı var gibi. 🙄

kizlar ben bati yanlis hesaplamisim galiba. 28 gunde bir oluyorum. takvimimde bir karisiklik olmus. 24 u diye gorunmus 28 ekim olmasi lazim. bu arada test yaptim. silik cizgi cikiyo. bikac testte denedim ayni cikti. bat yarin olsaydi silik cikmazdi zaten

Benim de öne çekilir mi yumurtlama ya kafamda soru işareti oluştu şimdi. Yarın adetten sonraki 8. Gün ama şeffaf akıntıyı daha görmedim sadece beyaz az bir akıntı var gibi. 🙄
Dikkat et kaçırma canım belki erken olur seninde yumurtlaman boşa gitmesin 😊 imkanın varsa bu gün dolu bı gün boş yap kaçırmamak için

kizlar ben bati yanlis hesaplamisim galiba. 28 gunde bir oluyorum. takvimimde bir karisiklik olmus. 24 u diye gorunmus 28 ekim olmasi lazim. bu arada test yaptim. silik cizgi cikiyo. bikac testte denedim ayni cikti. bat yarin olsaydi silik cikmazdi zaten
Testlerinde koyulaşma varmı canım ilkine göre

benim yaptığımda kaynayan bir litre süte bir demet maydanoz yıkayıp koyarak altını kapatıyorum klozet üzerine oturacak boyutta bir leğen aldım içine döküp üzerine oturuyorum daha kolay oluyor öncesinde bende senin gibi kovada yaptım çok yakıyor öyle olunca bu şekilde daha rahat oldu.
Evet canım iz çıktı eşim soruyo noldu diyee bende deim alerji oldum heralde :KK70: söylemedim de ona çok kafana takıyosun falan dediği için :KK70:
belki benimde bu ilaç sayesinde erken yum oluyor hmmm 😍
Evet canım baya etkili bi ilaç:dondurma:

ee canım silik çizgi varsa hamişsin o zaman hadi inşallah vardır 24 ü ise 1 gün kaldı kanda da çıkar naptın kan testi vericekmisin

Kızlar eşimle az önce karar verdik bikac ay daha doğal yollardan denicez olmazsa tüp Bebek kararı aldık yaş geçiyor malûm çok stres olduk ikimizde 😊
1 yıl doldu mu canim ben de Dr a gittim bir sorun yoksa 1 yıl dolmadan bırak tüp bebeği yumurtlama takibi yumurta çatlatma vs. bile yapmadı o kadar inanıyor olacağına 😂😂

X