Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar eşimle az önce karar verdik bikac ay daha doğal yollardan denicez olmazsa tüp Bebek kararı aldık yaş geçiyor malûm çok stres olduk ikimizde 😊
Aynen canım biz de öyle yapacağız. Zaten benm tek tüpüm var. Bir kaç ay olmazsa rahim filmide kötü çıkarsa hiç uğraşma dedi doktor. Ben şimdiden araştırmaya basladım fiyatları vs Hoppa

Aynen canım biz de öyle yapacağız. Zaten benm tek tüpüm var. Bir kaç ay olmazsa rahim filmide kötü çıkarsa hiç uğraşma dedi doktor. Ben şimdiden araştırmaya basladım fiyatları vs Hoppa
Bende araştırmaya başladım canım.aynen vakit kaybı çok yıpranıyor insan iki üç ay daha denicez olmazsa eğer tüp yapicam bence senin içinde iyi olur belkide hiç gerek kalmaz inşallah ta gerek kalmaz 😊

Kızlar 14 ekim regl tarihimdi 18de bitti. 26 günde 1 adet görüyorum. Ovulasyon testinde üstteki 21 ekim alttaki 22 ekim yumurtam çatlamış mı dün ?😔

Eklentiler

• 96D8CFEF-DAC5-4266-B5A3-DCE3FB4461C0.jpeg
    96D8CFEF-DAC5-4266-B5A3-DCE3FB4461C0.jpeg
    51,4 KB · Görüntüleme: 20
Bende araştırmaya başladım canım.aynen vakit kaybı çok yıpranıyor insan iki üç ay daha denicez olmazsa eğer tüp yapicam bence senin içinde iyi olur belkide hiç gerek kalmaz inşallah ta gerek kalmaz 😊
Aminn inşallah o kadar dua ediyorum ki Allah dualarımızı kabul eylesin. İstanbul'da mısın canım 😊

Canım enfeksiyon varsa atar. Maydonoz kesinlikle çok miktarda yenilmemesi gerekiyor. Eskiden kandınlar düşük yapmak için içerlermiş maydanoz suyu. Artık içme bence
sadece 5 dal canım detoks suyu gibi yapıp içiyorum zaten toplamda 15 gün kadar yapılması gerekiyor 11. günüm 4 gün sonra bırakacağım inş

Canım ben yarım litre sütle karışık su maydonoz bir tatlı kaşığı karabiber ve ben içimden geldi sarımsak koydum bir diş kesipte.. Sonra onu temiz bir kovaya döktüm battaneyle sardım kendimi. Yav ilkten nasıl yandım sonra kalktım biraz ilk sıcaklığı gidince tekrar oturdum. Böyle yaptım canım ben.
benim yaptığımda kaynayan bir litre süte bir demet maydanoz yıkayıp koyarak altını kapatıyorum klozet üzerine oturacak boyutta bir leğen aldım içine döküp üzerine oturuyorum daha kolay oluyor öncesinde bende senin gibi kovada yaptım çok yakıyor öyle olunca bu şekilde daha rahat oldu.

Benim yumurtlamadan beri sol kasığımda sık sık sızı oluyo kızlar, testleri yollamıştım pik diye düşündüğümüz günün üstünden 3 gün geçti ama sızlama devam ediyor aynı yerde. Neden acaba? Kist olsa test koyu çıkmaya devam ederdi değil mi?
Kist değil de yumurta catlayinca foliküldeki sıvı rahim dışına sizabiliyormus o da ağrı yapıyormuş bende o ağrı uzun sürünce Dr a gitmiştim Dr alttan baktı öyle dedi korkulacak bişey yok bence 🤗

Kist değil de yumurta catlayinca foliküldeki sıvı rahim dışına sizabiliyormus o da ağrı yapıyormuş bende o ağrı uzun sürünce Dr a gitmiştim Dr alttan baktı öyle dedi korkulacak bişey yok bence 🤗
Ben bu ay kendimi hic anlamadim 4 gün önce pik oldu dedik ertesi gün de silikleşti ama bugün yeniden koyulasmaya başladı ovulasyon testi. Daha yeni yumurtluyorum heralde, akıntı da o ilk koyuluktan önce geldi aslında ama bilmiyorum amaan Akışa bıraktım gidiyorum 😁

X