Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Caglunal canım benim yum günü 6-7 gün geri geldi sanırım ilaç hemen yum sağlıyor kısa süredee. Böyle giderse bi kere daha yum olur gibime geldii süpeer Seninde öyle mi oldu merak ettimm. Ben bugün yumurtladımm

Canım benimde aynı oldu adetin tam 8 ve 9 günü yumurtlama gunumdu nerdeyse bir hafta erken yumurtladim hatta yazmıştım buraya kasık ağrısı yaşadım iki gün boyunca ve pembe akıntım olmuştu bende çok net hissettim bu ay yumurtlamayı değerlendirdim zaten bugün yumurtlamamin 8 günü bekliyorum test yapicam bikac gün daha geçsin dün ölesine yaptım negatif çıktı zaten erken ama dayanamadım işte

Kızlar 3 gün önce pik oldu diye düşündük foto atmıştım, ertesi gün de silikleşti ama bugün yeniden koyulasmaya başladı ovulasyon testi. O gün pik degildi demekki, soldaki sızı da yumurta gelistigi icin sanırım. Ben de o gün yumurtlama diye naturallen yemeyi bırakmıştım devam ediyim bari

Kaç gün varken test yaptında negatif çıktı canım benm yumurtlamanın 7.günü adetime de 7 gün var daha erken bence geçen ay hep negaitifle karsılasınca korkuyorum bu ay. Pazar günü bat'a 4 kalmış olcak o zaman test yapıyım diyorum

Yaa bu işi çok sevdim tekrar yumurtlıcaz demekkii tabii hamile kalırsak yum olmaz heralde ama süper olduuu canımm inşallah hamile kalabiliriz yaa

Olabilir canım sen yemeye devam et

Dün yaptım canım yumurtlamanın sekizinci günüydü negatif çıktı bende üç gün kala yapcam tekrar sanki senin test vaktin gelmiş tabiki korkuyor insan bende bıktım artık negatif görmekten

Bence devam et bikac gün daha canım çatlamaya da iyi gelir belki

Dün yaptım canım yumurtlamanın sekizinci günüydü negatif çıktı bende üç gün kala yapcam tekrar sanki senin test vaktin gelmiş tabiki korkuyor insan bende bıktım artık negatif görmekten
Yok canım 7 gün var daha sence gelmiş midir günüm çıkmaz bence çok erken sence??
Sen de ümitsizliğe kapılma 6 günün mü kalmış oluyor. 4 gün kala öğrenen var canım

Yok canım 7 gün var daha sence gelmiş midir günüm çıkmaz bence çok erken sence??
Sen de ümitsizliğe kapılma 6 günün mü kalmış oluyor. 4 gün kala öğrenen var canım
Yok canım yedi gün varsa çıkmaz ben üç gün kaldı senin sandım pardon seninle bat tarihi aynı benim o zaman ben bu parsamba günü bat tarihim erken daha test icin

arkadaşlar baş dönmesi yaşayan varmı belirti olarak.ben bugün böyle tam baş dönmeside diyemem sankb mayışıklık bir dengesizlik gibi bişeyler oldum anlamadım

arkadaşlar baş dönmesi yaşayan varmı belirti olarak.ben bugün böyle tam baş dönmeside diyemem sankb mayışıklık bir dengesizlik gibi bişeyler oldum anlamadım
Benim başım dönse çok mutlu olurdum en büyük belirti lerden biride baş dönmesi canım âdetin gectimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…