Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım benm. Kasıklarında ağrı varmı ya benim çok var canım çok yanıyo
Kasık ağrısı yok ama batma var canım mesela sabah sağ kasıkta batma oldu hissettirdi kendini sanki orda bişey var gibi değişik bı duygu alt karinda doluluk hissi var geceleri batma baya oluyor ama ağrı değil.gogus hassasiyet i hiç yok baya yumuşak senin göğüs ağrısı varmı

Benim başım dönse çok mutlu olurdum en büyük belirti lerden biride baş dönmesi canım âdetin gectimi
canım yok geçmedi daha 30 ekim diyor program . 15 i yumurtlamaydı. anlamadım ki tam olarak baş dönmesi nsl olur ben pek yaşamam baş dönmesi . böyle bir sallanma gibi oldu ayaktayken

Bide kasık ağrısı olması çok iyi inşallah tutunmaya calisiyodur buradaki hamislerimizde kasık ağrısı yaşamış belki senin tuttu bu ay

Bugun basladı canım göğüs ağrım ama zaten benim adete 1 hafta kala hep göğsüm şişer patlıcak gibi olur dokunamam bile. Onu belirti saymıyorum anlıcağın. Hatta göğsüm şişti diye ümitsizliğe kapıldım bile diyebilrim

Bide kasık ağrısı olması çok iyi inşallah tutunmaya calisiyodur buradaki hamislerimizde kasık ağrısı yaşamış belki senin tuttu bu ay
Kuzum akıntımda fasla keşke hamiş olsak. Bence iltihap oldu bende. Gazla karısık kasıklarım acıyo sıcakta tutuyorum kendimi ama anlamadım

canım yok geçmedi daha 30 ekim diyor program . 15 i yumurtlamaydı. anlamadım ki tam olarak baş dönmesi nsl olur ben pek yaşamam baş dönmesi . böyle bir sallanma gibi oldu ayaktayken
Bildiğin heryer bı anda dönüyor gibi olur hafif halsiz hissedersin birazda göz kararması gibi olur ama hemen geçer çok sürmez ben böle bişey yaşamıştım ama herkesin aynı da olmayabilir sürekli yasamadigin birşeyde belirti olabilir canım yumurtlamani nasıl takıp ediyosun

Olurmu öle şey sonsuz arkadaşta geçen yazdı hatta onunda baya göğüs hassasiyet olmuş adete yakın zaten herayda oluyomus öle düşünme bende üzülüyorum göğüs hassasiyet olmuyor diye Semiramis arkadaşımızda iki aydan sonra başladı bende dedi bence alakası yok hiç kişiden kişiye farklılık oluyor bence

Kuzum akıntımda fasla keşke hamiş olsak. Bence iltihap oldu bende. Gazla karısık kasıklarım acıyo sıcakta tutuyorum kendimi ama anlamadım
Benimde çok yoğun iltihap akıntı var bu ay ama buda belirtiymis dun baya araştırdım ben yoğun akıntıda belirtiymis canım inşallah bu ay güzel haberler veririz birbirimize güzel düşünelim

bunlar benim belirtilerle aynı benimde batma pıt pıt atma hep var gogüzlerde tık yok her tuvalete gittiğimde bakıyorum ama benim normalde de hiç olmaz gögüs hassasiyetim

evet dediğin gibi bir anlık oldu noluyor anlayamadım . yumurtlama ya ben programdan bakiyorum canım yıllardır bu şekilde takip ederim zaten yumurtlamayıda hissedenlerdenim ben

Benimde çok yoğun iltihap akıntı var bu ay ama buda belirtiymis dun baya araştırdım ben yoğun akıntıda belirtiymis canım inşallah bu ay güzel haberler veririz birbirimize güzel düşünelim
şuan varmı akıntınız benim hiç yok denecek kadar az yumurtlamadan sonra kesildi sanki çok az bugün beyazınsı bieşy gördüm

Ay umutlandırdın beni canım inşallah düşünsene ikimizinde testleri çift çizgi hadi inşallah

Ay umutlandırdın beni canım inşallah düşünsene ikimizinde testleri çift çizgi hadi inşallah
Ayyy inşallah içim kıpır kıpır oldu sen öle yazınca ağlardım mutluluk tan sanırım bizde o günleri görelim inşallah Perşembe bugün mübarek gün inşallah bizimde duamızı geri çevirmez Allah'ım

bunlar benim belirtilerle aynı benimde batma pıt pıt atma hep var gogüzlerde tık yok her tuvalete gittiğimde bakıyorum ama benim normalde de hiç olmaz gögüs hassasiyetim
İnşallah canım ya vardır rabbim hepimizin yüzünü güldürsün az kalmış zaten bat yakın hayırlısı olsun hepinize benimde 28 Kasım bat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…