Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy gerçekten mi canım 😊 vallahi çok mutlu oldum.herkes göğüs ağrısı dediği için bende her ay bu belirtiyi bekliyodum.iyi içim rahatladı vallahi
Yok her ay bende öyle bekliyodm hatta diyodmki of gögüslerimdede hic agrı sızı belirti yok kesin bu ayda olmadı diyodm hep belirti arıyodm sonra bi baktm hamileym aaaa gögüslerimde ne agrı var ne sızı ne dolgunluk😂😂 sonra 2 aylkken baslamıstı agrı sızı dolgunluk suan 4 aylıgm hala devam ediyo mesela o yuzden asla hic bir belirtiye takılma canm. Cnkü vicud icn cok erken hamileliği tanıyıp tepki vermesi icn. Mesela ilk haftalar cok rahatm ne migde bulanması ne tiksinme herseyi yiyodm hic bisey anlamıyodm 7.haftadan sonra bir basladı 4.aya kadar kustum sogandan salcadan nefret ettm😂😂😂

Yok her ay bende öyle bekliyodm hatta diyodmki of gögüslerimdede hic agrı sızı belirti yok kesin bu ayda olmadı diyodm hep belirti arıyodm sonra bi baktm hamileym aaaa gögüslerimde ne agrı var ne sızı ne dolgunluk😂😂 sonra 2 aylkken baslamıstı agrı sızı dolgunluk suan 4 aylıgm hala devam ediyo mesela o yuzden asla hic bir belirtiye takılma canm. Cnkü vicud icn cok erken hamileliği tanıyıp tepki vermesi icn. Mesela ilk haftalar cok rahatm ne migde bulanması ne tiksinme herseyi yiyodm hic bisey anlamıyodm 7.haftadan sonra bir basladı 4.aya kadar kustum sogandan salcadan nefret ettm😂😂😂
Bende sogan salcadan hoslanmiyordum kizimda sizin cinsiyet bellimi herkesde degisir tiksinme deniyor

Ne güzel yazmışsın çok sevindim demekki göğüs hassasiyet olcak diye bı şart yok bunyeden bünyeye değişiyor bu durum.belkide benimde aynı olucak tşk ederim yorumun için canım içim içimi yiyordu iyi oldu gerçekten inşallah bu hayıt hapı bize umut olur 🙏 akıntı varmiydi canim peki gebe kaldığın ay benim bu ay yoğun akıntım var sarı renkte bazen beyaz ama çoğunlukla sarı

Evet canm kızım olucak Allh nasip ederse❤️ Sogan salca sarımsaktan nefret ettm. En sevdgim seydi halbuki😂
Aaa yag yanmasi bile beni evden kacirirdi birde canim sen hatirlarsin simdi ben 6 sene oldu unuttum bu ilk haftalarda kabizlik varmiydi birde arada bel agrisi bugun cok sik kasik agrim oluyor sanki regli olnusumda yogun sekilde sokuluyor gibi sonra geciyor bir sure sonra tekrar cok soru sordum kusura bakma insan telaslaniyor biraz dr da gitmedim henuz durum ne bilmiyorum

canım benim tebrik ederim rabbim hayırlı eylesin sonuna kadar sorunsuz bir hamilelik geçirmenizi dilerim rabbimden darısı başımıza inş bizleride duadan unutma emi
Çok teşekkür ederim cnm.allah bir an önce nasip etsin sizlere hep birlikte bu topik te konuşuruz şöyle böle diye. Hayırlısıyla bu ay sizlerin haberini alırım inşallah 😍😍😍😘😘 kalbim hep sizile

Ne güzel yazmışsın çok sevindim demekki göğüs hassasiyet olcak diye bı şart yok bunyeden bünyeye değişiyor bu durum.belkide benimde aynı olucak tşk ederim yorumun için canım içim içimi yiyordu iyi oldu gerçekten inşallah bu hayıt hapı bize umut olur 🙏 akıntı varmiydi canim peki gebe kaldığın ay benim bu ay yoğun akıntım var sarı renkte bazen beyaz ama çoğunlukla sarı
Rica ederm canm ne demek, benim akıntım cok sonradan oldu 6.7.haftadan sonra baslamıstı oda cok degil oda kisiden kisiye değisiyor canm benim. O yuzden hic belirti arama tek belirti adet gecikmesi ve hcg testi pozitif cıkması yani baska hic bise degl😂😂

Aaa yag yanmasi bile beni evden kacirirdi birde canim sen hatirlarsin simdi ben 6 sene oldu unuttum bu ilk haftalarda kabizlik varmiydi birde arada bel agrisi bugun cok sik kasik agrim oluyor sanki regli olnusumda yogun sekilde sokuluyor gibi sonra geciyor bir sure sonra tekrar cok soru sordum kusura bakma insan telaslaniyor biraz dr da gitmedim henuz durum ne bilmiyorum
Canm benm hala bile kasık agrım var. Bel kasık bazen adet olcakmıssn gibi agrı o hic gecmiyo hep ara ara oluyo. Benim ilk günlerde cok oluyodu hatta korkuyodm acba bise mi oluyo neden bu kadar agrım var diyr. Cok normal canm telaslanma rahim büyüyor kendini hazırlıyo. Bel ağrısıda yapıyo ne ararsan var her türlü ağrı A.Ş😂😂

Rica ederm canm ne demek, benim akıntım cok sonradan oldu 6.7.haftadan sonra baslamıstı oda cok degil oda kisiden kisiye değisiyor canm benim. O yuzden hic belirti arama tek belirti adet gecikmesi ve hcg testi pozitif cıkması yani baska hic bise degl😂😂
Haklısın aslında insan heray belirti arıyor ister istemez.aslinda biraz akışına birakabilsek keşke ama mümkün olmuyor ki 😊

Haklısın aslında insan heray belirti arıyor ister istemez.aslinda biraz akışına birakabilsek keşke ama mümkün olmuyor ki 😊
Evet canm bende öyleydm. Rabbm zamnı gelince veriyor merak etme ne kadar takma desemde takıyor insan ama bol bol dua et ve hayırlısnı iste cnkü elbet bi zamanı vardır onunda yazılmıstr☺️

Ya bide maydanoz düşüğe sebep oluyor diyorsun ya ManyakPrenses ManyakPrenses canım ben regl oldum diye karaciğer kürüne başlamıştım nasıl olsa gebelik yoktur diye bu kanama ondan sebepmidir belkide olabilir değilmi limon maydanoz zeytinyağı sarımsak bunları bir arada içiyorum hergün

adetin 5.9.12. günlerimde yaptım ben canım sen nasıl yaptın tüpler kapalıysa açıyırmuş eskilerin usulü bu aslında
Canım daha dün yaptım ilk defa sonrasında da ilişki oldu.. Ama aklıma takıldı. Tüpleri açıyor falanda içerdeki spermleri öldürez mi. Bugün yapmıyım diyorum bi kere yeter belkii

Bende tüplerin açıldığını okumustum ama, bir kaç tane olumsuz yorum okuyunca vazgeçtim yapmaya canım. Kimisinde rahimde mantar yapmıs kiminsinde rahim ağzını büzüştürmüş 🙄
Bende 1 seferlik yaptım canım ama inan daha fazla ağrım oldu ilişkiden sonra ve spermler hala çıkmadı dışarı sanırım evet kanalları açıyor ama dayanabileceğin sıcaklıkta olması lazım.. O mantar olan kişinin bence zaten başlangıcı vardı bu işlemde tetikledi ve arttı. Çünkü enfeksiyon atıyor gerçekten ben inanıyorum.

Ya bide maydanoz düşüğe sebep oluyor diyorsun ya ManyakPrenses ManyakPrenses canım ben regl oldum diye karaciğer kürüne başlamıştım nasıl olsa gebelik yoktur diye bu kanama ondan sebepmidir belkide olabilir değilmi limon maydanoz zeytinyağı sarımsak bunları bir arada içiyorum hergün

adetin 5.9.12. günlerimde yaptım ben canım sen nasıl yaptın tüpler kapalıysa açıyırmuş eskilerin usulü bu aslında
Canım enfeksiyon varsa atar. Maydonoz kesinlikle çok miktarda yenilmemesi gerekiyor. Eskiden kandınlar düşük yapmak için içerlermiş maydanoz suyu. Artık içme bence

X