Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminn kuzumm inşallahh 😍 hadi hayırlısı 😍 haftaya salı mı canım kalp atışını bile duyarsınız 😊
Ay insallah canim benim ne guzel soyledin yuregim hop etti evt sali gidecegim esim
Ozaman izinli oda olsun istedim allahim hepinizi kasimda ayinda bebekle mujdelesin insallah bu ay bekleyenleride bu ay mujdelesin :dua: :KK36:

Canım bence devam et çalışmalara boşver ya. İçinden geçen hislere güvenmelisin:KK51:
inşallah doğru hislerdir kuzum bakalım hayırlısı.
bana estradiol,fsh,lh,prolaktin testleri yapmış sağlık ocağındaki doktor.başka yapılması gereken var mıydı sizde bunları mı yaptırdınız?

Kızlar şimdi okudum forumdan sütle maydonoz buharı yapıcam eve gidince enfeksiyonum var hem iyi gelir ve bu şekilde çok hamile kalan arkadaş varmışş.. Size arkadaşın topiğini paylaşıyorum sizde bi bakın denemek isterseniz diye;

Sende takip et canım çağlada da bende de sanki iltihap sökülüyormuş gibi sarı akıntı var. Bakalım sende de olacak mı:halay:
Aynen sende olursa yaz buraya canım baya arttı benim akıntım akıyor bişey vcye gidiyorum koşa koşa sarı akıntı yoğun şekilde temizliyormu anlamadım ama iyi bişey sanırım

Kızlar şimdi okudum forumdan sütle maydonoz buharı yapıcam eve gidince enfeksiyonum var hem iyi gelir ve bu şekilde çok hamile kalan arkadaş varmışş.. Size arkadaşın topiğini paylaşıyorum sizde bi bakın denemek isterseniz diye;
Benim yumurtlamam geçti canım şimdi yapsam eğer bişey varsada iyi gelmez ama sen uygula ben eğer adet görürsem sonraki ay denicem bunu daha öncede duymuştum

Aynen sende olursa yaz buraya canım baya arttı benim akıntım akıyor bişey vcye gidiyorum koşa koşa sarı akıntı yoğun şekilde temizliyormu anlamadım ama iyi bişey sanırım
Canım evet bence iyi bişey. Evet sen deneme bebek tutunmaya çalışıyordur belki iyi gelmez sana. İnşallah denemene gerek kalmaz :KK68:

Bunu kullanan var mı? Memnun musunuz? Folidoce kullanıyordum uzun zamandır, bi değiştireyim dedim de içinde yok yok yani. Elime alıp içindekileri okuyunca bi kal geldi bana.

Eklentiler

• IMG-20201021-WA0012.jpg
    IMG-20201021-WA0012.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 14
Vitamin değerlerinede bakmıştı benim canım ben istedim ama o yüzden
kansızlığıma, tiroitlerime falan baktı da hormonlardan eksik kalan var mı acaba diye düşündüm
aa hiç duymamıştım maydonoz çok severim bende bol yiyeyim bari bu ara

valla benim de içimden öyle geliyo ya dur bakalım :KK70: yumurtlama gününe kadar gidişata göre bakcam kötüleşcek miyim iyiye mi gitcem

canım ürtiker hastalığı geçiriyorum diğer adıyla kurdeşen :110: vücudum kırmızı kırmızı kabarıp kaşınıyo şişiyo falan
Çok geçmiş olsun ama geçmesini beklesen ilk önce tedavi olsan daha iyi benim fikrim. Kardesimde de olmuştu bağışıklık düşünce de oluyor sanırım. Gebelik olursa bebeği de etkilemesin canım

Bunu kullanan var mı? Memnun musunuz? Folidoce kullanıyordum uzun zamandır, bi değiştireyim dedim de içinde yok yok yani. Elime alıp içindekileri okuyunca bi kal geldi bana.
Ben de kullanıyorum canım yaklasık 2 aydır 😊 doktorum önermişti bana da. Çinko E vitamini felan hersey var ve internette baya uygun. En son 44 TL ye aldım 😊

2 defa ikigun ara ile batdan 1 gun once 134.59 batdan 1 gun sonra 366.6 cikdi bugunguku diyer testle arasinda 4 gun var oda 2346.88 cikti iste bende ikizmi acaba dedim ins saglikli olsunda
Yok canm ya benimde öyleydi. 299 du 2 gün sonra 1250 lerde cıktı hatta doktor dedi bu ne böyle dördüz mü falan gülmüstü😂 tek tabikii😄

Benim gögüslerim hic acımadı agırmadıda en basta canm. 2 aylıkken gögüs ve gögüs uclarm acımaya basladı o yuzden o belirti icn cok erken ona takılma
Evet.Herkeste her belirti görülmüyor. Ben de başta hassasiyet yoktu. Sonradan göğüslerimde dokununca hissettiğim hafif bir hassasiyet var. Göğüs uçları da kararmadı.

X