Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa süper canım tebrikler çook sevindim sana uğurlu gelmiş demekki bizim topiğimizz Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah. Özel bişey yapmışmıydın acaba kür vs
Vanim zaten 6 aydir istiyorduk evet topik ugurlu geldi cnm ❤ ben gecen ay hormon testj yaptim prolaktin 30 cikti doktor bana dostinex ilac verdi bu ay onuda kullandim etkili bir ilaç ve bu ay adet bittigi gunden her gun iliski oldu biz onceden bebek icin 2 gunde 1 3 gunde 1 bir demerdik bu sefer isi sansa birakmadik hergun denedik boyle canim allah herkeze nasip etsin bu duyguyu isteyen herkese

Kizlar benim bat 13 ekimdi adetten bir gun once idrar tesyi yaptim suphelendim cunku yapar yapmaz cikti adet gunude kan verdim 109.7 cikti gebelik var dendi ama daha hastaneye gitmedim 10 gun sonra gel keseye bakalim dedi 26 ekim randevum var gidecem bakalim hayirlisi 109.7 iyi bir deger mi gerci simdi 7 gun falan gecti yukselmistir insallah kizlar belim cok agriyor sanki dunyanin isini yapmisim gibi sizinde boyle oluyormu

Anladım canım inşallah normaldir her şey
amin canım inşallah normaldir
hayırlısı olsun canım Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.değerin güzelmiş inşallah sağlıcakla artıyordur

Amin Canım inşallah bize de nasip eder Allah bence değerin çok güzel 2 günde bir artışa baktırman gerek diye biliyorum ben

Çok yoğun bel ağrisi yaşiyorum normal mi uyoyorum uyaninca bile geçmiyor devam ediyor sizlerde boyle birsey yasadiniz mi kizlar

Çok yoğun bel ağrisi yaşiyorum normal mi uyoyorum uyaninca bile geçmiyor devam ediyor sizlerde boyle birsey yasadiniz mi kizlar
Surekli bir bel agrisi yasamadim canim yasamiyorum da arada bi vuruyor alt karinda dahil regli olmus gibi oluyor ayni bes dk suruyor geciyor bu konuyu bi dr ile gorus fitik falan varsa oda etkendir sadece gebelikdende olmayabilir beta takibi yaptirsaydin kafan rahat olurdu bebisin saglikla ilerlesin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…