Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üstteki erken gebelik testi.kızlar silik çıktı ama aşağıdaki LH olan napim kan testine gidim mi
Yaa süper silik çıkması cok normal daha gecikme yaşamadığın icin. Normal test daha da silik çıkardı büyük ihtimal ama önemli olan var olmasi. Hayırlı olsun cok sevindim valla yarin hemen kan ver bence maşallah

Yaa walla mi kan testi vermeden heycanlama dik. Yada şoktayım acaba diyorum belim ağrıyor sanki regli olucak miyim hissi var

Üstteki erken gebelik testi.kızlar silik çıktı ama aşağıdaki LH olan napim kan testine gidim mi
hamilesin sevin tebrikler benimde boyle cıkmıstı bel arısı 2 hafta oluya başlangıcında ama bi sorun olmuyo korkuma yani güzel anne hoşgeldin aramıza

Yaa walla mi kan testi vermeden heycanlama dik. Yada şoktayım acaba diyorum belim ağrıyor sanki regli olucak miyim hissi var
Kız yok bal gibi de çıkmış hiç endişe etme hamilesin Allah'ın izniyle cok sevindim valla sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al insallah. Kafani topladığın bi vakitte de bizlere bi röportaj ver ne kadar süredir bebek istiyodun, bi saglik sorununuz var mıydi, herhangi bi kür vs bisey uyguladin mi bu ay falan iste

Kızz hamilesin bosuna erken gebelik testi aldın normalde alsan çıkardı ben ikisinide aynanda yapmıstm aynı koyulukta cıkmıstı erken gebelik testleri bosuna kazık para yani anlıycanız. Tebrik edrm cnm hamilesin cnkü Lh testinde bu kadar koyu cıkıyo benimde öyleydi adet günüm. Agrıların cok normal bende adet oldum olucam agrısı vardı kıvranıyodm resmen sonra hatta lekelendm kahve kahve ama hamileydm hemen kan ver

:)))) bendede hala bel ağrısı var işte diyorum gercek mı?

Tebrik ederim canım hamilesin bizlerede dua et belirtilerin varmiydi
canm allah herkese nasip etsin. yumurtlamadan sonra karnımda ağrı ama biz kaçırmayalım yaptık yani.. :) bırde yürüyüş yaptım 45 dk oglenlerı 1 ay boyunca o zaman bayır cıkarken kasıklarda batma çok oldu.1 hafta önce elımle hep oraya dokundum sankı geldınmı die ıcımden konustum.ve cokta kafama takmıcam demıstım hep oyalandım .

Niye emin olamadin ki yarın kan testi ver bence bu ay birşey yapmış mıydın kür vs. Ya da vitamin
esıme keçi boynuzu pekmezi bır kaşık. arada bende içtim ama çok değil...bırde çok tatlı yedik baklava tarzı şeyler.ekmek yemedık.bende birde yürüyüş yaptım 1 ay boyunca . folık asidi bılıyorsunuz 3. aydayım işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…