Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bikacgundur baya tuvalet sıkıntısı yaşıyorum afedersiniz ama kabızlık sorunum var bide şişkinlik gaz var sanki karnım beş aylık hamile gibi bu belirti olabilirmi sizce
Olabilir canim bende ayniyim kabiz gaz ama bat gunu basladi erken degil bende

bende sabah kan verdim bakalım ne çıkcak ama sonuçlar çarşamba falan çıkar dedi sağlık ocağındaki hemşire :işsiz:
acıle gıt saat tenha bır hastane varsa 2 saat sonra düşüyor nete. cnm.
benım suanda umudum yok ya cok agrım var. reglıyı beklıyorum ben.
benım bugun yumurta çaladıgından itibaren 14. gün .bence olucam hıc umudum yok sua agrıdan sonra

Kızlar bikacgundur baya tuvalet sıkıntısı yaşıyorum afedersiniz ama kabızlık sorunum var bide şişkinlik gaz var sanki karnım beş aylık hamile gibi bu belirti olabilirmi sizce
olur cnm. sankı tutamaycak salıcak gıbı oluyorsan bu belırti.karın genıslemesıde organlar sag sola kayıyormus. hadı bakalım

Yok yavrum çok yoğun bi kabızlık yaşıyorum
cnm ben kucuk tuvaletten bahsettın gidene kadar yapıcak gıbı oluyor ınsan.sankı saldın salıcan
ve kabıklık oluyor. süreklı ıcınde gaz var .hep gaz cıkarma ıhtıyacı oluyor.o göbek önden gıdyor.bana öle olmustu.
hayırlısı olsun senın için ınsallah bebek senledır.

beta baktırmak için mi canımm
yok canım hormonlarıma baktırmak için gittim
kabızlık hamilelik belirtileri arasında ama çok ta umutlandırmayayım canım

X