Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben varım cnm. sanırım yumurtam 6 ekımde catladıgı ıcın üzerine 14 gün saydım.
bugun reglı olucam beklıyorum. aslında 28 günde bır olurum ama yumurtalama 2 gün sürdü bu ay bakalım ne olucak.
Hadi hayırlısı 😊 İyi dayanmışsın test yapmadan canım 😊 varsa yap çıkar bence

heyooo inşallah hamişsindir kuzum:KK68:
hani geçen gün soruyordum ya yumurtaladıgından itibaren mı 14 gün sayılıyor. yoksa çatladıktan sonra mı?
ben caataladıktan sonra 14 gün saydım suanda bugun beklıyorum işte reglıyı. karnım falan agrıyor sıvılce bıle cıktı :)
butun reglı belırtısı bende var suan öğlen oluyorum genelde 14 gıbı falan beklıyorum.bu agrıdan sonra hıc umudum yok..

hani geçen gün soruyordum ya yumurtaladıgından itibaren mı 14 gün sayılıyor. yoksa çatladıktan sonra mı?
ben caataladıktan sonra 14 gün saydım suanda bugun beklıyorum işte reglıyı. karnım falan agrıyor sıvılce bıle cıktı :)
butun reglı belırtısı bende var suan öğlen oluyorum genelde 14 gıbı falan beklıyorum.bu agrıdan sonra hıc umudum yok..
Benim çatladıktan 15.günde oluyorum adet. Ama çatladığı günüde sayarsam 15 oluyor çatlamayı saymazsam 14 canım 😊

Hadi hayırlısı 😊 İyi dayanmışsın test yapmadan canım 😊 varsa yap çıkar bence
ıste o zamn bir yaptım 6 gün önce,ama cıktımadı. olsa cıkardı die düsüşündüm. umudum gitti. bıde reglı hıssı var ıcımde.umudum yok suanda. geçen aydan kendımı kurdumdu test falan yok die.öğlen reglı olurum haber veririm size.

Benim çatladıktan 15.günde oluyorum adet. Ama çatladığı günüde sayarsam 15 oluyor çatlamayı saymazsam 14 canım 😊
ya açıkcası ben hıc bu aya kadar saymadım.gecen ay nasıl oluyor falan öğrendım. bu ayda böle sayınca.bugune denk gelıyor..
gecen ayda 29. günde reglı oldum.şansı ıste .bide hep yaptık.olmıcagı olunca olmuyor sanırım :)

ıste o zamn bir yaptım 6 gün önce,ama cıktımadı. olsa cıkardı die düsüşündüm. umudum gitti. bıde reglı hıssı var ıcımde.umudum yok suanda. geçen aydan kendımı kurdumdu test falan yok die.öğlen reglı olurum haber veririm size.
Belli olmaz canım adet belirtisiyle gebelik belirtisi karıştırılıyor zaten. Herseyın hayırlısı doktor bana bu ay gebelik olmaz dese de bende belirti arıyorum hala 😄 umut işte

ManyakPrenses ManyakPrenses canm geçmiş olsun Dr ilaç vermiş ama süreci hızlandırmak için sirkeli suyla taharet alabilirsin. Çok etkili gercekten. 1 lt suya yarım çay bardağı kadar sirke karıştırıp 2 gün falan her wc girdiğinde bu karışımla yikarsan baya etkili oluyor.

Ben duydum kontrol ediyorumm:halay:
duymuştum ama nası kontrol ediliyo hiç bilmiyorum..
Kızlar aile hekimi 2 tane ilaç yazı idrar yolu enfeksiyonu için biri suda eriyen antibiyotik diğerini de bitene kadar kullan dedi. Korunmama gerek yokmuş sevindim valla:halay:
geçmiş olsun canım kötü bişey olmamasına sevindim.maydonoz ve limon suyu falan içersen iyi gelir iltihaba
hadi hayırlısı canım ayy çok heyecanlı yaz bizede

X