Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnş faydasını görürsün canım bende kullanayım bebe aspirini ile hayıt suyunu bu ayda bunları deneyelim hayıt suyunu baya içtim geçen aylar günümü düzene soktu soğan suyu kürünü yaptım günlerim bozuldu erken olmaya başladım birde bebe aspirini deneyeyim sizin gibi bende bakalım ne olacak 😊
Hayitin hapını al canım prenses ile ben başladık bu ay bide minnak arkadaşımız başlıyor şimdi sende araştır istersen agnucaston adında adetliyken başlarsan eğer daha etkili oluyomus bı araştır al istersen 27 TL eczaneden aldık biz

Aynen erken ama insan korkuyo hiç olmazsa diye 😊
hic oyle dusunme canim. ne zaman gelirse nasibi o zamanmis. ne bir saniye ileri ne bir saniye geri. dogum ve ölüm Allah'in takdiridir. ben ilk gebeligimde korunurken hatta minik bir kacak olma ihtimaline karsi ertesi gun hapi alarak 10 dk sonra da istifrar ederek hamile kaldim. ustelik yumurtlama gunum de degildi. adetim yeni bitmisti. iyi ki de dogmus yavrum. Allah ol deyince oluyo. lutfen hic biriniz uzmeyin kendinizi. saati ve zamani var.

İlk defa duydum 😳
Sabah uyanınca sırt üstü yatın aç karnına göbek deliğinize parmağınızla bastırın kalp atışı gibi bir atış olması lazım. Eğer göbek deliğinde değil de etrafında başka yerde atıyorsa göbek düşmüş derler bizde. Bazılarında şiddetli ağrı da yapar hatta.

Sabah uyanınca sırt üstü yatın aç karnına göbek deliğinize parmağınızla bastırın kalp atışı gibi bir atış olması lazım. Eğer göbek deliğinde değil de etrafında başka yerde atıyorsa göbek düşmüş derler bizde. Bazılarında şiddetli ağrı da yapar hatta.
Göbek düşmesini duydum ama o ağrı yapıyor evet belki ederdi kendini heralde ama bı denerim 😁

hic oyle dusunme canim. ne zaman gelirse nasibi o zamanmis. ne bir saniye ileri ne bir saniye geri. dogum ve ölüm Allah'in takdiridir. ben ilk gebeligimde korunurken hatta minik bir kacak olma ihtimaline karsi ertesi gun hapi alarak 10 dk sonra da istifrar ederek hamile kaldim. ustelik yumurtlama gunum de degildi. adetim yeni bitmisti. iyi ki de dogmus yavrum. Allah ol deyince oluyo. lutfen hic biriniz uzmeyin kendinizi. saati ve zamani var.
Yaa çok ilginc nasibe bak dedigin cok dogru haklısın. Dua edelim inşallah Rabbim bu kadar isteyen hakeden herkese aratmadan nasip etsin 😊

X