Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı olsun canım üzülme bakalım nasibimiz ne zaman bilemiyoruz ki sabır çook önemli .@Betulyusuf

Günaydın canım yengeç sen ekstra bı kür yada herhangi bişey kullanıyor musun canım adetlerin düzenli mi?
canım benim detlerim düzenli sayılır 1 yada 2gün oynar en fazla.sadece folik asit kullanıyorum kür kullanmıyodum ama en son propolis,polen,arı sütü tableti kullandım hem yumurta kalitesini arttırır hemde alerjime iyi gelir diye ama hiç bi faydası olmadı ikisinede
bu ay şu hayıtotu hapına başlasam mı dedim ama önce bi pzt kan vercem sonuçlara göre bişey başlıcam.
Bide soğan kürü ve çakşır otu da kafama takıldı denesem mi diye ama bakalım belki de bi sorun yoktur psikolojiktir çok kafama takıyorum çok merak ediyorum

Çakşır otu yumurta kalitesini artiriyomus hiç denemedim ben.hayit hapına başladım bu ay bakalım nasıl etkileri olucak ama bariz yumurtladimi hissettim bu ay bakalım nasip bekleyip gorucem tmm bakalım sonuçlara göre karar ver o zaman inşallah sonuclarin güzel çıkar canım

İnş faydasını görürsün canım bende kullanayım bebe aspirini ile hayıt suyunu bu ayda bunları deneyelim hayıt suyunu baya içtim geçen aylar günümü düzene soktu soğan suyu kürünü yaptım günlerim bozuldu erken olmaya başladım birde bebe aspirini deneyeyim sizin gibi bende bakalım ne olacak

Ben hayıt suyu kullanırken Çakşırıda eşim kullandı bir litre ama bi sonuç alamadık Daha fazla kullanması gerekiyordu belkide

Sen paylaştığında ben yoktum heralde canım ya görmedim hiç çünkü sende tavsiye ediyorsan kullanicak bakalım bu ay da böyle olsun sen niye biraktin

inşallah canım bakalım faydası olcak galiba senin hapinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…