Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende veremiyorum su durumda zaten sıkışıgız. Ben 1 ay kullanmıştım sadece etkisini anlayamıyorum sen nasıl anlıyorsun. Eşim erkek olanını kullanıyor bu ay bakalım etkili olacak mı

Bende veremiyorum su durumda zaten sıkışıgız. Ben 1 ay kullanmıştım sadece etkisini anlayamıyorum sen nasıl anlıyorsun. Eşim erkek olanını kullanıyor bu ay bakalım etkili olacak mı
Canım önceden yum zamanı daha az akıntım olurdu şimdi akıntım coşuyor. İlişki sırasında çabuk ıslanıyorum afedersin. Yani zemini hazırlıyor içindekiler. İstek desen arttırıyor. Öyle anlıyorum ben

Anladım canım etkili demekki şu hayit hapına bakayım biraz o daha uygun fiyatliydi sanki

Önce sen iyisin güzel kalplisin ki karşindaki de öyle canım inş olacak canım Rabbim büyüktür sabır ve duva allahım tez zamanda minnakını sana versin inşallah

Herşeyi bıraktığınızda olacak derken ne demek istedi? Dr lar hep zaman veriyor 1 yıl dolsun öyle sanki ne olacak 3-4 ay var zaten böyle bekledikçe insan daha çok stres oluyor. Başka Dr ne diyecek bakalim sana
ınsanlar stres yapsın da. para kazanalım dıye dusunuyorlar bence heheheh:)))
walla bızım 2,5 ay önce bır kaybımız oldu. mılletın hemen olur mus bendekı sanş.
son gıttıgım doktor bana dedi. en azından sen hamıle kalabılen bır kadınsın rahımın müsait çok sanslısın dedi...
okadar cok hamıle kalamayan ınsan var kı dedi.benım aklımda cocgum olmucak dıye hıc bır zaman dusunce yoktur kı. bıde 2 yıl hap kullandık .ama genclere 12 ay süre vermek zorundayız ondan sonra tedavı baslar demıstı. bu ısın sırrı rahatlıkmıs öle dedi.
çok bılıyorlar. benım doldu o süre artık bu dokrır bakalım ne yapıcak. dıcem asılama falan yap zaman kaybedıyorum. daha 2. 3.ne zaman olucak öle dicem hehehe

Kızlar yumurtası çatladıktan sonra akıntısı devam eden varmı klomenin etkisimi acaba bilemedim

Ben aldım canım 27 tl çok uygun evet en az 3 ay kullanmak gerekiyomuş etkisi o zaman çıkıyormuş ortaya ama 3 aya kalmadan çoğu kişi hamile kalmış bu hapla çok umutlandım inşallah vesile olur bize de
Ya bende okudum şimdi umutlandim canım geneli pko ki adet düzensizliği olanlar kullanmış ama bende farklı bir etki yaratmaz inşallah benim düzenli bir de eczaneden mi alınıyor internette sipariş için bulamadım

Ovulasyon yapıyo musun canm. Bence bugünde yap cnkü yarına geç kalmıs olabilirsn
Bu ay avulasyon testi yapmadım hiç âdet sonrası bı gün dolu bir gün boş yapıyorum ama yumurtlama ağrısı yaşadığım için bugünde dolu yapicam kandirirsam eğer dün de doluydu önceki gün boş geçti

Kızlar bişey sorucam çatlama ağrısı en fazla kaç gün sürer
canım benim bir gün oluyo bazen bazen olmuyo hiç ama üşütürsem eğer çok daha fazla ağrım oluyo böyle batmalı falan
Cnm çok tesekkur ederim.ozaman pazar günü reglı olucam...

ben pazr günü reglı olucam öyle hıssediyorum kendımı...
bakalım belki de olmayacaksındır benimde yarın bat günüm ama hiç olcakmışım gibi hissetmiyorum gerçi bu ay boş geçti kortizon kullandığım için artık önümüzdeki maçlara bakacağız

Normal sanırım o zaman canım belkide hava değişimi yaptı usuttum

Kızlar bebe aspirini yani coraspirin sanırım hamile kalmayı kolaytiriyormus diye okudum tüp bebek tedavisinde de kan pıhtılaşmasına karşı veriliyor ve yan etkisi yok sanırım. Araştıran duyan oldu mu ben almayı düşünüyorum. Kimyasal gebelik geçirenlere de verilebiliyormus. Yumurtalıklarda kan dolaşımına yardımcı olduğunu okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…