Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar birsey sorucam size pko oldugu ınsanın nasıl anlaşılıyor?

mesela ben 28 gün bır adet oluyorum. bende böle bırsey var mıdır????

Hayırlısı olsun canım güncelliyorum

ayyy cnmmmm yaa. içim cok tuhaf oldu .bunu duymak bıle tarıfsız bır duygu beim için. kız cocuk
ah olsa varya ne yaparım ben bilmem .işe bırakırım dıe dusunuyorum bazen :)
Aaaa prenses demişim inş allah söyletmiştir duva edeceğim inş bu ay Rabbim gönlündekini versin canım

Aaaa prenses demişim inş allah söyletmiştir duva edeceğim inş bu ay Rabbim gönlündekini versin canım
ya burda nasıl güzel kalplı ınsanlar varya.tanımdan bır yardımlasma...
canm benım hamıslerın duası kabul olur derler.çok tesekkür ederim yaaa güzel duların ıcın. kız olsun erkek olsun farketmez saglıklı olsun ben baska bırsey ıstemem...

nette okudum . adet görüpte olanda varmıs ::)
Merhaba, pko nun adet düzensizliği, kıllanma, sivilcelenme gibi tipik belirtileri ama bunlarin hicbiri olmadan da pko olanlar var, bir dr kontrolü olmadan bunu anlayamazsiniz. Dr ultrasonla baktığında küçük küçük kist tarzı yumurtalar görürse sizde pko olduğunu söyler. Başka türlü anlamazsınız bence

Anladım ki ilk defa bu ay iki gün ağrım oldu avulasyon testi yapmadım hiç bu ay sanırım yumurtlama yinede değerlendiriyorum bı gün arayla

tesekkur derım cnm. Gecen yıl rahım fılm falan cektırdım testler yaptı. yumurta takıbı yaptı. sanırım söyledı sen pko sun dıe o zman

İçtim canım bugün 2. günüm haptaki şuan bi değişiklik yok ama sanki kasıklarım ağrıyor arada oda adet bitimi oluyor bende zaten.. Yum a da daha var bakalım haber veririm farklı bişey olursa

nette okudum . adet görüpte olanda varmıs ::)
Bana Dr 8 yıl önce yani 23 yaşlarındayken pko demişti rahminin yapisi bu şekilde, küçük kistler var demişti. Küçük kistler de yumurtaların büyüyüp çatlayamamasindan kaynaklanıyor bildiğim kadarıyla. Bacak arasında göğüs ucunda tuylenme çokça ağrılı sivilce ve yağlı bir cildim vardı adet oluyordum her ay ama 28 günü geçerdi genelde. Birde testesteron biraz fazlaydı hatırladığım kadarıyla. Uzun bir süre doğum kontrol hapı kullandım gecmedi. 3 yıl önce sivilce tedavisi oldum saçım hala yağlı olsa da cildim düzeldi ve sivilce çok çok nadir bazen adet zamanı cikar. Çok çekmiştim çok şükür yendimAma ben şuan 31 yaşındayım ve 3 Dr a göründüm hiçbiri polikistik var demedi hormon tahlilleri de normal bu geçen birşey mi onu anlamadım sivilce tedavisinde mi düzeldi başka bişeye yoramiyorum.ne ilaç verdiler ne vitamin folik dışında. Ama araştırıyorum pko olanlar ilaçlarla daha çabuk hamile kalmışlar resmen inofolic ya da promotil women a bakıyorum hep pko için yazıyor bende hormon dengemi bozar mı diye korkuyorum şimdi kafam çok karışık uzun oldu baya yani adet dışında saydığım belirtiler yoksa pko olması zor canım ultrasonda belli olur en kesin sonucu

ya aklıma nerden takıldı..eskılerı hatırlıyorum.
benım düzenlı gıttıgım kadın dogumcu .anlatmıstım bizdenedık olmayınca , burda 3 ay sonra falan catlatmaıgnesı oldum. 2 defa sonuc alamadık. sonra 4 ay sonra kendılıgınden oldıgunda. kadın bana böle dedi.. aaa basardın walla nasılda hamıle kaldın :) ne kullandın sen bakım dedi. bende bısı kullanmadım dedım.aaa dedi.eşimde bu yaslı kadın zaten senı karıstırıyordu hatırlamadı bıle dedi hehehe:) ama kadın 60 yasında falan cokta yaslı degıl hehe:)
sonra bebegı alınması ıcın baska bır doktora gıttık. ona sordum bana böle söyledı kadın dogumcu . pko bende olabılır mı dıe .
adet düzenlı ve yumurtalar saglıklı görünmekte 3 ay süre verelım sıze olmadı gelin dedi. ama herseyi bıraktıgınızda olucak dedı.bunu dıyen de erkek doktordu.
kafamda hep bu soru ?sımdı reglının 3. günü baska bır kadın dogumcuya gıdıcem bakalım o ne dıcek.

Canım bende regenesis kullanıyorum neden bırakıcaksın içeriği çok zengin ben memnunum mesela

Canım bende regenesis kullanıyorum neden bırakıcaksın içeriği çok zengin ben memnunum mesela
Canım ocaktan beri kullanıyorum bı etkisi oluyor mu anlamadım daha çok yumurta kalitesini artıran birşey mi denesem diye düşünüyorum onların da içinde folik asit oluyor bilmiyorum ne yapacağımı şaşırdım işte

Herşeyi bıraktığınızda olacak derken ne demek istedi? Dr lar hep zaman veriyor 1 yıl dolsun öyle sanki ne olacak 3-4 ay var zaten böyle bekledikçe insan daha çok stres oluyor. Başka Dr ne diyecek bakalim sana

Ben memnunum canım bariz yum kalitesini arttırıyor.. Tabii sen bilirsin diğer vit ler çok pahalı senin söylediklerin.. Promotil women gerçekten harika bende kullanmıştım ama pahalı yani o kadar vermem bir sorunda olmayınca..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…