Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah yardımcımız olsun peki bende bugün fark ettiğim akıntı var ama pede falan gelmiyor sadece idrar dan sonra peçeteye geliyor beyaz yapışkan

Merhaba hanımlar benim.adetimin bu gün 3. Günü. 5. Günü soğan kürüne baslayabiliyoruz diye biluyorum polikistik var bı 15 gün aksatmadan yapcam inşallah

Kızlar testimin 3 saat beklemiş hali Test mi bozuk anlamadım

Eklentiler

• D1348A3E-1980-4E5F-96FF-15B071EDF972.jpeg
    46,5 KB · Görüntüleme: 30
Hira cim biraz anlatsana özel bişey yaptinmi pozisyon nasıl di özel olucak ama pikin kaçıncı günü oldu ilişkin
Canım bu ay hiçbirşey yapmadım diğer aylar çikolata kahve ceviz dayadım eşime bu ay 1 ekim pikdi ve ilişki o gün oldu pozisyonda çok enteresan üste kadın dı diyelim ve hemen duş aldım çünkü eşime küsdüm dahada olmadı ilişki herşey karambole geldi anlayacagın birde benimde rahim ters pozisyon şöyle olacak böyle yapılır diye birşey yokmuş bu tezi çörüttüm ben

Allah yardımcımız olsun peki bende bugün fark ettiğim akıntı var ama pede falan gelmiyor sadece idrar dan sonra peçeteye geliyor beyaz yapışkan
Amin canın Benim akıntım normal canım hiç değişmedi şefaf sayılır bazen beyaz sarı oluyor ama geneli nemli

Yani kadının üstteki olduğu pozisyon dada gebelik ihtimali var o zaman herşey Allah'tan gerçekten sürpriz olmuş hayırlısı olsun canım

Yani kadının üstteki olduğu pozisyon dada gebelik ihtimali var o zaman herşey Allah'tan gerçekten sürpriz olmuş hayırlısı olsun canım
Sagol canım darısı sizlere inş herşey allahtan pozisyon yeme içme sadece vesile olabilir canım takılmamak gerekir birde beni yanlış anlamayın insan caresizken herşey yapabilir ama duyuma göre ilaç kur kullanma yanlış çünkü herkese herşey iyi gelmeye bilir bu tür şeylerle vücudun sağlığından olunabilir bol duva Rabbim isterse taşdan ot bitirir başka şeylerden meded ummamak gerekir @enşn için söylemedim kuzum genel fikrimi beyan ettim herkese kendim dahil duva ediyorum hayırlı saglık lı evlatlar nasip etsin cümle isteyenlere inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…