Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günlük ped felan mı kullanıyorsun yoksa lavabodan lavaboyamı canım bende yogun değil şuan ama yokda değil
Günlük ped kullanmıyorum canım genelde sıldigimde geliyor sabah akşam iç çamaşırı degiştiriyorum namaz kıldıgım için ozaman fark ediyorum benim regli başlamadan birgün öncesi başladı yoğun akıntı bakalım yarın nasıl olacak

Screenshot_20201014-194056.png şü imzayı görünce heyecan yaptım kızlar hamile olduğumu yüzüme vurdu resmen hayali gibi yaşıyormuşum hala şokundayım sanırım güzel allahım hepinizin kalbinden gecen güzellikleri versin sizleri üzmeden minnak yavrular ile doldursun hem kucagınızı hem karnınızı inş en kısa zamanda

Sagol canım darısı sizlere inş herşey allahtan pozisyon yeme içme sadece vesile olabilir canım takılmamak gerekir birde beni yanlış anlamayın insan caresizken herşey yapabilir ama duyuma göre ilaç kur kullanma yanlış çünkü herkese herşey iyi gelmeye bilir bu tür şeylerle vücudun sağlığından olunabilir bol duva Rabbim isterse taşdan ot bitirir başka şeylerden meded ummamak gerekir @enşn için söylemedim kuzum genel fikrimi beyan ettim herkese kendim dahil duva ediyorum hayırlı saglık lı evlatlar nasip etsin cümle isteyenlere inş
Haklısın aslında bizde vesile arıyoruz umud dünyası işte 😊biraz kendi haline bırakmak lazım aslında iyi dileklerin için çok tşk ederim 🤗😘❤️

Günlük ped kullanmıyorum canım genelde sıldigimde geliyor sabah akşam iç çamaşırı degiştiriyorum namaz kıldıgım için ozaman fark ediyorum benim regli başlamadan birgün öncesi başladı yoğun akıntı bakalım yarın nasıl olacak
Çok sağol bilgilerin için bakalım bende durum nasıl ilerleyecek 😘 sağ salim alırsın inşallah kucagına bebişini

Kızlar bakın ovularyon gebeliği gösteriyor diyorlar ya HCG üstteki alttaki LH Eki Görüntüle 2704723
Canım artık kan ver ya 😊 maşallah . Bu arada hamilelik oldugunda t çizgisi c den koyu çıkıyor değilmi? Senin normal pik gibi çıkmış. Galiba ilerleyen günlerde daha koyu çıkacak dimi

hehehe ben ilk zamanlar öyleydim ama geçti.mıllet pıt hamıle kalıyor. sonra doguma gıdıyor bız neden böle oldu anlamadım hehehe :)
aynen fazla kafana takmıcaksın. akısına bırakacaksın bıraz herseyi.
senın içinde çok üzüldüm. kımyasal oldugunu doktorda mu söyledi.
benım öle bir durum olmadı.9+3 günlüktü. kendı kendıne düşmezdi. vakumla aldılar.
Doktora gittiğimde çoktan dusmustu zaten geç gittim ben internetten araştırıp öğrendim çoğu kadında olabiliyormus

Eki Görüntüle 2704863 şü imzayı görünce heyecan yaptım kızlar hamile olduğumu yüzüme vurdu resmen hayali gibi yaşıyormuşum hala şokundayım sanırım güzel allahım hepinizin kalbinden gecen güzellikleri versin sizleri üzmeden minnak yavrular ile doldursun hem kucagınızı hem karnınızı inş en kısa zamanda
Çok sevindim canım sağlıklı bir şekilde ilerler inşallah darısı başımıza artık. ❤️🙏 Dr gittin mi kan ne zaman vercen

Yarın regl günüm diye düşünüyorum 1 Ekim'de piki görmüştüm en geç cuma olmam gerekiyor. Sinir bozucu baş ağrısı hafiften başladı bugün yarın da kırmızılar gelirse yine sasirtmicak beni :duduk: sırtım belim ağrıyor kasıkta henüz ağrı yok geçen hafta daha fazlaydı halbuki yarın başlar belki onun dışında göğüslerim açıyor hala ve akıntı da az bişey beyaz geldi ama adetten önce gelir zaten bu ay da mi çöp oldu 😟

Çok sevindim canım sağlıklı bir şekilde ilerler inşallah darısı başımıza artık. ❤🙏 Dr gittin mi kan ne zaman vercen
Amin inş tez zamanda sizlere de nasip olsun kana salı gideceğim Allah,tan birşey olmaz ise inş canım:KK36:

Yarın regl günüm diye düşünüyorum 1 Ekim'de piki görmüştüm en geç cuma olmam gerekiyor. Sinir bozucu baş ağrısı hafiften başladı bugün yarın da kırmızılar gelirse yine sasirtmicak beni :duduk: sırtım belim ağrıyor kasıkta henüz ağrı yok geçen hafta daha fazlaydı halbuki yarın başlar belki onun dışında göğüslerim açıyor hala ve akıntı da az bişey beyaz geldi ama adetten önce gelir zaten bu ay da mi çöp oldu 😟
Öyle düşünme canım kırmızıların gelmesi bile bir güzellik yumurtluyorsun bebe şansın var kırmızı yı gömek için ne tedaviler görenler var hem yeni aya hazırlık bu ay olmaz ise diğer ay benim yengem yedi defa top bebe yaptı tutmadı onun yengesi ise 15 yıl oluyor tüp bebe yaptı oldu yaşamadı ve daha olmuyor regli tedavisi görüyor normalde hiç olmuyor halimize bin şükür motive et kendini ufak üzüntü bile etkiliyor insanı bak gör en yakın zamanda olacak hem de olmaz dediğin anda allah büyüktür belki kızacaksın bana var kendini boş yere konuşuyor inan hiç bireyin garantisi yok bunu bilinçindeyim ben 14 ay olacak bekleyeli ocak da kaybım oldu zor herşey ama allah büyüktür her işte vardır bir hayır

Öyle düşünme canım kırmızıların gelmesi bile bir güzellik yumurtluyorsun bebe şansın var kırmızı yı gömek için ne tedaviler görenler var hem yeni aya hazırlık bu ay olmaz ise diğer ay benim yengem yedi defa top bebe yaptı tutmadı onun yengesi ise 15 yıl oluyor tüp bebe yaptı oldu yaşamadı ve daha olmuyor regli tedavisi görüyor normalde hiç olmuyor halimize bin şükür motive et kendini ufak üzüntü bile etkiliyor insanı bak gör en yakın zamanda olacak hem de olmaz dediğin anda allah büyüktür belki kızacaksın bana var kendini boş yere konuşuyor inan hiç bireyin garantisi yok bunu bilinçindeyim ben 14 ay olacak bekleyeli ocak da kaybım oldu zor herşey ama allah büyüktür her işte vardır bir hayır
Çok haklısın canım daha büyük derdi olanlar var ama insan hep derdi olmayan kolayca çocuk sahibi olanları görüp hayiflaniyor. İsyan etmemek lazım bir gün hayırlısıyla olacak inşallah 🙏 sabırsızlık yüzünden hep bunlar bir de bu dönemde insanın modu da düşüyor işte.

Kızlar ya kfama bisey takıldı bu rahim agzı yetmezliği nasıl oluyor? Sanırm düsük ve erken doguma sebep oluyormus. Doktor vajinal ultrason yapmadan anlayamıyo mu yada bi belirti kanama bisey oluyo ku? Hamilelik pskolejisi cok kötü insan herseyi merak edip korkuyor😢😣😖

Kızlar ya kfama bisey takıldı bu rahim agzı yetmezliği nasıl oluyor? Sanırm düsük ve erken doguma sebep oluyormus. Doktor vajinal ultrason yapmadan anlayamıyo mu yada bi belirti kanama bisey oluyo ku? Hamilelik pskolejisi cok kötü insan herseyi merak edip korkuyor😢😣😖
Niye böyle endişeleniyorsun canım ne oldu ki durduk yere kendini psikolojini bozma şikayetinmi var

X