Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bebeğimin cinsiyeti belli oldu Allh nasip ederse kızım olacakmıs rabbim sizlerede tez vakitte nasip etsin insalllahhh
Ah ne güzel canım çok sevindim:) burda cinsiyet tahmin edenler varya onlar yorum yapmış mıydı? bildiler mi cinsiyeti? Benim ki 9 haftalık cok merak ediyorum.

Canım benim ağrılar hep oluyor alt karında sızı şeklinde belin tam ortsı bazen şiddetleniyor regli olacam şimdi diyorsun sonra geçiyor karışık bir durum benimde bat 16 sı hayırlısı bakalım umutsuz bir aydan süpriz bir bebiş gelecek inş

Aynı belirtiler bende mevcut canım bir test yapın bebektendir sizinde inş

Canım sen baya erken ögrenmişsin MaşaAllah Allah sağ salim kucağınada almayı nasip etsin Hala agrıların devam ediyormu peki

Daha yeniymis baya ümitsizliğe hiç kapılma. Normal testtede çıkar eğer yumurtlamanin uzerinden en az 13 14 gün geçtiyse, erken gebelik testinde de çıkar yani. Adetin geçmiş zaten.
Yaptım ama sabah değil az önce erkende gebelik testleri değildi ama negatif çıktı bilmiyorum

Canım sen baya erken ögrenmişsin MaşaAllah Allah sağ salim kucağınada almayı nasip etsin ❤ Hala agrıların devam ediyormu peki
Evet canım pikin 12 cı günü öğrendim agrım 3 gündür var canım bazen şiddetli bazen çok hafif vurup geçiyor alt karın sızısı gibi

Ay inşallah ama şimdi normal erken gebelik olmayan testle yaptım acaba varmı diye hiçbirşey çıkmadı ondan 5 dakika öncede kahve içmiştim ahh bu beklemeler nasıl yoruyor bizi
Sabah ilk idrarla yap canım gün içi belki erken olduğu için çıkmaz beklemek her durumda zor benim cıktı ama şimdi sonucu nasıl olacak kese oluşurmu ne zaman kalp duyarmıyım saglıklımı kafamda dolu sorular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…