Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yine test sipariş verdim artık ne zaman gelirse o zaman yapıcam canım ya bilmiyorum sinir oluyorum böyle adet oldum sonuçta beni durduk yere şüphelendiriyor resmen
Bu ay regli oldum hamile değilim diye düşün test gelince yap varsa zaten koyu çıkar ozamana yoksa da ovu takibi ile yola devam Rabbim aratmadan tez zamanda sağlıkla versin inş

Ben çizgi göremiyorum canım. O gölge çoğu testlerde çıkıyor. İnşallah vardır ama bu zamnaa kadar kesin çıkardı. Adetin neden öyle kısa sürdü doktora danıs bence yumurtan çatlamamıs olabilirmi ? ManyakPrenses

Kızlar şimdi bana akıl verin ne olur. Cuma günü doktora gitmiştim 2 tane yumurtan var demişti 19 mm dedi. Pazartesi salı çatlar dedi. Çok fazla akıntım var kasıklarda ağrılar var. Sizce çatlamıcakmı bu kiste dönüşürmü ki. İlişkiye devam ediyoruz ama doktor gebelik olma şansı yok dedi. Sağ tarafta oluşmuş yumurta sağ tüpün olmadığı için olmaz dedi. Ben yine de denicem dedim tamam dedi. Normal şartlar altında pazar veya pazartesi çatlamıştı ağırlarıma göre düşününce. Sorum şu sizlere bir ayda 2 veya 3 yumurta çatlarmı ki
Çünkü sol yumurtamda da 12 mm lik bir yumırtam vardı acaba o mu büyüdü de çatlıcak. Bu sefer ayda 3 yumurta çatlaması mümkünmü acaba

Bu avulasyon testini bugunmu yaptın canım

Yok canım yumurtam çatladı son ilişki üzerinden 14 gün geçti neden gölge gibi çıkıyo onu merak ettim sadece böyle şeyler olabiliyo adet görüpte hamile olanlar var ama çok nadirr

ManyakPrenses canım merhaba seninle aynı şeyleri yaşamışız bu ay. Adetime 5 gün kala kanamam oldu sonradan kahverengi lekelenmeye dönüştü. 3. Günde kesildim tamamen. Asla adetlerim böyle olmazdı. Adetim geçtikten 4 gün sonra test yaptım gölge gibi çıktı bişeyler ama olsa tam çıkardı diye umutlarımı kestim. Cuma günü randevum var bi doktora gideceğim böyle belirsizlik canımı sıkıyor. bugün adetim gecikeli 7 gün oluyor ve hiç belirtim felanda yok. Sadece göğüslerim çok şiş ve acıyor.

Canm sen siliklesene kadar devam et hic takılma sağ sol Allah diler olur bunlar teferruat emin ol. Bende hep soldan yumurtluyorm acaba sağda problemmi var niye hic ordan olmuyo diyodum hamile kaldıgım ay sağdan kaldım O yuzden rabbim ol der ve olur sen devam et değerlendir gerisini düüsnme cnam

Yok canım yumurtam çatladı son ilişki üzerinden 14 gün geçti neden gölge gibi çıkıyo onu merak ettim sadece böyle şeyler olabiliyo adet görüpte hamile olanlar var ama çok nadirr
Anladım canım yine de senin şikayetlerinde olan kişilerde yumurtanın çatlamamış olabileceği oluyor. Adet görememe veya leke tarzında adet görme gibi. Yumurtanın çatlamış oldugunu kesin gördün mü peki canım ben emin olmak için ovulasyon testi yaptım işte. Doktor çağırmadı çünkü çatladımı bakalımmı diye. Bende emin olmak için hergun test yapıyorum

Canım benim çok sağol hergun yapmaya devam ediyim o zaman. Gün aşırıda ilişki yapayım . Gerisi Allahıma kalmış o kadar ağlıyorum dua ediyorum ki

Canım benim çok sağol hergun yapmaya devam ediyim o zaman. Gün aşırıda ilişki yapayım . Gerisi Allahıma kalmış o kadar ağlıyorum dua ediyorum ki
Cok zor evet insan cok etkileniyo. Ama rabbimin elinde her sey elbet bi vakti var o yüzden hep dua et elinden geleni yap ve gerisini rabbime bırak mucize seni bulucak buna inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…