Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ManyakPrenses ManyakPrenses canım merhaba seninle aynı şeyleri yaşamışız bu ay. Adetime 5 gün kala kanamam oldu sonradan kahverengi lekelenmeye dönüştü. 3. Günde kesildim tamamen. Asla adetlerim böyle olmazdı. Adetim geçtikten 4 gün sonra test yaptım gölge gibi çıktı bişeyler ama olsa tam çıkardı diye umutlarımı kestim. Cuma günü randevum var bi doktora gideceğim böyle belirsizlik canımı sıkıyor. bugün adetim gecikeli 7 gün oluyor ve hiç belirtim felanda yok. Sadece göğüslerim çok şiş ve acıyor.
Canım evet ama ben arkasından adet gördüm 2 gün sürdü ama sonra az az devam etti. Senin ki belki yerleşme kanamasıdır. Geç döllenmede olduysa çıkmayabilir. Dr zaten beta bakar inşallah hamilesindir:dua:

Anladım canım yine de senin şikayetlerinde olan kişilerde yumurtanın çatlamamış olabileceği oluyor. Adet görememe veya leke tarzında adet görme gibi. Yumurtanın çatlamış oldugunu kesin gördün mü peki canım ben emin olmak için ovulasyon testi yaptım işte. Doktor çağırmadı çünkü çatladımı bakalımmı diye. Bende emin olmak için hergun test yapıyorum
Canım çatladığına eminim zaten ondan 14 gün sonra adet oldum yani mevsimsel olabilir benim yaşadığım. Dr a da gitmiştim zaten bi kaç güne çatlar demişti öylede oldu zaten. Bana lekelerimin normal olduğunu söyledi bazı kadınlarda yum zamanlarında oluyormuş öyle dedi.

Canım çatladığına eminim zaten ondan 14 gün sonra adet oldum yani mevsimsel olabilir benim yaşadığım. Dr a da gitmiştim zaten bi kaç güne çatlar demişti öylede oldu zaten. Bana lekelerimin normal olduğunu söyledi bazı kadınlarda yum zamanlarında oluyormuş öyle dedi.
Anladm canım. Sen daha iyi bilirsin kendini tabii. O zaman gebelik ihtimalin var yani. Çatlamanınn üstünden 12 gün geçtiği zaman idrarda çıkıyor ama bazılarında 14.günden sonrada çıkıyormus. Hala bir ihitmal var desene yarın bence erken gebelik testi alıp denesene 😊

Canım evet ama ben arkasından adet gördüm 2 gün sürdü ama sonra az az devam etti. Senin ki belki yerleşme kanamasıdır. Geç döllenmede olduysa çıkmayabilir. Dr zaten beta bakar inşallah hamilesindir:dua:

inşallah canım ama şimdi yine test yaptım maalesef çıkmıyor olsa çıkardı diyorum kendimce hiç mi koyulaşmaz yani varsa bile anlamadım ki 🤷🏼‍♀️

Kızlar bakın ovularyon gebeliği gösteriyor diyorlar ya HCG üstteki alttaki LH IMG_20201014_145012.jpg

Anladm canım. Sen daha iyi bilirsin kendini tabii. O zaman gebelik ihtimalin var yani. Çatlamanınn üstünden 12 gün geçtiği zaman idrarda çıkıyor ama bazılarında 14.günden sonrada çıkıyormus. Hala bir ihitmal var desene yarın bence erken gebelik testi alıp denesene 😊
Canım aslında var erken gebelik testim ama onu kullanmayı düşünmüyorum ya. En iyisi kaset testleri bekliyim bugün sipariş verdim gelene kadar cuma olur varsa kesin çıkar yada negatifi görüp anlarım yani:işsiz:

Yaa ne güzel çıkmış inşallah bizde böyle testler görürüz yakında:KK200:
Göreceksiniz balım allah büyüktür stres yapma ben zaten olmaz bu ay dedim süpriz yaptı en hayırlısını ve saglıklısını versin cümlemize vakti dolunca elbet gelirler güzelim

X