Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlkdefa başıma böyle birşey geldi. Adetim 7 gün sürerdi 3 günde bitti. Erken bazen oluyor du ama hiç bu kadar net bitmiyor du. Kesildi 3 günde birden. Varmı başından geçen kızlar

İlkdefa başıma böyle birşey geldi. Adetim 7 gün sürerdi 3 günde bitti. Erken bazen oluyor du ama hiç bu kadar net bitmiyor du. Kesildi 3 günde birden. Varmı başından geçen kızlar
ustune gorme gibi bi seyden bahsediyolar ama o kac gun suruyo bilmiyorum. umarim enfeksiyon falan yoktur

benim adetlerim düzenli ama yaştan dolayı ve biraz kilo aldım göbeklendim ondan dolayı hormonlardan şüpheleniyorum acaba bende mi başlasam🙄 bir de reglime 4-5 gün kaldı ne zaman başlanıyo günde kaç tane içiliyo??

canım ben 1 çay kaşığı falan koyup yaptım idrar yaptığım kabın içine. Sabah olması gerekmiyor ama sabah ilk idrarla hormonlar daha yoğun oluyor diyorlar. Gerçi ben saat başı denedim 2ay önce bişey değişmedi 😂
ok cnm. sımdı 1 kasık karbonat idrarı döktük.sonra beklıcez mı? yoksa karıstırcaz mı?

üzerine dökünce kabarırsa hamıle mı oluyorsun? kabarmazsa tık yok :)

Çok geçmiş olsun canim çok üzücü oluyor anliyorum. Ama sende benim gibi sabırsızmissin 🙈 Corona çıktığı zaman Mart'ta biz de korkudan 2 ay ara verdik yalnız değilsin o konuda 😂 sonra Mayıs'ta tekrar başladık bu sefer kimyasal oldu adetim ilk kez gecikti idrar testinde pozitif çıktı ve 34. Gün tutunamayip düştü kanlı parça geldi kurtajlik bir durum olmadı neyseki daha gelismemisti zaten 10 gün adet oldum çok üzülmüştüm. Şimdi de hep o korku ve stres var. Benim stresten olmuyor diye düşünmeye başladım artık 😟
hehehe ben ilk zamanlar öyleydim ama geçti.mıllet pıt hamıle kalıyor. sonra doguma gıdıyor bız neden böle oldu anlamadım hehehe :)
aynen fazla kafana takmıcaksın. akısına bırakacaksın bıraz herseyi.
senın içinde çok üzüldüm. kımyasal oldugunu doktorda mu söyledi.
benım öle bir durum olmadı.9+3 günlüktü. kendı kendıne düşmezdi. vakumla aldılar.

kizlar uyanik olan var mi. oylesine bi test yapayim dedim de esim cizgi var diyo. soktum fotoyu size de atcm. sizce ?
canım ben gördüm hafif silik bi çizgi :)
ok cnm. sımdı 1 kasık karbonat idrarı döktük.sonra beklıcez mı? yoksa karıstırcaz mı?

üzerine dökünce kabarırsa hamıle mı oluyorsun? kabarmazsa tık yok :)
yok canım beklemicen karıştırabilirsin ben kabı elimde şöyle çalkalar gibi döndürüyodum yavaşça.eğer kabarma olursa hamile oluyorsun hiç bi aksiyon olmazsa negatif malesef. tabi bunun bir kesinliği yok onu da söyleyeyim

canım ben gördüm hafif silik bi çizgi :)

yok canım beklemicen karıştırabilirsin ben kabı elimde şöyle çalkalar gibi döndürüyodum yavaşça.eğer kabarma olursa hamile oluyorsun hiç bi aksiyon olmazsa negatif malesef. tabi bunun bir kesinliği yok onu da söyleyeyim
Hoşuma gitti. regli geçerse yaparım ben .tesekkür ederim ..

Benimde bu ay öyle oldu sanırım mevsim geçişiyle alakalı. Normal adet mi gördünüz leke şeklinde mi öyleyse bi gebelik testi yapın derim

Kızlar ilk 3 dk içinde böyle oldu bilmiyorum görüyo musunuz ama ben adet oldum ama kısa sürdü 2 gün kadar.. Ya neden çizgi çıkıyo anlamıyorum ben ne zaman beta baktırsam 1.2 çıkıyo o yüzden mi böyle çıkıyo yorum yapar mısınız?
38FC23A2-E171-4DCF-A9B8-52F6D3666B02.jpeg

Kızlar ilk 3 dk içinde böyle oldu bilmiyorum görüyo musunuz ama ben adet oldum ama kısa sürdü 2 gün kadar.. Ya neden çizgi çıkıyo anlamıyorum ben ne zaman beta baktırsam 1.2 çıkıyo o yüzden mi böyle çıkıyo yorum yapar mısınız?Eki Görüntüle 2704649
Eger yarın çizgiyi tam görürsen var demektir kuzum test belki de 2 yede duyarlı foto da senin gördüğün kadar net cıkmıyor

X