Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu dünkü laboguick marka IMG_20201012_141819.jpg

günaydın kızlar...
yine giremedim kaç gündür:işsiz:

alerjilerim yüzünden kortizona başlamıştım canım ilaç diyet falan ara vermiştim sahalara geri döndüm :KK70:

canım ben eczaneden bi markanın keçi boynuzu pekmezini alıyorum tadı çok güzel eşimde bende seviyoruz hem macun gibi yoğun kıvamlı hemde soğuk sıkım güvenilir.istersen adını özelden yazarım
Olur canım yazarsan bı bakarim bende 😊 teşekkür ederim

Çok silik görünüyor canım ama var yani çizgi 🙏 çok sevindim senin adına 😊 ne zaman kan vercen
Çok sağol bal rabbim tüm isteyenlere bu heyecanı yaşatsın henüz bilmiyorum dün hemen vereyim dedim ama en azından bat geçsin diye düşünüyorum şimdi ne olur ne olmaz

günaydın kızlar.. şimdi benim belım arıyor. karnımda ağrıyor. başladı regli belırtileri ya..
4 ekimde çift çizgiyi gördüm. 28 günde bır oluyorum. 14 gün sayıyorum
pazar günü reglı olucam dimi.
bu ayda bizde iş yok :halay:

günaydın kızlar.. şimdi benim belım arıyor. karnımda ağrıyor. başladı regli belırtileri ya..
Ben 16 günde oluyorum canım bende ayın 1 de piki gördüm inş bebekden dır agrıların

Çok teşekkürler canım benim darısı başınıza inş kan bat geçsin dedim ama bakalım kan takibide yorucu stresli birşey
Canım hayırlı olsun hamilelik gözüküyor kendini strese sokma adeti 2 gün geçince kan ver ama içimrahaat etmez dersen gün aşırı idrar testi yap koyulaşmayı takip et ben öyle yapmıştım. Gözün aydın 😍

Bu kadar erken ağrılar başlamaz bence ya. Daha 5 günün var canim 🍀🙏

Günaydın kızlar benim regl olmam lazımdı cuma gününden beri belirti yaşadım ama hala olmadım çocuk için bi çalışmada yapmadık hani bu adetten sonra düşünüyordum normalde. Acaba çok mu stres yaptım bu konu üzerinde düşündüm geciktim anlamadım hiçte şaşmaz düzenli olurdum. Bi konu üzerinde düşünmek böyle adeti geciktirir mi yaa yoksa süpriz olabilir mi:olamaz:

Günaydın kızlar benim regl olmam lazımdı cuma gününden beri belirti yaşadım ama hala olmadım çocuk için bi çalışmada yapmadık hani bu adetten sonra düşünüyordum normalde. Acaba çok mu stres yaptım bu konu üzerinde düşündüm geciktim anlamadım hiçte şaşmaz düzenli olurdum. Bi konu üzerinde düşünmek böyle adeti geciktirir mi yaa yoksa süpriz olabilir mi:olamaz:
Hehe olabilir tabii neler duyuyoruz burdaa :KK70: sen en iyisi gebelik testi yap bitane varsa çıkar artık:halay:

Hehe olabilir tabii neler duyuyoruz burdaa :KK70: sen en iyisi gebelik testi yap bitane varsa çıkar artık:halay:
:KK22: Ya ilk çocuğa da böyle süpriz kalmıştım. Bu 2. Yapmakla ilgili çok düşüncelerim oldu hatta keşke bu da süpriz olsa yoksa cesaret edip yapamayacağım herhalde dediğimde oldu ama sanırım çok kafaya takmaktan oldu yaa öyle olmuştur herhalde değil mi :110:bende bilmiyorum ki:KK35:

ya öle mi diyorsun.dünde vardır pazar günüde agrım vardı ara ara.

senın durum nasıl peki?
Bende de erken başladı ağrılar ama çok değil ayakta fazla durunca oluyor adet olacağım zaman olmazdı sanki bilemiyorum. Adetim 15 i gibi tarih geçince yapicam en son dün yaptım cikmadi

X