Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sadece adet olacakmışım gibi arada ağrılar oluyor ama normal adetteki gibi kalıcı ve keskin değil
Aynen benim de öyle bacaklarıma bile vuruyor ama rahatsız edecek kadar değil hafif sancı gibi bu ağrı. adetim de çok sancılı geçer normalde ilaç alırım genelde yoksa dayanamıyorum.

Aynen benim de öyle bacaklarıma bile vuruyor ama rahatsız edecek kadar değil hafif sancı gibi bu ağrı. adetim de çok sancılı geçer normalde ilaç alırım genelde yoksa dayanamıyorum.
Bende çok ağrılı geçiririm üç günn ağrımdan hem ağlar hem yatarım ama öyle bir ağrı değil olan ağrı

kizlar mesajlari okuyorum da cok stres yapiypsunuz farkinda olmadan. benim size tavsiyem cok fazla bedeninizi dinlemeyin. bebia gelecekse oyle ya da boyle gelir. adete gun sayin elbette ama buyuk hayal kirikligi yasamayin. insallah Allah hepinize yumuk elleri olan bebisler nasip eder.

İnşallah hepimiz kavuşuruz bebișlerimize:anne:

Ağustos ayında bat 5 gün geçti sonra regl oldum. Eylülde covid tedavisi gördüm ondan mi bilmiyorum Eylül ayında çok az oldu hiç böyle olmamıştı. Bu ay da çok aşırı oldu sanırım ilaçtan etkilendi bünyem. Ama Eylülden sonra aşırı yeme başladı bende acıkınca aşırı mide kazınması falan yaşadım değişikti dedim heralde hamileyim :KK48:
Değilmişim
Canım benimde bu ay 1 hafta gecikti ama adet oldum böyle düzensizeliklerim hiç yoktu. Rahim kendini hazırlıyormuş. 3. Ayımız bitti. Allah nasip etsin inşallah hepimize en kısa zamanda😍

günaydın kızlar...
yine giremedim kaç gündür:işsiz:

iyi bende yoktun ne zamandır...
alerjilerim yüzünden kortizona başlamıştım canım ilaç diyet falan ara vermiştim sahalara geri döndüm :KK70:

O da baktırdı normal sayılır üroloji vitamin vermemiş benim doktorum da görmek istedi o da normal dedi sadece ileri hızlı sperm oranı yüzde 37 çıkmış yüzde 40 üzeri daha iyi olabilir dedi ama bu şekilde de olması mümkün dedi ama ben yine de ona vitamin aldım keçiboynuzu tadını beğenmiyor. Şuan ben folik asit dışında çok da bişey yapmıyorum aslında kuruyemiş yiyoruz muz bitter ara sıra. keçiboynuzu özü içiyorum bunlar zaten normalde de yediğim şeylerdi ama eşim yemiyordu hiçbirini ona yedirmeye çalışıyorum. Ama sorun bendede olabilir hormon tahlili dışında bişey yapılmadı sonraki aşama rahim filmi sanırım Dr 1 yıl dolsun dedi 3-4 ayımız var işte ama bende sabırsızlık var 🙈 bir de bu pandemi yüzünden evdeyim işe de cagirmadilar boşluktan da insanın aklına sürekli geliyor
canım ben eczaneden bi markanın keçi boynuzu pekmezini alıyorum tadı çok güzel eşimde bende seviyoruz hem macun gibi yoğun kıvamlı hemde soğuk sıkım güvenilir.istersen adını özelden yazarım

canım bunu doktor mu tavsiye etti sen mi başlamaya karar verdin?
ben neden dolayı olmadığını çözemedim ona göre bi tedavi uygulasam:KK61:

X